Trofea sportowe

 • Statuetki, medale, puchary, dyplomy i inne nagrody- Pucharowo pl

  Statuetki, medale, puchary, dyplomy i inne nagrody- Pucharowo pl

  Nasz sklep jak wiele innych sklepów z nagrodami sportowymi oferuje : puchary stalowe, puchary złote, medale o różnych kolorach, statuetki, dyplomy szklane oraz dyplomy papierowe, postumenty, emblanty oraz dodatki do nagród : wstążki i etui. Od innych sklepów wyróżnia się jednak wysoką jakością produktów, dokładnie zrobionymi nadrukami, profesjonalną stroną, doświadczoną obsługą oraz niezwykle dużym wyborem wielkości, kolorów, kształtów i wzorów.

  Zapraszamy : Pucharowo

  Data dodania: 01 08 2016 szczegóły wpisu
 • Medale na zamówienie - Domicz

  Medale na zamówienie - Domicz

  Szukasz wyjątkowej pamiątki, która uświetni szkolne zawody, w których rywalizują najmłodsi i najbardziej zapaleni gracze? Taką pamiątką i wspaniałym odznaczeniem zarazem mogą być wspaniałe medale okolicznościowe. Takie medale na zamówienie wykonane są metodą odlewnictwa ciśnieniowego według dokładnych wytycznych klienta – możesz przyjść z własnym wzorem lub zlecić kompletne wykonanie naszym pracownikom. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i przykładowymi realizacjami, które można obejrzeć na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 09 2014 szczegóły wpisu
 • Pucharysklep.pl - puchary medale

  Pucharysklep.pl - puchary medale

  W sklepie internetowym Pucharysklep.pl zakupią Państwo artykuły służące nagradzaniu wyjątkowych wyników sportowych. Dostępny asortyment tworzą wyłącznie puchary, medale, statuetki oraz figurki plastikowe najlepszej jakości, niezwykle efektownie prezentujące się i będące godnym podkreśleniem sportowego wyczynu. Zamówione w sklepie towary wysyłane są za pośrednictwem kuriera. Możliwy jest również osobisty odbiór na terenie Warszawy.

  Data dodania: 22 10 2013 szczegóły wpisu
 • TROFEX

  TROFEX

  TROFEX – To firma specjalizująca się w sprzedaży hurtowej i detalicznej trofeów sportowych i okolicznościowych: PUCHARÓW, MEDALI, DYPLOMÓW, PODZIĘKOWAŃ, FIGUREK I STATUETEK. Ideą naszej firmy jest sprzedaż produktów najwyższej jakości, w jak najniższej cenie. Jest wiele firm w tej branży, w których można kupić podobny asortyment. Od konkurencji różni nas to, że jesteśmy bardzo elastyczni i dostosowujemy się do oczekiwań klienta (pod każdym względem). Przy zainteresowaniu zakupem większej ilości, możemy wysłać próbkę towar w dowolne miejsce w Polsce. Nasza firma posiada rzetelną i gruntowną wiedzę, fachową obsługę oraz wykwalifikowany zespół który w profesjonalny i szybki sposób doradzi najlepsze rozwiązanie dla Państwa. Nasza dewiza to „Twoje Nagrody Gotowe na Wczoraj”.

  Data dodania: 23 03 2013 szczegóły wpisu
 • Trofea sportowe

  Trofea sportowe

  Posiadamy w naszym sklepie szereg różnych trofeów sportowych do wyboru. Są to m.in. puchary, medale, patery, które produkujemy samodzielnie. Najnowsza kolekcja na rok 2012 została zaprezentowana na stronie. Polecamy nasze pamiątki okolicznościowe, a przede wszystkim statuetki szklane. Firma COLUMBEX istnieje na polskim rynku od 1989 roku, od tamtego czasu zwiększając co roku swoją ofertę wszystkich wyrobów sportowych. Zaspokajamy potrzeby naszych klientów, nigdy nie ma problemów z wybraniem indywidualnego wzornictwa, systematycznie rozszerzamy dostępne produkty w sprzedaży. Jesteśmy jedną z najbardziej znanych firm w Polsce w tej branży, ponieważ z naszych usług skorzystało już wiele organizacji i klubów sportowych, urzędów miast, placówki oświaty oraz indywidualni klienci. Wszystkie trofea są oryginalne i nigdzie niespotykane wykonane w najlepszej jakości zgodnie z panującą obecnie modą, a wzornictwo zostało dobrane pod gusta naszych klientów. Nasza hala produkcyjna znajduje się w Opolu, gdzie możesz również zakupić statuetki, medale i puchary.

  Data dodania: 21 09 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Trofea sportowe - nowa strona:

Adres: