Siłownie

 • Wyposażenie siłowni - sklep MYA

  Wyposażenie siłowni - sklep MYA

  Interesujesz się sportem? Chcesz mieć wysportowane, fit ciało? U nas znajdziesz urządzenia, które pomogą osiągnąc Twój cel ! Gwarantujemy sprzęt najwyższej jakości i przestępne ceny. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego i internetowego MYA.

  Data dodania: 20 08 2016 szczegóły wpisu
 • Muscle's Boss

  Muscle's Boss

  Zapraszamy do skorzystania z naszego portalu, który oferuje Wam kompleksowe podejście do tematu planowania i realizacji planów treningowych. Rejestrując się w serwisie znajdziecie się pod opieką jednego z trenerów online. Co więcej dołączycie do społeczności zrzeszonej na naszym sportowym forum kulturystycznym. Muscle's Boss oferuje Wam możliwość planowania treningu oraz diety, jak również śledzenie postępów. Specjalnie przygotowany atlas ćwiczeń pomoże Wam zwiększyć efektywność. A wszystko to zupełnie za darmo. Z pewnością warto skorzystać z naszej propozycji.

  Data dodania: 16 10 2015 szczegóły wpisu
 • Siłownia White Star Power

  Siłownia White Star Power

  Zlokalizowana w stolicy Małopolski siłownia White Star Power zaprasza klientów do zapoznania się ze szczegółami oferty, które dostępne są na naszej witrynie internetowej. Klienci odnajdą u nas doskonały sprzęt, który umożliwi zwiększenie efektywności każdych wykonywanych ćwiczeń. Ponadto oferujemy także zajęcia fitness oraz możliwość skorzystania z sauny. Proponujemy również trening personalny, każdorazowo dostosowywany indywidualnie do oczekiwań. Wyróżniają nas bardzo atrakcyjne ceny za jednorazowe wejście oraz za miesięczny wstęp.

  Data dodania: 11 05 2015 szczegóły wpisu
 • Outdoor fitness

  Outdoor fitness

  Firma Zama specjalizuje się w wyposażaniu siłowni zewnętrznych, montażu i konserwacji urządzeń outdoor fitness. Jest to zupełnie nowa możliwość na europejskim rynku, która łączy w sobie aktywność fizyczną i pobyt na świeżym powietrzu. Ćwiczenia z wykorzystaniem naszych urządzeń są jak najbardziej łatwe oraz przyjemne, a przede wszystkim dostępne dla każdego. Osoby, zainteresowane tego typu formą spędzenia wolnego czasu, odsyłamy na naszą stronę w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 11 12 2013 szczegóły wpisu
 • www.ebeactive.pl

  www.ebeactive.pl

  Fitness klub jest miejscem, w którym można skorzystać z różnych form rekreacji takich jak chociażby ćwiczenia na siłowni, sauna, joga, zajęcia fitness i wiele innych. Jeżeli chcesz skorzystać z tych dobrodziejstw to ciekawą propozycją dla Ciebie może okazać się program beactive przeznaczony dla studentów. Zarejestrowanie się w nim jest bardzo proste. Wykupuje się odpowiednią kartę, którą po około dwóch dniach otrzymuje się pod wskazany przy rejestracji adres. Są różne karty beactive do wyboru, dzięki temu każdy może wybrać opcję taką jaka mu najbardziej odpowiada. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnymi na stronie.

  Data dodania: 03 10 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Siłownie - nowa strona:

Adres: