Body Gym Siłownia Białystok

Body Gym Siłownia Białystok

Ocena: 1.8/10 (5 głosów)Nasze Centrum Sportu działające na terenie Białegostoku oferuje kompleksowe usługi w zakresie zapewniania możliwości przygotowania treningów zarówno dla osób początkujących, a także zaawansowanych. Jednocześnie w Body Gym jesteśmy w stanie oferować również doskonale przygotowane warunki do realizowania ćwiczeń począwszy od aerobiku, a kończąc na ćwiczeniach siłowych dostępnych w komfortowo przygotowanej przestrzeni siłowni.Podobne strony
 • Producent siłowni

  Funkcjonalne wyposażenie siłowni, profesjonalne wyposażanie obiektów sportowych, niezawodne urządzenia treningowe - projektujemy i urządzamy siłownie, kluby fitness, sale treningowe. Profesjonalne wyposażenia siłowni. Projektujemy i urządzamy zarówno duże kompleksy sportowe jak i małe osiedlowe siłownie. Sprawdź naszą ofertę i poproś o darmową wycenę dla Twojego niezawodnego urządzenia treningowego.

 • Studio Sportów Sylwetkowych FABRYKA

  Studio Sportów Sylwetkowych FABRYKA to obiekt stworzony z myślą o kobietach i mężczyznach. Zajmujemy się sylwetkami naszych klientów. Z pasją dzielimy się wiedzą. Studio wyposażone jest w wysokiej klasy urządzenia zachodnich firm. FABRYKA jest miejscem spotkań ludzi aktywnych, którzy dbają o swoje zdrowie. Oferowane przez nas usługi to:siłownia, fitness, masaż, suplementy diety i odżywki, programy odchudzające.

 • Siłownia Wrocław

  Siłownia Active Power jest miejscem, gdzie każdy może w spokoju pracować nad własną sylwetką i przezwyciężać swoje słabości. Do dyspozycji użytkowników oddaliśmy dużych rozmiarów salę wyposażoną w dobrej jakości, odpowiedni i wszechstronny sprzęt do treningu siłowego. Podstawą takiego treningu jest odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń oraz jego systematyczność. Każdemu nowemu członkowi pomagamy oczywiście w doborze prawidłowego treningu oraz właściwej diety. Naszym celem jest dbałość o klienta dlatego zawsze stawiamy go na pierwszym miejscu. Dużym atutem naszego ośrodka jest miejscowy sklepik ze wszystkimi potrzebnymi napojami energetycznymi oraz koktajlami węglowodanowo - białkowymi. Wszystkich zainteresowanych bardzo serdecznie zapraszamy.

 • Nasztrening.pl - budowanie masy mięśniowej, siły i rzeźby mięśni

  nasztrening.pl - strona o tematyce sportowej omawiająca szczegółowo jak trenować. Znajdziesz tu informacje dotyczące treningu na zdobywanie masy mięśniowej, siły i rzeźby mięśni oraz zasady prawidłowego odżywiania, odchudzania i przykłady właściwie skomponowanej diety. Porady treningowe dla kobiet i mężczyzn,początkujących i zaawansowanych. Wyczerpujące informacje dotyczące diet,a także program obliczający wartość odżywczą planowanej diety i jej koszt.

 • Siłownia Gdańsk

  Świetna sala siłowa w Gdańsku dla najsilniej żądających nabywców. Klub - Siłownia wyekwipowany jest w unikalnej klasy ekwipunek do treningów. Profesjonalni pomocnicy dbają nad zapałem biegających. Przybądźże na siłownie a staniesz się zadowolony z owego kluby w mieście Gdańsk. Nie licząc siłowni proponujemy też ćwiczenia wieloosobowe – fitness, np: zumba plus kursy sztuk walki przykładowo: kickboxing. Ukończywszy zadania na siłce zalecamy zrealizować na przykład: rehabilitacja w siłowni w Gdańsku. Miejscowa sala treningowa jest urządzona w pole do rozrywki w squash. Uznajemy zniżki Benefit Systems

 • Siłownia White Star Power

  Zlokalizowana w stolicy Małopolski siłownia White Star Power zaprasza klientów do zapoznania się ze szczegółami oferty, które dostępne są na naszej witrynie internetowej. Klienci odnajdą u nas doskonały sprzęt, który umożliwi zwiększenie efektywności każdych wykonywanych ćwiczeń. Ponadto oferujemy także zajęcia fitness oraz możliwość skorzystania z sauny. Proponujemy również trening personalny, każdorazowo dostosowywany indywidualnie do oczekiwań. Wyróżniają nas bardzo atrakcyjne ceny za jednorazowe wejście oraz za miesięczny wstęp.

 • Muscle's Boss

  Zapraszamy do skorzystania z naszego portalu, który oferuje Wam kompleksowe podejście do tematu planowania i realizacji planów treningowych. Rejestrując się w serwisie znajdziecie się pod opieką jednego z trenerów online. Co więcej dołączycie do społeczności zrzeszonej na naszym sportowym forum kulturystycznym. Muscle's Boss oferuje Wam możliwość planowania treningu oraz diety, jak również śledzenie postępów. Specjalnie przygotowany atlas ćwiczeń pomoże Wam zwiększyć efektywność. A wszystko to zupełnie za darmo. Z pewnością warto skorzystać z naszej propozycji.

 • www.altusfitness.pl Największa siłownia

  Szukasz w Katowicach nowoczesnej siłowni dostępnej przez całą dobę 7 dni w tygodniu? Sprawdź ALTUS FITNESS! Przejrzyste zasady, doskonała atmosfera, która zapewni Ci komfort i ponad 100 urządzeń do treningów każdej partii ciała. Ciągle inwestujemy w nowe rozwiązania technologicznie, uatrakcyjniając Twój trening. U nas skorzystasz z 3 stref: cardio, spinning i siłowej. W ofercie ponadto znajduje się strzeżony parking podziemny, solarium i sauna. Dopuszczamy karty Multisport, Fitprofit, Ok System, Fitflex. Szukaj nas w centrum Katowic - zapraszamy!