Akuaparki i baseny

 • Nauka pływania dla dzieci Poznań

  Nauka pływania dla dzieci Poznań

  Lusowski Zdrój to miejsce, w którym mogą Państwo skorzystać z szerokiego pakietu usług związanych ze SPA&Wellnes. Ponadto zapraszamy do korzystania z fachowych usług kosmetycznych a także z naszego basenu. Nasza oferta obejmuje m.in. peelingi, modelowanie sylwetki, makijaż czy też depilację. Dla najmłodszych oraz sportowców opracowaliśmy interesującą ofertę SPA. Proponujemy zajęcia w grupach i treningi z Mistrzem a także aromaterapeutyczne seanse saunowe, natomiast na basenie organizujemy naukę pływania, aqua fitness czy imprezy urodzinowe.

  Data dodania: 06 07 2015 szczegóły wpisu
 • Termabialka.pl

  Termabialka.pl

  Terma Białka jest miejscem, gdzie można zażyć relaksu albo aktywnie spędzić czas. Aktywności do wyboru to park wodny, relaksujące SPA lub lecznicze wody termalne. Z tego wszystkiego możesz korzystać w otoczeniu kompleksu narciarskiego. Wnętrze centrum nawiązuje do tradycyjnego górskiego, a zarazem nowoczesnego klimatu. Spójrz na stronę i zapoznaj się z ofertą. Na stronie możesz skorzystać również z opcji wirtualnej wycieczki.

  Data dodania: 12 03 2014 szczegóły wpisu
 • Nauka pływania Zabrze

  Nauka pływania Zabrze

  Serdecznie Zapraszamy na organizowane przez Nas Kursy Nauki Pływania na basenie w Zabrzu. Zajęcia prowadzone są na basenie w Zabrzu na ulicy Lompy 78. Kurs prowadzą doświadczone instruktorki! Zapraszamy również na zajęcia Aqua Aerobiku zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. A już za niedługo rozpoczniemy zajęcia w wodzie dla najmniejszych dzieci oraz aqua aerobik dla dzieci z elementami tańca oraz gier zespołowych

  Data dodania: 16 10 2012 szczegóły wpisu
 • Basen Jaworzno

  Basen Jaworzno

  Już od czasów starożytności wiadomym jest, że pływanie to cecha człowieka wybitnego oraz świadomego swojej egzystencji. Dla tego zapraszamy krytą pływalnię w Chrzanowie dzięki, której będą mogli Państwo wraz ze swoimi dziećmi zgłębić tą nie wątpliwą już sztukę. Oferujemy pływanie korekcyjne-dzięki, któremu wasze dzieci będą mogły pod okiem fachowców z AWF`u skorygować swoje wady w postawie. Natomiast dzięki pływaniu sportowo-stylowemu; pod okiem fachowca, będą mogli Państwo poprawić swoje wyniki w prędkości oraz efektywności pływania. Pływanie rekreacyjne; jest skierowane dla osób chcących się nauczyć pływać i zerwać z oporem jaki mają w sobie pomiędzy barierą ziemia-woda. Pływanie dla najmłodszych; jest to specjalny kurs dzięki któremu nawet 4 latkowie będą mogli nauczyć się pływać poprzez zabawę nie świadomie wejdą w tajniki pływactwa. Pływanie od podstaw; ma na celu nauczyć Państwa i państwa dzieci podstawowych sposobów pływania, takich jak żabka, kraul, grzbiet oraz delfin. Po szczegóły zapraszam na stronę www.

  Data dodania: 12 09 2012 szczegóły wpisu
 • Basen Na Fali - oswajanie dzieci z wodą Poznań nauka pływania

  Basen Na Fali - oswajanie dzieci z wodą Poznań nauka pływania

  Basen Na Fali w Luboniu został oddany do użytku w 2011r. Jest on integralną częścią przedszkola Tajemnicza Wyspa o profilu sportowym z nastawieniem na pływanie. Budynek ten został zaprojektowany i wybudowany w oparciu o najnowsze technologie takie jak bardzo wydajna stacja uzdatniania wody jak i wentylację, dzięki czemu warunki panujące na hali basenowej są bardzo dobre. Na obiekcie tym są świadczone zarówno zajęcia na sali jak i w wodzie takie jak np: oswajanie dzieci z wodą, pływanie niemowlaków. Zajęcia te prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę z bogatym doświadczeniem, co powoduje iż najmłodsi uczestnicy są zawsze uśmiechnięci. Prowadzone są również zajęcia z nauki i doskonalenia pływania zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Ponad to oferujemy aquaaerobik, rehabilitację w wodzie czy gimnastykę dla kobiet w ciąży. Basen Na Fali organizuje również urodzinki dla dzieci a w okresie letnich i zimowych ferii półkolonie sportowe, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem i dostarczają dzieciom niezapomnianych wrażeń i nowych umiejętności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 04 10 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Akuaparki i baseny - nowa strona:

Adres: