JARZĄBEK usługi leśne

JARZĄBEK usługi leśne

Ocena: 4.5/10 (40 głosów)Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy Jarząbek, która swoją siedzibę ma w Nowym Targu. Zajmujemy się sprzedażą części do maszyn rolniczych oraz ciągników a także świadczymy profesjonalne usługi leśne dla Lasów Państwowych. Dysponujemy szerokim wyborem części do marek Zetor, Ursus, Massey Fergusson oraz innych marek zachodnich. U nas można także nabyć olej silnikowy, przekładniowy i hydrauliczny w atrakcyjnych cenach hurtowych a w sezonie letnim proponujemy sprzedaż sianokiszonki. Zapewniamy najwyższy poziom współpracy i miłą obsługę. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie.Podobne strony
 • Alpin-Ogród S.C.Michał Żurek, Piotr Radwan

  Jesteśmy młodą, szybko rozwijającą się firmą alpinistyczną, której główną działalnością jest zagospodarowanie terenów zielonych (wycinka i przycinka drzew, sadzenie drzew i krzewów).

  Mając kilkuletnie doświadczenie w zakresie prac wysokościowych oferujemy Państwu usługi o najwyższym standardzie jakości i bezpieczeństwa.

  Dysponujemy najlepszą kadrą pracowników z wieloletnim doświadczeniem i pełnymi uprawnieniami do tego typu działalności.

  Zapraszamy do współpracy!

  ALPIN-OGRÓD S.C. oferuje następujące usługi:
  -wycinka drzew
  -przycinka drzew
  -pielęgnacja drzew i krzewów
  -sadzenie drzew i krzewów

  Telefon kontaktowy:607 606 036 (Piotr Radwan)664 956 372 (Michał Żurek)
  Email: alpinogrod@gmail.com

 • SYMBIOT

  Firma SYMBIOT oferuje profesjonalne usługi w zakresie inwentaryzacji przyrodniczych. Sporządzane dokumentacje są wykonywane kompleksowo, w oparciu o aktualne normy prawne i przy użyciu nowoczesnych technologii. Działalność firmy oparta jest na fachowym wykształceniu oraz doświadczeniu w zakresie urządzania lasu i inwentaryzacji dendrologicznych.
  Wykonujemy zadania z zakresu ochrony przyrody, ocen oddziaływania na środowisko oraz inżynierii przyrodniczej.

 • Wycinka drzew

  Usługi wycinki drzew oraz ich pielęgnacji to główne zadania prezentowanej firmy. Każdą z tych usług poprzedza bezpłatna wycena pracowników firmy. Możliwe jest wynajęcie sprzętu ułatwiającego wycinkę. Firma posiada ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków na kwotę 200 tysięcy złotych. Na stronie www można znaleźć najczęściej zadawane pytania klientów w ramach świadczonych usług. Zapraszamy.