Medale na zamówienie - Domicz

Medale na zamówienie - Domicz

Ocena: 2.9/10 (35 głosów)Szukasz wyjątkowej pamiątki, która uświetni szkolne zawody, w których rywalizują najmłodsi i najbardziej zapaleni gracze? Taką pamiątką i wspaniałym odznaczeniem zarazem mogą być wspaniałe medale okolicznościowe. Takie medale na zamówienie wykonane są metodą odlewnictwa ciśnieniowego według dokładnych wytycznych klienta – możesz przyjść z własnym wzorem lub zlecić kompletne wykonanie naszym pracownikom. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i przykładowymi realizacjami, które można obejrzeć na stronie internetowej.Podobne strony
 • Medale

  Działamy na rynku już od wielu lat i mamy przyjemność zaprezentować Państwu wykonane w sposób estetyczny i cechujące się wysoką jakością trofea sportowe, takie jak puchary, statuetki, nagrody, medale oraz dyplomy. Naszą specjalnością jest także komputerowe grawerowanie laserem, do którego używane zaawansowanych technologicznie urządzeń. Ofertę firmy Tryumf kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i szkół, firm, organizacji czy klubów sportowych. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową.

 • Ciekawe statuetki

  Puchary, medale, statuetki, zegary, grawer ton - produkcja i sprzedaż. Z wielką przyjemnością przedstawiamy kolekcję na rok 2010, która zawiera: puchary, statuetki sportowe, medale, podkłady drewniane i certyfikaty okolicznościowe, patery cynowe, wklejki aluminiowe i okolicznościowe, a przede wszystkim statuetki szklane. TROFEA SPORT POLAND to niewielka firma, która istnieje na polskim rynku od 1995 roku. Z roku na rok systematycznie zwiększamy naszą ofertę i dokładamy wszelkich starań, aby Nasi Klienci byli zadowoleni z naszych wyrobów. Dbamy o to, aby zmieniające się potrzeby Naszych Klientów zaspakajać natychmiast, stąd częste zmiany wzornictwa proponowanych towarów i ciągłe rozszerzanie oferty sprzedaży. W chwili obecnej jesteśmy jedną z największych firm tej branży na polskim rynku. Szczycimy się dobrą opinią Naszych Klientów. Naszymi stałymi odbiorcami są m.in. organizacje i kluby sportowe, urzędy, szkoły oraz Klienci indywidualni. Dysponujemy zawsze pełnym asortymentem towaru, tak więc znajdujące się w naszych materiałach promocyjnych puchary, statuetki, medale i pozostałe trofea, mogą być Wasze natychmiast. Dodajmy jeszcze, że nasze trofea są niepowtarzalne, coraz piękniejsze i lepszej jakości, nadążają za modą i najbardziej wyrafinowanymi gustami Naszych Wymagających Klientów. Aby lepiej i szybciej służyć Naszym Klientom w 2002 roku wybudowaliśmy nową halę produkcyjno-magazynową w Kostomłotach koło Kielc.

 • Victory Trofea - puchary, medale, statuetki, patery

  Firma VICTORY – TROFEA to wytwórnia pucharów i trofeów sportowych, montowanych z wysokiej jakości komponentów importowanych z Europy Zachodniej i z USA.

  Oferujemy:
  - puchary metalowe, szklane i plastikowe dla różnych dyscyplin sportu
  - medale
  - statuetki metalowe, plastikowe i odlewane
  - dyplomy i grawertony
  - emblematy do wszystkich dyscyplin sportowych
  - breloczki i proporczyki

  Aby nadać trofeom sportowym odpowiedni charakter wykonujemy napisy grawerskie do pucharów metodą gravograph i grawerton oraz metalowe emblematy z logo np imprezy, firmy, klubu lub sponsora.
  Nasza firma obsługuje różnorodnej rangi imprezy począwszy od rozgrywek szkolnych po mistrzostwa Polski i Europy.
  Złożone do nas zamówienia, telefoniczne lub e-mailem realizujemy w ciągu 24 godzin, dokonując wysyłki po przez firmy kurierskie na nasz koszt.
  Gwarantujemy miłą obsługę oraz fachowe dworactwo przy wyborze towaru adekwatne do rangi imprezy.

 • Puchary Gołębie

  Firma PUCHARY GOŁĘBIE zajmuje się produkcją i sprzedażą nagród dla hodowców gołębi. Oferujemy: puchary, statuetki, medale, dyplomy drewniane i statuetki szklane dla hodowców gołębi pocztowych i ozdobnych. Do naszych artykułów wykonujemy różnego rodzaju grawer metodą: grawerton, laserem CO2 jak również ploterem. Nasze ponad 10 letnie doświadczenie przekłada się na fachową pomoc przy wyborze odpowiednich nagród dla każdego hodowcy. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów przy bardzo konkurencyjnych cenach. Do każdego zamówionego u nas artykułu wykonujemy grawer gratis.

 • Puchary sportowe

  Firma Mediaform specjalizuje się w sprzedaży trofeów. Rozporządza zróżnicowaną ofertą pucharów sportowych, wśród których można wyróżnić: puchary exclusive, prestige, satin, szklane, kolumnowe, kolorowe oraz standard. Towary firmy stanowią wspaniałe nagrody za osiągnięcia w rozmaitych dyscyplinach sportowych, zmaganiach i turniejach. Poszczególne rodzaje pucharów różnią się od siebie kształtem i fakturą. Standardowo występują w odsłonie złotej, srebrnej i brązowej. Dostępne są jednak też inne warianty kolorystyczne. Wiele z nich to indywidualne propozycje firmy.

 • Trofea sportowe

  Posiadamy w naszym sklepie szereg różnych trofeów sportowych do wyboru. Są to m.in. puchary, medale, patery, które produkujemy samodzielnie. Najnowsza kolekcja na rok 2012 została zaprezentowana na stronie. Polecamy nasze pamiątki okolicznościowe, a przede wszystkim statuetki szklane. Firma COLUMBEX istnieje na polskim rynku od 1989 roku, od tamtego czasu zwiększając co roku swoją ofertę wszystkich wyrobów sportowych. Zaspokajamy potrzeby naszych klientów, nigdy nie ma problemów z wybraniem indywidualnego wzornictwa, systematycznie rozszerzamy dostępne produkty w sprzedaży. Jesteśmy jedną z najbardziej znanych firm w Polsce w tej branży, ponieważ z naszych usług skorzystało już wiele organizacji i klubów sportowych, urzędów miast, placówki oświaty oraz indywidualni klienci. Wszystkie trofea są oryginalne i nigdzie niespotykane wykonane w najlepszej jakości zgodnie z panującą obecnie modą, a wzornictwo zostało dobrane pod gusta naszych klientów. Nasza hala produkcyjna znajduje się w Opolu, gdzie możesz również zakupić statuetki, medale i puchary.

 • TROFEX

  TROFEX – To firma specjalizująca się w sprzedaży hurtowej i detalicznej trofeów sportowych i okolicznościowych: PUCHARÓW, MEDALI, DYPLOMÓW, PODZIĘKOWAŃ, FIGUREK I STATUETEK. Ideą naszej firmy jest sprzedaż produktów najwyższej jakości, w jak najniższej cenie. Jest wiele firm w tej branży, w których można kupić podobny asortyment. Od konkurencji różni nas to, że jesteśmy bardzo elastyczni i dostosowujemy się do oczekiwań klienta (pod każdym względem). Przy zainteresowaniu zakupem większej ilości, możemy wysłać próbkę towar w dowolne miejsce w Polsce. Nasza firma posiada rzetelną i gruntowną wiedzę, fachową obsługę oraz wykwalifikowany zespół który w profesjonalny i szybki sposób doradzi najlepsze rozwiązanie dla Państwa. Nasza dewiza to „Twoje Nagrody Gotowe na Wczoraj”.

 • Pucharysklep.pl - puchary medale

  W sklepie internetowym Pucharysklep.pl zakupią Państwo artykuły służące nagradzaniu wyjątkowych wyników sportowych. Dostępny asortyment tworzą wyłącznie puchary, medale, statuetki oraz figurki plastikowe najlepszej jakości, niezwykle efektownie prezentujące się i będące godnym podkreśleniem sportowego wyczynu. Zamówione w sklepie towary wysyłane są za pośrednictwem kuriera. Możliwy jest również osobisty odbiór na terenie Warszawy.

 • Statuetki, medale, puchary, dyplomy i inne nagrody- Pucharowo pl

  Nasz sklep jak wiele innych sklepów z nagrodami sportowymi oferuje : puchary stalowe, puchary złote, medale o różnych kolorach, statuetki, dyplomy szklane oraz dyplomy papierowe, postumenty, emblanty oraz dodatki do nagród : wstążki i etui. Od innych sklepów wyróżnia się jednak wysoką jakością produktów, dokładnie zrobionymi nadrukami, profesjonalną stroną, doświadczoną obsługą oraz niezwykle dużym wyborem wielkości, kolorów, kształtów i wzorów.

  Zapraszamy : Pucharowo