Body Gym Siłownia Białystok

Body Gym Siłownia Białystok

Ocena: 1.9/10 (10 głosów)Nasze Centrum Sportu działające na terenie Białegostoku oferuje kompleksowe usługi w zakresie zapewniania możliwości przygotowania treningów zarówno dla osób początkujących, a także zaawansowanych. Jednocześnie w Body Gym jesteśmy w stanie oferować również doskonale przygotowane warunki do realizowania ćwiczeń począwszy od aerobiku, a kończąc na ćwiczeniach siłowych dostępnych w komfortowo przygotowanej przestrzeni siłowni.Podobne strony
 • Producent siłowni

  Funkcjonalne wyposażenie siłowni, profesjonalne wyposażanie obiektów sportowych, niezawodne urządzenia treningowe - projektujemy i urządzamy siłownie, kluby fitness, sale treningowe. Profesjonalne wyposażenia siłowni. Projektujemy i urządzamy zarówno duże kompleksy sportowe jak i małe osiedlowe siłownie. Sprawdź naszą ofertę i poproś o darmową wycenę dla Twojego niezawodnego urządzenia treningowego.

 • Siłownia Ząbki Marki Rembertów

  By posiadać dobrą sylwetkę powinno się się najpierw odrobinę wysilić. I w wielu wypadkach miejscem gdzie się to robi jest na pewno siłownia, bowiem tam panują najbardziej sprzyjające ku temu warunki. Bowiem są tam zarówno odpowiednie urządzenia jak i ludzie, na których pomoc podczas ćwiczeń można liczyć. I dlatego to właśnie na siłowni trzeba najwięcej ćwiczyć. I dlatego wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony www tej siłowni.

 • Bartosz Jędrzejczuk - trener personalny

  Bartosz Jędrzejczuk trener osobisty, zadba o zdrowie, kondycję oraz dietę podopiecznego, ustali profesjonalny program treningowy dopasowany do celów, potrzeb oraz możliwości. Darmowe konsultacje, pomiar tkanki tłuszczowej, ustalenie celów dla tych którzy chcą zmienić siebie.

  O mnie
  Jestem absolwentem wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, która pomogła zdobyć mi uprawnienia instruktorskie, a następnie trenerskie - Trener II klasy kulturystki i ćwiczeń siłowych. Jestem również instruktorem Indoor Cyclingu - jazda na rowerze stacjonarnym w rytm muzyki. Ze sportem związany jestem od zawsze trenując lekką atletykę, piłkę nożna jak również sztuki walk. Od ponad 10 lat zdobywam doświadczenie związane z doskonaleniem metod treningowych jak również technik wykonywania ćwiczeń. Nie jestem tylko teoretykiem - testuję na sobie różne metody treningowe oraz diety tak, aby dysponować jak największym wachlarzem możliwości, by pomóc Ci w uzyskaniu idealnej sylwetki.
  Trening osobisty: To ścisła współpraca pomiędzy klientem, a trenerem polegająca na nadzorowaniu, motywowaniu oraz pilnowaniu bezpieczeństwa osoby trenującej. Technika jak i intensywność wykonywanych ćwiczeń sprawia, iż oczekiwane efekty pojawiają się znacznie szybciej aniżeli podczas treningów samodzielnych. Ilość sesji treningowych zależy tylko i wyłącznie od klienta. Może być to jedna lub kilka sesji w celu zapoznania się z przyrządami jak oraz przyborami znajdującymi się na siłowni, jak również cykl treningów odpowiednio i indywidualnie dobranych do potrzeb, możliwości i oczekiwań klienta.
  Referencje
  Darmowa konsultacja

 • Siłownia Wrocław

  Siłownia Active Power jest miejscem, gdzie każdy może w spokoju pracować nad własną sylwetką i przezwyciężać swoje słabości. Do dyspozycji użytkowników oddaliśmy dużych rozmiarów salę wyposażoną w dobrej jakości, odpowiedni i wszechstronny sprzęt do treningu siłowego. Podstawą takiego treningu jest odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń oraz jego systematyczność. Każdemu nowemu członkowi pomagamy oczywiście w doborze prawidłowego treningu oraz właściwej diety. Naszym celem jest dbałość o klienta dlatego zawsze stawiamy go na pierwszym miejscu. Dużym atutem naszego ośrodka jest miejscowy sklepik ze wszystkimi potrzebnymi napojami energetycznymi oraz koktajlami węglowodanowo - białkowymi. Wszystkich zainteresowanych bardzo serdecznie zapraszamy.

 • Perfect Fitness - profesjonalne wyposażenie siłowni

  Każdy klient, który chciałby kupić wyposażenie siłowni może skorzystać z naszej szerokiej oferty produktowej. Od 15 lat z sukcesami rozprowadzamy wyposażenie fitness, które przewidziane jest do siłowni, klubów sportowych oraz dla osób indywidualnych. Posiadamy urządzenia wielofunkcyjne adresowane do szerokiej grupy klientów oraz sprzęt fitness dla klientów biznesowych. W ofercie znajdują się urządzenia do działu kardio oraz light-commercial zamawiane do hoteli. Obecnie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski urządzeń marki Matrix Fitness. Ponadto sprzedajemy bieżnie, a także profesjonalne steppery. Wspomagamy naszych odbiorców w obszarze projektowania klubów, a także finansowania zakupów. Do dyspozycji klientów są także doświadczeni specjaliści, którzy trudnią się serwisem urządzeń do ćwiczeń zawsze wtedy, kiedy zachodzi potrzeba. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do składania zapytań ofertowych oraz do odwiedzania naszej firmy.

 • Siłownia White Star Power

  Zlokalizowana w stolicy Małopolski siłownia White Star Power zaprasza klientów do zapoznania się ze szczegółami oferty, które dostępne są na naszej witrynie internetowej. Klienci odnajdą u nas doskonały sprzęt, który umożliwi zwiększenie efektywności każdych wykonywanych ćwiczeń. Ponadto oferujemy także zajęcia fitness oraz możliwość skorzystania z sauny. Proponujemy również trening personalny, każdorazowo dostosowywany indywidualnie do oczekiwań. Wyróżniają nas bardzo atrakcyjne ceny za jednorazowe wejście oraz za miesięczny wstęp.

 • Wyposażenie siłowni - sklep MYA

  Interesujesz się sportem? Chcesz mieć wysportowane, fit ciało? U nas znajdziesz urządzenia, które pomogą osiągnąc Twój cel ! Gwarantujemy sprzęt najwyższej jakości i przestępne ceny. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego i internetowego MYA.