www.ebeactive.pl

www.ebeactive.pl

Ocena: 3.3/10 (26 głosów)Fitness klub jest miejscem, w którym można skorzystać z różnych form rekreacji takich jak chociażby ćwiczenia na siłowni, sauna, joga, zajęcia fitness i wiele innych. Jeżeli chcesz skorzystać z tych dobrodziejstw to ciekawą propozycją dla Ciebie może okazać się program beactive przeznaczony dla studentów. Zarejestrowanie się w nim jest bardzo proste. Wykupuje się odpowiednią kartę, którą po około dwóch dniach otrzymuje się pod wskazany przy rejestracji adres. Są różne karty beactive do wyboru, dzięki temu każdy może wybrać opcję taką jaka mu najbardziej odpowiada. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnymi na stronie.Podobne strony
 • Studio Sportów Sylwetkowych FABRYKA

  Studio Sportów Sylwetkowych FABRYKA to obiekt stworzony z myślą o kobietach i mężczyznach. Zajmujemy się sylwetkami naszych klientów. Z pasją dzielimy się wiedzą. Studio wyposażone jest w wysokiej klasy urządzenia zachodnich firm. FABRYKA jest miejscem spotkań ludzi aktywnych, którzy dbają o swoje zdrowie. Oferowane przez nas usługi to:siłownia, fitness, masaż, suplementy diety i odżywki, programy odchudzające.

 • Perfect Fitness - profesjonalne wyposażenie siłowni

  Każdy klient, który chciałby kupić wyposażenie siłowni może skorzystać z naszej szerokiej oferty produktowej. Od 15 lat z sukcesami rozprowadzamy wyposażenie fitness, które przewidziane jest do siłowni, klubów sportowych oraz dla osób indywidualnych. Posiadamy urządzenia wielofunkcyjne adresowane do szerokiej grupy klientów oraz sprzęt fitness dla klientów biznesowych. W ofercie znajdują się urządzenia do działu kardio oraz light-commercial zamawiane do hoteli. Obecnie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski urządzeń marki Matrix Fitness. Ponadto sprzedajemy bieżnie, a także profesjonalne steppery. Wspomagamy naszych odbiorców w obszarze projektowania klubów, a także finansowania zakupów. Do dyspozycji klientów są także doświadczeni specjaliści, którzy trudnią się serwisem urządzeń do ćwiczeń zawsze wtedy, kiedy zachodzi potrzeba. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do składania zapytań ofertowych oraz do odwiedzania naszej firmy.

 • Siłownia Zabrze

  Regularne treningi są naprawdę niezwykle powszechne, ponieważ skutecznie pomagają w rekreacji. Rozumiejąc to doskonale, klub ten oferuje naprawdę szeroki wachlarz zajęć ruchowych. Pod adresem tym odnajdziemy tylko profesjonalnych instruktorów, ćwiczenie z którymi jest bezpieczne i przynosi wiele korzyści dla naszej kondycji. Ważną zaletą tego klubu jest opieka nad wszystkimi osobami prowadzącymi trening. Aby poprawić kondycję nie trzeba już w książkach szukać podpowiedzi, bo tutaj dostaniemy je w ilości dla nas optymalnej. Poza fitnessem club ten zajmuje się również sztukami walki. Posiada grono zaprzyjaźnionych trenerów, które świadczy wsparcie w wyborze najlepszej metody treningu. Jest to strona klubu z bogatym doświadczeniem, który rozszerza wciąż zakres swej działalności, pomagając klientom troszczyć się o swoją kondycję i fizycznie lepiej się czuć.

 • Outdoor fitness

  Firma Zama specjalizuje się w wyposażaniu siłowni zewnętrznych, montażu i konserwacji urządzeń outdoor fitness. Jest to zupełnie nowa możliwość na europejskim rynku, która łączy w sobie aktywność fizyczną i pobyt na świeżym powietrzu. Ćwiczenia z wykorzystaniem naszych urządzeń są jak najbardziej łatwe oraz przyjemne, a przede wszystkim dostępne dla każdego. Osoby, zainteresowane tego typu formą spędzenia wolnego czasu, odsyłamy na naszą stronę w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

 • Muscle's Boss

  Zapraszamy do skorzystania z naszego portalu, który oferuje Wam kompleksowe podejście do tematu planowania i realizacji planów treningowych. Rejestrując się w serwisie znajdziecie się pod opieką jednego z trenerów online. Co więcej dołączycie do społeczności zrzeszonej na naszym sportowym forum kulturystycznym. Muscle's Boss oferuje Wam możliwość planowania treningu oraz diety, jak również śledzenie postępów. Specjalnie przygotowany atlas ćwiczeń pomoże Wam zwiększyć efektywność. A wszystko to zupełnie za darmo. Z pewnością warto skorzystać z naszej propozycji.

 • Wyposażenie siłowni - sklep MYA

  Interesujesz się sportem? Chcesz mieć wysportowane, fit ciało? U nas znajdziesz urządzenia, które pomogą osiągnąc Twój cel ! Gwarantujemy sprzęt najwyższej jakości i przestępne ceny. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego i internetowego MYA.