Praca Doradca klienta

Praca Doradca klienta


Praca w call i contact center jest dobrym rozwiązaniem dla ludzi, którzy pragną pracować w obsłudze klienta (jako na przykład Doradca klienta). Coraz więcej firm zauważa korzyści wypływające z profesjonalnego prowadzenia rozmów telefonicznych z klientami firm. Do jednych z plusów należy oszczędność czasu – zarówno pracownika, jak i klienta. Warto jednocześnie zaznaczyć, że rynek pracy bogaty jest w oferty pracy dla osób chcących wykonywać tego typu obowiązki.



Podobne strony
  • Kaliska giełda pracy - pracuj.kalisz.pl - pracuj w Kaliszu!

    Kaliska giełda pracy, pracuj w Kaliszu! Wartościowe oferty pracy z regionu Kalisza i Ostrowa. Darmowe ogłoszenia dla pracodawców z Kalisza i Ostrowa.

    Dla szukających pracy
    Systematycznie moderowana lista wartościowych ofert pracy. Przed publikacją każde z ogłoszeń jest sprawdzane przez naszych moderatorów co ogranicza fałszywe i "żartobliwe" oferty. Jeżeli trafiłeś na pseudopracodawcę, napisz.

    Dla pracodawców
    Darmowe ogłoszenia dla pracodawców poszukujących pracowników w regionie Kalisza i Ostrowa Wlkp. Ujednolicona forma otrzymywanych aplikacji poprzez zastosowania formularza mailowego, dzięki czemu zachowasz porządek w swojej poczcie.

  • Oferty pracy z branży medycznej

    Serwis z ofertami pracy z branży medycznej. Oferty pracy dla lekarzy, pielęgniarek i innego personelu medycznego. Oferty prace w Polsce i za granicą. Oferty pracy dla lekarzy w Niemczech. Linki do stron z ofertami pracy. Artykułu o rynku pracy i zatrudnieniu w branży medycznej. Osoby poszukujące pracy w branży medycznej (lekarze pieleęgniarki i inny personel medyczny) mogą dodać ogłoszenie szukam pracy w zakładce Kandydat.

  • Praca sezonowa za granicą

    Nie daj się wyzyskiwać w Polsce, sprawdź ile możesz zarobić w pracy za granicą! Popraw swój status społeczny i dowiedz się gdzie najlepiej wyjechać aby podnieść poziom życia. Praca za granicą jest bardzo opłacalna, lecz wiąże się też z rezygnacją z bycia wśród rodziny i przyjaciół. Odwiedź najlepszy portal na temat zagranicznej pracy - Mrovisko.pl - być może Twoje życie zmieni się dzięki nam na lepsze?

  • Śląskie praca

    Praca w województwie śląskim. Rynek pracy w śląskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy. Na kraniec marca tego roku, stopa bezrobocia w Bielsku-Białej wyniosła zaledwie 3 procent, a w całym powiecie bielskim 5,4 procent. Ponad połowę bez pracy stanowią kobiety, a blisko 78 procent to osoby, które pozostają na bezrobociu długotrwale. Niestety niski poziom bezrobocia, bezpośrednio rzutuje na sytuację na rynku rekrutacyjnym. Pracodawcy mają coraz większe problemy ze znalezieniem pracowników. Chociaż zyski w tym mieście są na całkiem przyzwoitym poziomie, to jednak sporo bielszczan decyduje się na uchodźstwo zarobkową, chociażby do pobliskich Katowic, albo do innych większych miast Polski, gdzie przedsiębiorstwa oferują dużo wyższe wynagrodzenie .

  • Opolskie praca

    Praca w województwie opolskiem. Rynek pracy w opolskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy. Mieszkańcy Gorzowa Śląskiego mają dużą potrzebę rozwoju zawodowego. Wiele osób, szczególnie w starszym wieku, martwi się, że nie poradzi sobie na surowym i wymagającym rynku pracy. Władze wychodząc naprzeciw, organizują liczne programy aktywizujące osoby bezrobotne na rynku pracy. Do jednego z takich programów z pewnością można zaliczyć projekt “Tranzytowe miejsca pracy” – który zgromadził niemałe grono osób zainteresowanych. Władze Gorzowa Śląskiego, mając świadomość dynamiki rynku pracy w dzisiejszych czasach, wiedzą, że sukces mogą osiągnąć jedynie działania innowacyjne. Nowe pomysły są jak najbardziej mile widziane. Wskazany projekt z założenia miał aktywizować osoby w wieku powyżej 50 lat, poprzez aktywne spędzanie czasu, poszerzanie swoich pasji, zdobytych umiejętności oraz wiedzy.

  • Łódzkie praca

    Praca w województwie łódzkiem. Rynek pracy w łódzkiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy. Skierniewice są jednym z najważniejszych ośrodków miejskich województwa łódzkiego. Miasto położone jest w północno-zachodniej części województwa, w dorzeczu Wisły, na Nizinie Środkowomazowieckiej. Skierniewice są miastem na prawach powiatu oraz siedzibą powiatu skierniewickiego. Zajmują powierzchnię 34,4 km2, a liczba mieszkańców miasta wynosi blisko 49 tysięcy osób. Co ważne, powiat skierniewicki jest regionem województwa śląskiego wyróżniającym się najniższym odsetkiem osób bezrobotnych. W powiecie skierniewickim na 100 osób aktywnych ekonomicznie przypada zaledwie 9,9 osób bezrobotnych, przy czym procentowy udział osób bezrobotnych w powiecie jest znacznie niższy niż w samym mieście. W styczniu 2013r. stopa bezrobocia w Skierniewicach wynosiła 13,4%. W strukturze bezrobotnych najliczniejsze grupy stanowią osoby długotrwale niezatrudnione oraz osoby bez wykształcenia średniego.

  • Lubelskie praca

    Praca w województwie lubelskiem. Rynek pracy w lubelskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy. Poniatowa jest gminą, w której rolnictwo odgrywa znaczącą rolę. Przy powierzchni całkowitej 8 416 ha, na tereny wiejskie przypada 6896 ha. Charakterystyczne dla gminy jest rozdrobnienie gospodarstw rolnych, spośród których 75 % obejmuje powierzchnię do 5 ha. Panują tutaj sprzyjające warunki do uprawy pszenicy oraz roślin pastewnych. Poniatowa słynie także z doskonałej jakości owoców miękkich: malin, porzeczek i truskawek, o relatywnie mniejszej zawartości nawozów sztucznych i środków ochrony roślin. Owoce mają doskonałe walory smakowe. Najważniejszym centrum handlowym i usługowym gminy jest jej największy ośrodek – Poniatowa, zamieszkała przez niespełna 10 tysięcy mieszkańców. To tutaj umiejscowione są przedsiębiorstwa handlowe, niewielkie zakłady przemysłowe i punkty usługowe zapewniające zatrudnienie dla mieszkańców miasta, praca Poniatowa.

  • Częstochowa praca

    Praca w Częstochowie. Rynek pracy w Częstochowie. Czyli gdzie i jak szukać pracy. Szukasz pracy? Wysyłasz dziesiątki CV? Nadal nie otrzymujesz telefonów z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną? Być może robisz coś nie tak? Zastanów się, czy nie popełniasz jednego z poniższych błędów? 1. CV niedostosowane do oferty pracy. Kiedy rekruter przegląda CV kandydata, szuka informacji dotyczących danego stanowiska pracy. Najlepiej, jeśli kandydat spełnia wymagania zamieszczone w ofercie pracy, na którą zaaplikował. To oczywiste, że właśnie takie osoby mają największą szansę na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Dlatego tak ważne jest, aby każde CV dostosować do ogłoszenia o pracę. Dobrym sposobem będzie odniesienie się do poszczególnych punktów oczekiwań pracodawcy. Nawet jeśli u poprzedniego pracodawcy zajmowałeś się wieloma różnymi działaniami i możesz pochwalić się niezwykle szerokim wachlarzem szkoleń i kursów – w swoim curriculum vitae zamieść jedynie te informacje, które mają znaczenie w przypadku stanowiska, o które się ubiegasz

  • Gdańsk praca

    Praca w Gdańsku. Rynek pracy w Gdańsku. Czyli gdzie i jak szukać pracy. Gdańsk jest miastem bez wątpienia bardzo mocno turystycznym. Wspaniała historia tego miejsca i liczne zabytki architektury w połączeniu z dużą ofertą rekreacyjną i wypoczynkową świetnie się uzupełniają. Edukacja turystyczna Oferta edukacyjna kształcąca osoby stricte pod pracę w usługach turystycznych także jest bardzo szeroka. Jedynym minusem branży jest sezonowość niektórych gałęzi. Aczkolwiek Gdańsk jest na tyle interesujący, że przyciąga turystów przez cały rok, niezależnie od pory roku. Ostatnio bardzo modną gałęzią turystyki jest turystyka medyczna. W związku z jej naturalnym rozwojem zaczęły się także pojawiać spersonalizowane pod nią kierunki studiów lub specjalizacje kształcące w tym zakresie. Turystyka medyczna Polska stała się ważnym ośrodkiem dla światowej medycyny turystycznej. Skandynawowie, Niemcy czy Anglicy coraz częściej wybierają kierunek Polski, zwłaszcza północnej, aby zadbać o swoje zdrowie lub wygląd. Najczęściej zagraniczni pacjenci odwiedzają nas, korzystając przy okazji z usług stomatologicznych, chirurgi plastycznej. Równie popularne są wizyty u ortopedy, chirurga oka, kardiochirurga, rehabilitanta itp.

  • Opole praca

    Praca w Opolu. Rynek pracy w Opolu. Czyli gdzie i jak szukać pracy. Województwo opolskie jest najmniejszym województwem wśród wszystkich występujących w Polsce. Jego powierzchnia wynosi 9412 km2. Zamieszkałe jest przez 994 tys. osób, co daje wynik w skali ogólnej a poziomie około 2,6%. Stolicą województwa opolskiego jest Opole. Miasto, które dla większości Polaków kojarzy się jednoznacznie z kultowym festiwalem piosenki. Kłopoty W Opolu bezrobocie utrzymuje się na poziomie 5,1%. Mowa oczywiście o bezrobociu rejestrowanym. Opolski rynek pracy znacznie zmienił się, biorąc pod uwagą statystyki ostatnich lat. Według Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu występuje nadmiar ekonomistów. To właśnie ta grupa zawodowa ma największe trudności w znalezieniu pracy. Zapotrzebowanie Spore zapotrzebowanie z kolei występuje na kilka grup zawodowych. Najbardziej pożądani przez opolskich pracodawców są wykwalifikowani specjaliści z zakresu organizacji produkcji, marketingu, sprzedaży oraz rynku nieruchomości. W zawodach deficytowych znajdują się także osoby z wykształceniem technicznym oraz kadra pomocnicza, a wśród nich: sprzątaczki, dozorcy, portierzy, czy pomoc kuchenna.