Żywienie zwierząt

Żywienie zwierząt

Ocena: 1.0/10 (1 głos)Poznaj bliżej ofertę prąducenta specjalistycznych preparatów fitogenicznych oraz dystrybutora wysokiej jakości dodatków paszowych renomowanych producentów www.adifeed.pl Na całym procesem czuwa profesjonalny zespół, który ma dyspozycji laboratorium wyposażone w nowoczesną aparaturę. Sprawdź ofertę firmy www.adifeed.pl serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty i bogatego wyboru produktów.Podobne strony
 • Śruta rzepakowa

  Nasze przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż bezpośrednią a także internetową, która pozwala na zrobienie zakupów bez wychodzenia z domu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi takie produkty jak: środki ochrony roślin, herbicydy, nawozy, wysokiej jakości pasze i koncentraty. Posiadamy wykwalifikowanych doradców, którzy na życzenie naszych klientów udzielą fachowych porad, jak również opracują receptury dostosowane do indywidualnego zapotrzebowania. Nasze międzynarodowe doświadczenie i wieloletnia obecność na rynku, pozwoliły nam na stworzenie kompleksowej oferty dla rolników w zakresie żywienia zwierząt i uprawy roślin. Ponadto prowadzimy także skup zbóż po atrakcyjnych cenach.

 • RAFPOL Henryk Bucik - Producent tłuszczy paszowych

  Firma zajmuje się produkcją tłuszczy paszowych, wytopem łoju wołowego, skupem tłuszczy zwierzęcych, skupem tłuszczy wieprzowych. Działamy na rynku od 1995 roku. Staramy się aby produkt końcowy był zawsze najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprostać wymaganiom stawianym przez naszych klientów. Produkujemy i sprzedajemy:

  • tłuszcze paszowe
  • tłuszcz topiony wieprzowy paszowy
  • tłuszcz topiony wieprzowo-drobiowy paszowy
  • łój wołowy topiony w kostkach
  • mieszanki ww. tłuszczów

  Zapraszamy do współpracy.

 • Pasze Ostrów Mazowiecka

  Handel artykułami rolnymi "radeks" jest firmą działającą od 1999 roku. Firma nasza zaopatruje gospodarstwa rolne, w produkty od najlepszych producentów. Rolnictwo to coś na czym się znamy. obejmujemy nadzorem zootechnicznym gospodarstwa specjalizujące się w produkcji trzody chlewnej, bydła i drobiu. Pomagamy w układaniu dawek pokarmowych dla różnych grup zwierząt. Oferujemy atrakcyjne rabaty przy stałej współpracy oraz dowóz w cenie. Staramy się sprostać oczekiwaniom klienta dlatego poszerzamy swoją ofertę o nowe produkty. Zdajemy sobie sprawę że żywienie zwierząt wciąż ewoluuje dlatego kształcimy się i poszerzamy wiedzę w tym kierunku, a to wszystko dla zdrowia waszych zwierząt!

 • Ddgs

  Ddgs czyli podestylacyjny susz zbożowy należy do jednych z produktów których jesteśmy dystrybutorami i zajmujemy się miedzy innymi jego sprzedażą zarówno w Polsce, jak i w Niemczech, Austrii, Włoszech, Szwajcarii, Słowacji oraz w Czechach. Nasza firma PHU "KŁOS" działa już w branży od 2004 roku i w tym okresie zdołała zdobyć międzynarodowy Certyfikat GMP+B2 numer 001093. Oprócz suszu zbożowego – ddgs zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją takich produktów jak: otręby zbożowe, otręby pszenne drobno mielone, mąka paszowa ekstrudowana z grochu, gluten kukurydziany, naturalna pasza karobowa, śruta rzepakowa, makuch rzepakowy, wysłodki buraczane suche, melasa buraczana, pszenmiks, cornmiks oraz kiełki słodowe granulowane.

 • Arkop - nawozy

  Producent dodatków paszowych, przedsiębiorstwo Arkop, jest docenianym nie tylko w kraju, lecz i na całym świecie przedsiębiorstwem. W obszernym katalogu produktów klienci mogą bowiem zauważyć mieszanki paszowe opracowane w taki sposób, żeby dostarczyć zwierzętom jak najlepszych wartościowych mikroelementów. Dostępny jest chociażby tlenek cynku o trzech różnych zawartościach, przez co interesanci mogą lepiej dopasować ilość do danych potrzeb. Arkop szczyci się tym, że dostępne produkty to unikatowe i innowacyjne rozwiązania z dziedziny biotechnologii – to organicznie związane mikroelementy. Firma produkuje też chelaty na podstawie glicyny.

 • Pasze dla trzody

  Jesteśmy przedsiębiorstwem produkującym pasze dla zwierząt gospodarskich zlokalizowanym niedaleko Poznania, w miejscowości Będlewo. Nasze produkty dla trzody chlewnej, bydła, drobiu cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród odbiorców hurtowych, punktów sprzedaży pasz oraz indywidualnych hodowców. Pasze dla trzody chlewnej to prestartery, startery, pasze pełnoporcjowe, koncentraty oraz mieszanki mineralne - premiksy. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości surowców, dostarczanych od sprawdzonych dostawców jesteśmy w stanie zagwarantować kontrahentom doskonałe parametry naszych pasz co przekłada się na dobre wyniki w hodowli. Zapraszamy do zapoznania się z listą produktów firmy Farmpasz.

 • BENTAWET biegunka u krowy

  Początkowo nasza firma działała w Chodzieży, a od 1990 r. nasza siedziba znajduje się w Pile. Działamy w oparciu o polskie badania oraz zajmujemy się produkcją mieszanek mineralno-resorbujących dla prosiąt i cieląt. Nasze produkty zdecydowanie zmniejszają konieczności stosowania antybiotyków i skracają okres rekonwalescencji. Są to czynniki zmniejszające straty w produkcji i hodowli zwierząt. Można je także stosować profilaktycznie, gdyż zapobiegają one biegunkom. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie jest więcej wiadomości oraz dane kontaktowe do nas.

 • BIOFEED produkty dla kurcząt hodowlanych

  Dzięki prawidłowemu żywieniu, efektywność hodowli zwierząt zdecydowanie wzrasta. Wie o tym bardzo dobrze firma BioFeed z Pelplina. Dlatego dla swoich Klientów przygotowała niezwykle wydajny program żywieniowy dla trzody, bydła i drobiu. Dzięki dostarczanym przez firmę preparatom znacznie wzrasta tempo wzrostu zwierząt, ich zdrowotność oraz rozwój. Pośród produktów proponowanych przez BioFeed znajdują się między innymi dodatki odżywcze, witaminy, produkty lecznicze oraz środki konserwujące paszę, jak też wiele innych. Są one także w pełni bezpieczne dla zwierząt. Z dokładną ofertą produktów firmy mogą Państwo zapoznać się wchodząc na stronę internetową.

 • FEEDOIL Oleje paszowe

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Feedoil Sp. z o.o. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem, którego siedziba znajduje się w Stepnicy niedaleko Szczecina. Specjalizujemy się w produkcji wysokowydajnych koncentratów tłuszczowych. Nasze produkty mają zastosowanie w żywieniu zwierząt hodowlanych jak i przemyśle spożywczym, do bezpośredniego spożycia. Nasze wyroby spełniają wszelkie normy a ich jakość jest na bieżąco kontrolowana w nowoczesnych laboratoriach. Działamy na rynku krajowym oraz zagranicznym. Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.