Nauka pływania Zabrze

Nauka pływania Zabrze

Ocena: 3.5/10 (37 głosów)Serdecznie Zapraszamy na organizowane przez Nas Kursy Nauki Pływania na basenie w Zabrzu. Zajęcia prowadzone są na basenie w Zabrzu na ulicy Lompy 78. Kurs prowadzą doświadczone instruktorki! Zapraszamy również na zajęcia Aqua Aerobiku zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. A już za niedługo rozpoczniemy zajęcia w wodzie dla najmniejszych dzieci oraz aqua aerobik dla dzieci z elementami tańca oraz gier zespołowychPodobne strony
 • Aquapark Suwałki

  Jeszcze w tym roku w Suwałkach zostanie otwarty aquapark. Aquapark Suwałki to obiekt złożony z części basenowej oraz odnowy biologicznej. Cały aquapark zajmuje powierzchnię równą 10113,4 metrów kwadratowych. Będzie to atrakcyjne miejsce rozrywki dla dzieci, młodzieży, dorosłych, a także osób starszych. Aquapark Suwałki nie jest skierowany tylko do osób z Suwałk, ale także turystów z całej Polski i innych krajów (m.in. Litwy). Aquapark z pływalnią w Suwałkach - odwiedź nieoficjalną stronę Aquapark Suwałki

 • BOSIR Barcin

  witamy na stornie Barcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. zapraszamy do korzystania z atrakcji krytej pływalni w tym z zespołu saun, dwóch jacuzzi, zjeżdżalni zewnętrznej ANAKONDA, 3 osobowej zjeżdżalni rodzinnej. na terenie krytej pływalni znajduje się również salon masażu. w holu obiektu znajduje się bar-kawiarnia serwujący ciepłe i zimne przekąski oraz napoje. Kryta Pływalnia w Barcinie czynna jest w godzinach 6:30 - 21:30, 7 dni w tygodniu

 • Aquapark

  Ciekawe Sanatorium Panorama Morska poleca kąpiele w basenie dla swoich kuracjuszy. Nasz znakomity park wodny jest usytuowany niedaleko morza. Ciekawa sztuczna grota z wodospadami jest dodatkową atrakcją parku wodnego. Od kwietnia do początku października Aquapark posiada specjalnie podgrzewaną wodę. Wykonane w basenie nowoczesne niecki, są wzorowane na basenie w Berlinie. Zachęcamy do zapoznania się z treścią naszej witryny www.

 • Basen Na Fali - oswajanie dzieci z wodą Poznań nauka pływania

  Basen Na Fali w Luboniu został oddany do użytku w 2011r. Jest on integralną częścią przedszkola Tajemnicza Wyspa o profilu sportowym z nastawieniem na pływanie. Budynek ten został zaprojektowany i wybudowany w oparciu o najnowsze technologie takie jak bardzo wydajna stacja uzdatniania wody jak i wentylację, dzięki czemu warunki panujące na hali basenowej są bardzo dobre. Na obiekcie tym są świadczone zarówno zajęcia na sali jak i w wodzie takie jak np: oswajanie dzieci z wodą, pływanie niemowlaków. Zajęcia te prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę z bogatym doświadczeniem, co powoduje iż najmłodsi uczestnicy są zawsze uśmiechnięci. Prowadzone są również zajęcia z nauki i doskonalenia pływania zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Ponad to oferujemy aquaaerobik, rehabilitację w wodzie czy gimnastykę dla kobiet w ciąży. Basen Na Fali organizuje również urodzinki dla dzieci a w okresie letnich i zimowych ferii półkolonie sportowe, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem i dostarczają dzieciom niezapomnianych wrażeń i nowych umiejętności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Basen Jaworzno

  Już od czasów starożytności wiadomym jest, że pływanie to cecha człowieka wybitnego oraz świadomego swojej egzystencji. Dla tego zapraszamy krytą pływalnię w Chrzanowie dzięki, której będą mogli Państwo wraz ze swoimi dziećmi zgłębić tą nie wątpliwą już sztukę. Oferujemy pływanie korekcyjne-dzięki, któremu wasze dzieci będą mogły pod okiem fachowców z AWF`u skorygować swoje wady w postawie. Natomiast dzięki pływaniu sportowo-stylowemu; pod okiem fachowca, będą mogli Państwo poprawić swoje wyniki w prędkości oraz efektywności pływania. Pływanie rekreacyjne; jest skierowane dla osób chcących się nauczyć pływać i zerwać z oporem jaki mają w sobie pomiędzy barierą ziemia-woda. Pływanie dla najmłodszych; jest to specjalny kurs dzięki któremu nawet 4 latkowie będą mogli nauczyć się pływać poprzez zabawę nie świadomie wejdą w tajniki pływactwa. Pływanie od podstaw; ma na celu nauczyć Państwa i państwa dzieci podstawowych sposobów pływania, takich jak żabka, kraul, grzbiet oraz delfin. Po szczegóły zapraszam na stronę www.

 • Termabialka.pl

  Terma Białka jest miejscem, gdzie można zażyć relaksu albo aktywnie spędzić czas. Aktywności do wyboru to park wodny, relaksujące SPA lub lecznicze wody termalne. Z tego wszystkiego możesz korzystać w otoczeniu kompleksu narciarskiego. Wnętrze centrum nawiązuje do tradycyjnego górskiego, a zarazem nowoczesnego klimatu. Spójrz na stronę i zapoznaj się z ofertą. Na stronie możesz skorzystać również z opcji wirtualnej wycieczki.

 • Nauka pływania dla dzieci Poznań

  Lusowski Zdrój to miejsce, w którym mogą Państwo skorzystać z szerokiego pakietu usług związanych ze SPA&Wellnes. Ponadto zapraszamy do korzystania z fachowych usług kosmetycznych a także z naszego basenu. Nasza oferta obejmuje m.in. peelingi, modelowanie sylwetki, makijaż czy też depilację. Dla najmłodszych oraz sportowców opracowaliśmy interesującą ofertę SPA. Proponujemy zajęcia w grupach i treningi z Mistrzem a także aromaterapeutyczne seanse saunowe, natomiast na basenie organizujemy naukę pływania, aqua fitness czy imprezy urodzinowe.

 • Szkoła Pływania Posejdon Bartosz Wiktor

  Woda jest tym elementem, który raz spróbowany pozostaje jedną z pasji na na przyszłość. Szkoła pływania Posejdon to jedna z wyróżniających się akademii pływania śląska, która otwarta z pasji do pływania i sportów wodnych. Lata praktyki a także osobliwe podejście do uczestników zajęć powoduje, że Posejdon nauczy pływać nawet osoby bojaźliwych. Konstruktywna nauka pływania jest dla szkoły głównym elementem edukacji i wyzwaniem, które spełniamy medalowo. Nie tylko edukujemy, ale też zaszczepiamy radość z rozrywki w wodzie. Wysokie umiejętności zawodowe naszych instruktorów stwarzają sukcesy uczących się oraz dają wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno dla dzieci, jak i ich opiekunów. Udowadniamy, że nauka pływania nie należy do wymagających, a przebywanie w wodzie jest autentyczną naturą każdego człowieka. Na liście naszych działań znajduje się nauka pływania dla niemowląt, przedszkolaków, dzieci szkolnych, nastolatków oraz dorosłych. Spełniamy oczekiwania, uczymy zawodowego stylu pływackiego, formujemy postawę i ofiarujemy pewność siebie i świadomość odpowiedzialności w wodzie. Jesteśmy szkołą działającą na terenie śląska i gorąco zapraszamy na owocną przygodę z pływaniem, która – głęboko w to wierzymy – może zaprowadzi wasze dziecko na olimpijskie baseny w przyszłości.

 • Popularne Parki Wodne

  Niezwykłe parki wodne dla każdego - poczytaj z nami! Jeśli jedyne o czym marzysz to super atrakcje podczas najbliższego urlopu, lubisz sporty wodne i chcesz dobrze spędzisz ten czas to ten serwis jest stworzony właśnie dla Ciebie. Co warto wiedzieć przed wyjazdem do popularnych waterparków w takich miejscach jak np. Teneryfa, Majorka, Cypr czy Emiraty Arabskie? Zdjęcia, opisy atrakcji, ważne informacje dla turystów (m.in. ceny, godziny otwarcia) oraz wiele innych ciekawostek.