Pasze, dodatki

 • FEEDOIL Oleje paszowe

  FEEDOIL Oleje paszowe

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Feedoil Sp. z o.o. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem, którego siedziba znajduje się w Stepnicy niedaleko Szczecina. Specjalizujemy się w produkcji wysokowydajnych koncentratów tłuszczowych. Nasze produkty mają zastosowanie w żywieniu zwierząt hodowlanych jak i przemyśle spożywczym, do bezpośredniego spożycia. Nasze wyroby spełniają wszelkie normy a ich jakość jest na bieżąco kontrolowana w nowoczesnych laboratoriach. Działamy na rynku krajowym oraz zagranicznym. Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.

  Data dodania: 14 10 2016 szczegóły wpisu
 • BIOFEED produkty dla kurcząt hodowlanych

  BIOFEED produkty dla kurcząt hodowlanych

  Dzięki prawidłowemu żywieniu, efektywność hodowli zwierząt zdecydowanie wzrasta. Wie o tym bardzo dobrze firma BioFeed z Pelplina. Dlatego dla swoich Klientów przygotowała niezwykle wydajny program żywieniowy dla trzody, bydła i drobiu. Dzięki dostarczanym przez firmę preparatom znacznie wzrasta tempo wzrostu zwierząt, ich zdrowotność oraz rozwój. Pośród produktów proponowanych przez BioFeed znajdują się między innymi dodatki odżywcze, witaminy, produkty lecznicze oraz środki konserwujące paszę, jak też wiele innych. Są one także w pełni bezpieczne dla zwierząt. Z dokładną ofertą produktów firmy mogą Państwo zapoznać się wchodząc na stronę internetową.

  Data dodania: 03 06 2016 szczegóły wpisu
 • BENTAWET biegunka u krowy

  BENTAWET biegunka u krowy

  Początkowo nasza firma działała w Chodzieży, a od 1990 r. nasza siedziba znajduje się w Pile. Działamy w oparciu o polskie badania oraz zajmujemy się produkcją mieszanek mineralno-resorbujących dla prosiąt i cieląt. Nasze produkty zdecydowanie zmniejszają konieczności stosowania antybiotyków i skracają okres rekonwalescencji. Są to czynniki zmniejszające straty w produkcji i hodowli zwierząt. Można je także stosować profilaktycznie, gdyż zapobiegają one biegunkom. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie jest więcej wiadomości oraz dane kontaktowe do nas.

  Data dodania: 28 01 2016 szczegóły wpisu
 • Pasze dla trzody

  Pasze dla trzody

  Jesteśmy przedsiębiorstwem produkującym pasze dla zwierząt gospodarskich zlokalizowanym niedaleko Poznania, w miejscowości Będlewo. Nasze produkty dla trzody chlewnej, bydła, drobiu cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród odbiorców hurtowych, punktów sprzedaży pasz oraz indywidualnych hodowców. Pasze dla trzody chlewnej to prestartery, startery, pasze pełnoporcjowe, koncentraty oraz mieszanki mineralne - premiksy. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości surowców, dostarczanych od sprawdzonych dostawców jesteśmy w stanie zagwarantować kontrahentom doskonałe parametry naszych pasz co przekłada się na dobre wyniki w hodowli. Zapraszamy do zapoznania się z listą produktów firmy Farmpasz.

  Data dodania: 25 08 2014 szczegóły wpisu
 • Arkop - nawozy

  Arkop - nawozy

  Producent dodatków paszowych, przedsiębiorstwo Arkop, jest docenianym nie tylko w kraju, lecz i na całym świecie przedsiębiorstwem. W obszernym katalogu produktów klienci mogą bowiem zauważyć mieszanki paszowe opracowane w taki sposób, żeby dostarczyć zwierzętom jak najlepszych wartościowych mikroelementów. Dostępny jest chociażby tlenek cynku o trzech różnych zawartościach, przez co interesanci mogą lepiej dopasować ilość do danych potrzeb. Arkop szczyci się tym, że dostępne produkty to unikatowe i innowacyjne rozwiązania z dziedziny biotechnologii – to organicznie związane mikroelementy. Firma produkuje też chelaty na podstawie glicyny.

  Data dodania: 13 03 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Pasze, dodatki - nowa strona:

Adres: