Body Gym Siłownia Białystok

Body Gym Siłownia Białystok

Ocena: 2.3/10 (3 głosów)Nasze Centrum Sportu działające na terenie Białegostoku oferuje kompleksowe usługi w zakresie zapewniania możliwości przygotowania treningów zarówno dla osób początkujących, a także zaawansowanych. Jednocześnie w Body Gym jesteśmy w stanie oferować również doskonale przygotowane warunki do realizowania ćwiczeń począwszy od aerobiku, a kończąc na ćwiczeniach siłowych dostępnych w komfortowo przygotowanej przestrzeni siłowni.Podobne strony
 • Producent siłowni

  Funkcjonalne wyposażenie siłowni, profesjonalne wyposażanie obiektów sportowych, niezawodne urządzenia treningowe - projektujemy i urządzamy siłownie, kluby fitness, sale treningowe. Profesjonalne wyposażenia siłowni. Projektujemy i urządzamy zarówno duże kompleksy sportowe jak i małe osiedlowe siłownie. Sprawdź naszą ofertę i poproś o darmową wycenę dla Twojego niezawodnego urządzenia treningowego.

 • Siłownia Ząbki Marki Rembertów

  By posiadać dobrą sylwetkę powinno się się najpierw odrobinę wysilić. I w wielu wypadkach miejscem gdzie się to robi jest na pewno siłownia, bowiem tam panują najbardziej sprzyjające ku temu warunki. Bowiem są tam zarówno odpowiednie urządzenia jak i ludzie, na których pomoc podczas ćwiczeń można liczyć. I dlatego to właśnie na siłowni trzeba najwięcej ćwiczyć. I dlatego wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony www tej siłowni.

 • Siłownia Wrocław

  Siłownia Active Power jest miejscem, gdzie każdy może w spokoju pracować nad własną sylwetką i przezwyciężać swoje słabości. Do dyspozycji użytkowników oddaliśmy dużych rozmiarów salę wyposażoną w dobrej jakości, odpowiedni i wszechstronny sprzęt do treningu siłowego. Podstawą takiego treningu jest odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń oraz jego systematyczność. Każdemu nowemu członkowi pomagamy oczywiście w doborze prawidłowego treningu oraz właściwej diety. Naszym celem jest dbałość o klienta dlatego zawsze stawiamy go na pierwszym miejscu. Dużym atutem naszego ośrodka jest miejscowy sklepik ze wszystkimi potrzebnymi napojami energetycznymi oraz koktajlami węglowodanowo - białkowymi. Wszystkich zainteresowanych bardzo serdecznie zapraszamy.

 • Siłownia Gdańsk

  Świetna sala siłowa w Gdańsku dla najsilniej żądających nabywców. Klub - Siłownia wyekwipowany jest w unikalnej klasy ekwipunek do treningów. Profesjonalni pomocnicy dbają nad zapałem biegających. Przybądźże na siłownie a staniesz się zadowolony z owego kluby w mieście Gdańsk. Nie licząc siłowni proponujemy też ćwiczenia wieloosobowe – fitness, np: zumba plus kursy sztuk walki przykładowo: kickboxing. Ukończywszy zadania na siłce zalecamy zrealizować na przykład: rehabilitacja w siłowni w Gdańsku. Miejscowa sala treningowa jest urządzona w pole do rozrywki w squash. Uznajemy zniżki Benefit Systems

 • Siłownia Zabrze

  Regularne treningi są naprawdę niezwykle powszechne, ponieważ skutecznie pomagają w rekreacji. Rozumiejąc to doskonale, klub ten oferuje naprawdę szeroki wachlarz zajęć ruchowych. Pod adresem tym odnajdziemy tylko profesjonalnych instruktorów, ćwiczenie z którymi jest bezpieczne i przynosi wiele korzyści dla naszej kondycji. Ważną zaletą tego klubu jest opieka nad wszystkimi osobami prowadzącymi trening. Aby poprawić kondycję nie trzeba już w książkach szukać podpowiedzi, bo tutaj dostaniemy je w ilości dla nas optymalnej. Poza fitnessem club ten zajmuje się również sztukami walki. Posiada grono zaprzyjaźnionych trenerów, które świadczy wsparcie w wyborze najlepszej metody treningu. Jest to strona klubu z bogatym doświadczeniem, który rozszerza wciąż zakres swej działalności, pomagając klientom troszczyć się o swoją kondycję i fizycznie lepiej się czuć.

 • www.ebeactive.pl

  Fitness klub jest miejscem, w którym można skorzystać z różnych form rekreacji takich jak chociażby ćwiczenia na siłowni, sauna, joga, zajęcia fitness i wiele innych. Jeżeli chcesz skorzystać z tych dobrodziejstw to ciekawą propozycją dla Ciebie może okazać się program beactive przeznaczony dla studentów. Zarejestrowanie się w nim jest bardzo proste. Wykupuje się odpowiednią kartę, którą po około dwóch dniach otrzymuje się pod wskazany przy rejestracji adres. Są różne karty beactive do wyboru, dzięki temu każdy może wybrać opcję taką jaka mu najbardziej odpowiada. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnymi na stronie.

 • www.altusfitness.pl Największa siłownia

  Szukasz w Katowicach nowoczesnej siłowni dostępnej przez całą dobę 7 dni w tygodniu? Sprawdź ALTUS FITNESS! Przejrzyste zasady, doskonała atmosfera, która zapewni Ci komfort i ponad 100 urządzeń do treningów każdej partii ciała. Ciągle inwestujemy w nowe rozwiązania technologicznie, uatrakcyjniając Twój trening. U nas skorzystasz z 3 stref: cardio, spinning i siłowej. W ofercie ponadto znajduje się strzeżony parking podziemny, solarium i sauna. Dopuszczamy karty Multisport, Fitprofit, Ok System, Fitflex. Szukaj nas w centrum Katowic - zapraszamy!