Pasze, dodatki

 • Żywienie zwierząt

  Żywienie zwierząt

  Poznaj bliżej ofertę prąducenta specjalistycznych preparatów fitogenicznych oraz dystrybutora wysokiej jakości dodatków paszowych renomowanych producentów www.adifeed.pl Na całym procesem czuwa profesjonalny zespół, który ma dyspozycji laboratorium wyposażone w nowoczesną aparaturę. Sprawdź ofertę firmy www.adifeed.pl serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty i bogatego wyboru produktów.

  Data dodania: 25 02 2019 szczegóły wpisu
 • Pasza dla kur

  Pasza dla kur

  Firma www.bas-pol.pl od ponad 10 lat obsługuje fermy wielkotowarowy w zakresie żywienia zwierząt. Oferujemy produkty farmerskie stosowane w żywieniu drobiu i trzody chlewnej, w których używamy składników najwyższej jakości, bezpiecznych i innowacyjny. Mamy bogatą wiedzę w zakresie doradztwa zootechnicznego, gwarantujemy najwyższe efekty i zyski naszym klientom. Skontaktuj się z nami www.bas-pol.pl i sprawdź produkty jakie oferujemy oraz nasze konkurencyjne ceny. Zapraszamy!

  Data dodania: 24 02 2018 szczegóły wpisu
 • FEEDOIL Oleje paszowe

  FEEDOIL Oleje paszowe

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Feedoil Sp. z o.o. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem, którego siedziba znajduje się w Stepnicy niedaleko Szczecina. Specjalizujemy się w produkcji wysokowydajnych koncentratów tłuszczowych. Nasze produkty mają zastosowanie w żywieniu zwierząt hodowlanych jak i przemyśle spożywczym, do bezpośredniego spożycia. Nasze wyroby spełniają wszelkie normy a ich jakość jest na bieżąco kontrolowana w nowoczesnych laboratoriach. Działamy na rynku krajowym oraz zagranicznym. Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.

  Data dodania: 14 10 2016 szczegóły wpisu
 • BIOFEED produkty dla kurcząt hodowlanych

  BIOFEED produkty dla kurcząt hodowlanych

  Dzięki prawidłowemu żywieniu, efektywność hodowli zwierząt zdecydowanie wzrasta. Wie o tym bardzo dobrze firma BioFeed z Pelplina. Dlatego dla swoich Klientów przygotowała niezwykle wydajny program żywieniowy dla trzody, bydła i drobiu. Dzięki dostarczanym przez firmę preparatom znacznie wzrasta tempo wzrostu zwierząt, ich zdrowotność oraz rozwój. Pośród produktów proponowanych przez BioFeed znajdują się między innymi dodatki odżywcze, witaminy, produkty lecznicze oraz środki konserwujące paszę, jak też wiele innych. Są one także w pełni bezpieczne dla zwierząt. Z dokładną ofertą produktów firmy mogą Państwo zapoznać się wchodząc na stronę internetową.

  Data dodania: 03 06 2016 szczegóły wpisu
 • BENTAWET biegunka u krowy

  BENTAWET biegunka u krowy

  Początkowo nasza firma działała w Chodzieży, a od 1990 r. nasza siedziba znajduje się w Pile. Działamy w oparciu o polskie badania oraz zajmujemy się produkcją mieszanek mineralno-resorbujących dla prosiąt i cieląt. Nasze produkty zdecydowanie zmniejszają konieczności stosowania antybiotyków i skracają okres rekonwalescencji. Są to czynniki zmniejszające straty w produkcji i hodowli zwierząt. Można je także stosować profilaktycznie, gdyż zapobiegają one biegunkom. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie jest więcej wiadomości oraz dane kontaktowe do nas.

  Data dodania: 28 01 2016 szczegóły wpisu
 • Pasze dla trzody

  Pasze dla trzody

  Jesteśmy przedsiębiorstwem produkującym pasze dla zwierząt gospodarskich zlokalizowanym niedaleko Poznania, w miejscowości Będlewo. Nasze produkty dla trzody chlewnej, bydła, drobiu cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród odbiorców hurtowych, punktów sprzedaży pasz oraz indywidualnych hodowców. Pasze dla trzody chlewnej to prestartery, startery, pasze pełnoporcjowe, koncentraty oraz mieszanki mineralne - premiksy. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości surowców, dostarczanych od sprawdzonych dostawców jesteśmy w stanie zagwarantować kontrahentom doskonałe parametry naszych pasz co przekłada się na dobre wyniki w hodowli. Zapraszamy do zapoznania się z listą produktów firmy Farmpasz.

  Data dodania: 25 08 2014 szczegóły wpisu
 • Arkop - nawozy

  Arkop - nawozy

  Producent dodatków paszowych, przedsiębiorstwo Arkop, jest docenianym nie tylko w kraju, lecz i na całym świecie przedsiębiorstwem. W obszernym katalogu produktów klienci mogą bowiem zauważyć mieszanki paszowe opracowane w taki sposób, żeby dostarczyć zwierzętom jak najlepszych wartościowych mikroelementów. Dostępny jest chociażby tlenek cynku o trzech różnych zawartościach, przez co interesanci mogą lepiej dopasować ilość do danych potrzeb. Arkop szczyci się tym, że dostępne produkty to unikatowe i innowacyjne rozwiązania z dziedziny biotechnologii – to organicznie związane mikroelementy. Firma produkuje też chelaty na podstawie glicyny.

  Data dodania: 13 03 2014 szczegóły wpisu
 • DOMINO wysłodziny browarniane

  DOMINO wysłodziny browarniane

  Domino to jednostka, która zajmuje się dystrybucją wysłodzin browarnianych i pyłu słodowego. Składniki te mogą być podstawowym elementem wysokowartościowych pasz. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie i wyspecjalizowana kadra. Za cel stawiamy sobie zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. Proponujemy wszechstronne doradztwo z zakresie świadczonych przez nas usług. Posiadamy zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy dostawców indywidualnych, mieszalnie pasz, fermy zwierząt hodowlanych oraz rolników. Pracujemy zgodnie z obowiązującymi wzorcami i zasadami. Więcej informacji na stronie.

  Data dodania: 03 05 2013 szczegóły wpisu
 • Ddgs

  Ddgs

  Ddgs czyli podestylacyjny susz zbożowy należy do jednych z produktów których jesteśmy dystrybutorami i zajmujemy się miedzy innymi jego sprzedażą zarówno w Polsce, jak i w Niemczech, Austrii, Włoszech, Szwajcarii, Słowacji oraz w Czechach. Nasza firma PHU "KŁOS" działa już w branży od 2004 roku i w tym okresie zdołała zdobyć międzynarodowy Certyfikat GMP+B2 numer 001093. Oprócz suszu zbożowego – ddgs zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją takich produktów jak: otręby zbożowe, otręby pszenne drobno mielone, mąka paszowa ekstrudowana z grochu, gluten kukurydziany, naturalna pasza karobowa, śruta rzepakowa, makuch rzepakowy, wysłodki buraczane suche, melasa buraczana, pszenmiks, cornmiks oraz kiełki słodowe granulowane.

  Data dodania: 01 03 2013 szczegóły wpisu
 • Pasze Ostrów Mazowiecka

  Pasze Ostrów Mazowiecka

  Handel artykułami rolnymi "radeks" jest firmą działającą od 1999 roku. Firma nasza zaopatruje gospodarstwa rolne, w produkty od najlepszych producentów. Rolnictwo to coś na czym się znamy. obejmujemy nadzorem zootechnicznym gospodarstwa specjalizujące się w produkcji trzody chlewnej, bydła i drobiu. Pomagamy w układaniu dawek pokarmowych dla różnych grup zwierząt. Oferujemy atrakcyjne rabaty przy stałej współpracy oraz dowóz w cenie. Staramy się sprostać oczekiwaniom klienta dlatego poszerzamy swoją ofertę o nowe produkty. Zdajemy sobie sprawę że żywienie zwierząt wciąż ewoluuje dlatego kształcimy się i poszerzamy wiedzę w tym kierunku, a to wszystko dla zdrowia waszych zwierząt!

  Data dodania: 02 11 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Pasze, dodatki - nowa strona:

Adres: