www.altusfitness.pl Największa siłownia

www.altusfitness.pl Największa siłownia

Ocena: 4.5/10 (2 głosów)Szukasz w Katowicach nowoczesnej siłowni dostępnej przez całą dobę 7 dni w tygodniu? Sprawdź ALTUS FITNESS! Przejrzyste zasady, doskonała atmosfera, która zapewni Ci komfort i ponad 100 urządzeń do treningów każdej partii ciała. Ciągle inwestujemy w nowe rozwiązania technologicznie, uatrakcyjniając Twój trening. U nas skorzystasz z 3 stref: cardio, spinning i siłowej. W ofercie ponadto znajduje się strzeżony parking podziemny, solarium i sauna. Dopuszczamy karty Multisport, Fitprofit, Ok System, Fitflex. Szukaj nas w centrum Katowic - zapraszamy!Podobne strony
 • conan-silownia.pl - siłownia Ruda Śląska

  Studio Kulturystyczno - Sportowe Conan mieści się w Rudzie Śląskiej, pomiędzy Rudą Południową, a Zabrzem przy basenie MOSIR-u, z którego można skorzystać po treningu bez konieczności wychodzenia z budynku. Siłownia zaprasza wszystkich którzy pragną w aktywny sposób wykorzystać swój wolny czas, bez względu na wiek i kondycje fizyczną.
  Profesjonalnie wyposażona siłownia Conan, oddaje do dyspozycji klientów sprzęt kulturystyczny najwyższej jakości, oraz duży wybór sprzętu kadio i aerobowego firmy Life Fitnes - wszystko to w klimatyzowanych pomieszczeniach.
  Conan, w swojej ofercie posiada również solarium najwyższej klasy z łóżkami stojącymi jak i leżącymi, oraz profesjonalną saunę fińską na 8 osób, wyposażoną w obszerny pokój relaksacyjny do dyspozycji klientów.
  Partnerami studia Conan są firmy: Benefit System, OK System, Fitprofit.
  Godziny otwarcia: od Poniedziałku do Soboty 9:00 - 22:00, W Niedziele 16:00 - 22:00.

 • Siłownia Ząbki Marki Rembertów

  By posiadać dobrą sylwetkę powinno się się najpierw odrobinę wysilić. I w wielu wypadkach miejscem gdzie się to robi jest na pewno siłownia, bowiem tam panują najbardziej sprzyjające ku temu warunki. Bowiem są tam zarówno odpowiednie urządzenia jak i ludzie, na których pomoc podczas ćwiczeń można liczyć. I dlatego to właśnie na siłowni trzeba najwięcej ćwiczyć. I dlatego wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony www tej siłowni.

 • Bartosz Jędrzejczuk - trener personalny

  Bartosz Jędrzejczuk trener osobisty, zadba o zdrowie, kondycję oraz dietę podopiecznego, ustali profesjonalny program treningowy dopasowany do celów, potrzeb oraz możliwości. Darmowe konsultacje, pomiar tkanki tłuszczowej, ustalenie celów dla tych którzy chcą zmienić siebie.

  O mnie
  Jestem absolwentem wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, która pomogła zdobyć mi uprawnienia instruktorskie, a następnie trenerskie - Trener II klasy kulturystki i ćwiczeń siłowych. Jestem również instruktorem Indoor Cyclingu - jazda na rowerze stacjonarnym w rytm muzyki. Ze sportem związany jestem od zawsze trenując lekką atletykę, piłkę nożna jak również sztuki walk. Od ponad 10 lat zdobywam doświadczenie związane z doskonaleniem metod treningowych jak również technik wykonywania ćwiczeń. Nie jestem tylko teoretykiem - testuję na sobie różne metody treningowe oraz diety tak, aby dysponować jak największym wachlarzem możliwości, by pomóc Ci w uzyskaniu idealnej sylwetki.
  Trening osobisty: To ścisła współpraca pomiędzy klientem, a trenerem polegająca na nadzorowaniu, motywowaniu oraz pilnowaniu bezpieczeństwa osoby trenującej. Technika jak i intensywność wykonywanych ćwiczeń sprawia, iż oczekiwane efekty pojawiają się znacznie szybciej aniżeli podczas treningów samodzielnych. Ilość sesji treningowych zależy tylko i wyłącznie od klienta. Może być to jedna lub kilka sesji w celu zapoznania się z przyrządami jak oraz przyborami znajdującymi się na siłowni, jak również cykl treningów odpowiednio i indywidualnie dobranych do potrzeb, możliwości i oczekiwań klienta.
  Referencje
  Darmowa konsultacja

 • Siłownia Wrocław

  Siłownia Active Power jest miejscem, gdzie każdy może w spokoju pracować nad własną sylwetką i przezwyciężać swoje słabości. Do dyspozycji użytkowników oddaliśmy dużych rozmiarów salę wyposażoną w dobrej jakości, odpowiedni i wszechstronny sprzęt do treningu siłowego. Podstawą takiego treningu jest odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń oraz jego systematyczność. Każdemu nowemu członkowi pomagamy oczywiście w doborze prawidłowego treningu oraz właściwej diety. Naszym celem jest dbałość o klienta dlatego zawsze stawiamy go na pierwszym miejscu. Dużym atutem naszego ośrodka jest miejscowy sklepik ze wszystkimi potrzebnymi napojami energetycznymi oraz koktajlami węglowodanowo - białkowymi. Wszystkich zainteresowanych bardzo serdecznie zapraszamy.

 • Nasztrening.pl - budowanie masy mięśniowej, siły i rzeźby mięśni

  nasztrening.pl - strona o tematyce sportowej omawiająca szczegółowo jak trenować. Znajdziesz tu informacje dotyczące treningu na zdobywanie masy mięśniowej, siły i rzeźby mięśni oraz zasady prawidłowego odżywiania, odchudzania i przykłady właściwie skomponowanej diety. Porady treningowe dla kobiet i mężczyzn,początkujących i zaawansowanych. Wyczerpujące informacje dotyczące diet,a także program obliczający wartość odżywczą planowanej diety i jej koszt.

 • Siłownia Zabrze

  Regularne treningi są naprawdę niezwykle powszechne, ponieważ skutecznie pomagają w rekreacji. Rozumiejąc to doskonale, klub ten oferuje naprawdę szeroki wachlarz zajęć ruchowych. Pod adresem tym odnajdziemy tylko profesjonalnych instruktorów, ćwiczenie z którymi jest bezpieczne i przynosi wiele korzyści dla naszej kondycji. Ważną zaletą tego klubu jest opieka nad wszystkimi osobami prowadzącymi trening. Aby poprawić kondycję nie trzeba już w książkach szukać podpowiedzi, bo tutaj dostaniemy je w ilości dla nas optymalnej. Poza fitnessem club ten zajmuje się również sztukami walki. Posiada grono zaprzyjaźnionych trenerów, które świadczy wsparcie w wyborze najlepszej metody treningu. Jest to strona klubu z bogatym doświadczeniem, który rozszerza wciąż zakres swej działalności, pomagając klientom troszczyć się o swoją kondycję i fizycznie lepiej się czuć.

 • www.ebeactive.pl

  Fitness klub jest miejscem, w którym można skorzystać z różnych form rekreacji takich jak chociażby ćwiczenia na siłowni, sauna, joga, zajęcia fitness i wiele innych. Jeżeli chcesz skorzystać z tych dobrodziejstw to ciekawą propozycją dla Ciebie może okazać się program beactive przeznaczony dla studentów. Zarejestrowanie się w nim jest bardzo proste. Wykupuje się odpowiednią kartę, którą po około dwóch dniach otrzymuje się pod wskazany przy rejestracji adres. Są różne karty beactive do wyboru, dzięki temu każdy może wybrać opcję taką jaka mu najbardziej odpowiada. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnymi na stronie.

 • Wyposażenie siłowni - sklep MYA

  Interesujesz się sportem? Chcesz mieć wysportowane, fit ciało? U nas znajdziesz urządzenia, które pomogą osiągnąc Twój cel ! Gwarantujemy sprzęt najwyższej jakości i przestępne ceny. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego i internetowego MYA.