Sport

Sport - ostatnio dodane strony

 • perfect-secret.pl

  perfect-secret.pl

  Studio Perfect Secret w Raciborzu oferuje fachowy trening EMS. Gwarantujemy bezpieczny i profesjonalny trening pod okiem licencjonowanych trenerów. Posiadamy stylowo urządzone studio, w którym każdy nasz klient traktowany jest wyjątkowo. Trening dobierany jest indywidualnie. Udzielamy wszechstronnych wyjaśnień na temat przebiegu ćwiczeń. Do dyspozycji naszych klientów jest sprzęt marki Miha Bodytec, który wspomaga w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego, postaramy się konkretnie oraz dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 11 2020 szczegóły wpisu
 • neptunsport.pl

  neptunsport.pl

  Kompleksową organizację kursu pływania wraz z transportem oferuje Neptun Sport we Wrocławiu. Zapraszamy szkoły, przedszkola oraz zorganizowane grupy dzieci do udziału w kursach nauki pływania jakie organizujemy wraz z pełną opieką, także w trakcie zajęć. Posiadamy doświadczoną kadrą instruktorską i trenerską oraz nowoczesny transport z profesjonalnym wyposażeniem. Zajęcia prowadzimy w znakomicie przystosowanych do tego obiektach. Edukacją dla najmłodszych zajmujemy się od 2007 r. Więcej informacji nt. naszej oferty prezentujemy na stronie - zapraszamy!

  Data dodania: 13 11 2020 szczegóły wpisu
 • www.choca-hej.pl

  www.choca-hej.pl

  Naukę jazdy konnej metodą naturalną „z siodła” oferuje stadnina koni CHOCA-HEJ Sara Pocałuńska w miejscowości Kodrąbek w okolicach Wolina. Nasza podejście umożliwia na pełną harmonię ciała jeźdźca i konia i w tej parze to zwierzę jest nauczycielem. W ramach oferty gwarantujemy lekcje dla początkujących i lekcje dla zaawansowanych, ale także jazdę konną wg szkoły hiszpańskiej, jazdę rekreacyjną, zajeżdżanie młodych koni. W naszym ośrodku, w bardzo malowniczej okolicy znajdziecie spokój, wytchnienie od zgiełku i pośpiechu dnia codziennego. Zapraszamy!

  Data dodania: 21 10 2020 szczegóły wpisu
 • abrek.pl

  abrek.pl

  Stworzyliśmy unikalny, jedyny w swoim rodzaju klub sportowy - nastawiony zarówno na trenowanie młodzieży, jak i dorosłych, w całości skoncentrowany na sportach zapaśniczych - zapasach w stylu wolnym, judo, sambo. Stawiamy przed sobą najwyższe cele - sportowe, pedagogiczne. Naszym celem jest stworzenie najlepszego klubu zapaśniczego w Europie. Opieramy naszą działalność na doświadczeniu doskonałych trenerów pochodzących z Kaukazu Północnego, Czeczenii. W ramach naszego klubu planujemy również zajęcia z praktycznej samoobrony.

  Data dodania: 29 08 2020 szczegóły wpisu
 • e-gun

  e-gun

  Jeżeli jesteś miłośnikiem strzelectwa, chcesz kupić lub sprzedać broń, to serdecznie witamy na naszym portalu! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy dla Państwa miejsce, w którym możecie łatwo i bez żadnych komplikacji wystawić ją na licytację, wstawić do komisu, jak i kupić jednostkę w atrakcyjnej cenie. Rośnie z każdym rokiem liczba osób posiadających pozwolenie i każdy poszukuje firm i osób prywatnych sprzedających ją w przystępnej cenie, z kolei ludziom posiadającym pozwolenie szybko kończy się miejsce w "książeczce" i aby nabyć nowy egzemplarz muszą szybko zbyć jakąś sztukę. Z nami będzie to bardzo proste. Prowadzimy skup z możliwością natychmiastowej wypłaty pieniędzy, Jeżeli natomiast chcesz ją kupić, licytacja może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Portal nasz chce prowadzić komis, przeprowadzać licytacje - tak jak na platformach aukcyjnych, dając możliwość łatwego dostępu każdemu zainteresowanemu kupnem bądź sprzedażą. Ofertę chcemy cały czas powiększać i mamy na uwadze także akcesoria, optykę i wszystko związane ze strzelectwem. Odbiór zakupionej czy wylicytowanej odbywał się będzie w jednym z dwóch naszych stacjonarnych sklepów, które mają siedziby w Poznaniu i w Tarnobrzegu. Zarówno sprzedaż, jak i kupno odbywać się będzie według przepisów obowiązującego prawa. Dokonać zakupu mogą jedynie osoby, które posiadają pozwolenie na dany rodzaj oraz zaświadczenie uprawniające do kupna - tak zwaną "promesę". Broń czarnoprochowa rozdzielnego ładowania, która spełnia wymogi Ustawy o Broni i Amunicji może być kupowana przez osoby pełnoletnie bez dodatkowych dokumentów.

  Data dodania: 19 08 2020 szczegóły wpisu
 • Strzelnica CS 24

  Strzelnica CS 24

  Profesjonalna strzelnica zaprasza do zapoznania się ze swoimi usługami. Z naszej oferty mogą korzystać klienci indywidualni, jak również podmioty gospodarcze. Jesteśmy w stanie zorganizować event na terenie naszej strzelnicy. To zupełnie inne możliwości, które na pewno zaciekawią Waszych pracowników. Eventy w takim miejscu cieszą się ogromną popularnością. Na terenie naszej strzelnicy znajduje się również sklep sportowy, gdzie dostępna jest broń sportowa oraz inne produkty w atrakcyjnie niskich cenach.

  Data dodania: 11 08 2020 szczegóły wpisu
 • Norbert Gotz - Trener personalny Kraków - Online

  Norbert Gotz - Trener personalny Kraków - Online

  Strona firmowa trenera personalnego z Krakowa Norberta Gotza. Trener oferuje kompleksową pomoc w zakresie odchudzania, poprawy sprawności fizycznej, wzmocnienia kręgosłupa oraz pracy nad nawykami żywieniowymi. Treningi odbywają się w wybranych siłowniach lub w Body Time Studio treningu EMS w Krakowie (ul. Lipska 8). Trener świadczy także usługi zdalnie poprzez pracę z klientem online dzięki czemu możliwa jest współpraca z osobami mieszkającymi na drugim końcu Polski. Latem możliwa jest także nauka pływania, kajakarstwa, rolkarstwa, a także trening personalny w plenerze (outdoor).

  Data dodania: 21 07 2020 szczegóły wpisu
 • Kitesurfing Sycylia - kitestation.eu

  Kitesurfing Sycylia - kitestation.eu

  Kitestation - certyfikowana polska szkoła kitesurfingu na Sycylii zaprasza do zapoznania się z ofertą kursów, szkoleń i obozów kitesurfingowych.

  Prowadzimy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje bezpieczne i przyjazne szkolenia z pasjonatami kitesurfingu.

  Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z kitesurfingiem, nie przejmuj się. Nasze kursy są dla każdego, a dzięki indywidualnemu pakietowi lekcji szybko zyskasz samodzielność w pływaniu.

  Potrzebujesz więcej informacji? Zajrzyj na naszą stronę, zapraszamy!

  Data dodania: 18 07 2020 szczegóły wpisu
 • Trener personalny Bytom

  Trener personalny Bytom

  Jak wygląda współpraca z trenerem personalnym? Możemy wyróżnić kilka etapów: 1) Konsultacja -mająca na celu określenie celów treningu oraz zapoznanie się z historią medyczną. 2) Badanie składu ciała (waga, procentowy skład ciała – masa mięśniowa, tkanka tłuszczowa, ilość wody w organizmie) 3) Ustalenie indywidualnego planu treningowego 4) Dobranie odpowiedniej diety i suplementacji 5) Umówienie daty i rozpoczęcie treningów 6) Pomiary mające na celu określenie efektywności treningu

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • www.rymarstwo-poznan.pl

  www.rymarstwo-poznan.pl

  Zakład rymarski i kaletniczy Rymarz PPHU Piotr Konieczny w Poznaniu od lat 70. ub. wieku zajmuje się produkcją sprzętu jeździeckiego najwyższej klasy oraz wyrobów galanterii skórzanej. Oferujemy również usługi napraw siodeł. Naprawiamy też czapraki - potniki, paski ze skóry, saszetki, raportówki i torebki, banknotówki i etui na karty, smycze i obroże. Na temat skóry naturalnej i syntetycznej wiemy wszystko, więc zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga. Więcej informacji nt.naszej działalności przedstawiamy na stronie - zapraszamy

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu