www.altusfitness.pl Największa siłownia

www.altusfitness.pl Największa siłownia

Ocena: 4.5/10 (2 głosów)Szukasz w Katowicach nowoczesnej siłowni dostępnej przez całą dobę 7 dni w tygodniu? Sprawdź ALTUS FITNESS! Przejrzyste zasady, doskonała atmosfera, która zapewni Ci komfort i ponad 100 urządzeń do treningów każdej partii ciała. Ciągle inwestujemy w nowe rozwiązania technologicznie, uatrakcyjniając Twój trening. U nas skorzystasz z 3 stref: cardio, spinning i siłowej. W ofercie ponadto znajduje się strzeżony parking podziemny, solarium i sauna. Dopuszczamy karty Multisport, Fitprofit, Ok System, Fitflex. Szukaj nas w centrum Katowic - zapraszamy!Podobne strony
 • Producent siłowni

  Funkcjonalne wyposażenie siłowni, profesjonalne wyposażanie obiektów sportowych, niezawodne urządzenia treningowe - projektujemy i urządzamy siłownie, kluby fitness, sale treningowe. Profesjonalne wyposażenia siłowni. Projektujemy i urządzamy zarówno duże kompleksy sportowe jak i małe osiedlowe siłownie. Sprawdź naszą ofertę i poproś o darmową wycenę dla Twojego niezawodnego urządzenia treningowego.

 • Siłownia Ząbki Marki Rembertów

  By posiadać dobrą sylwetkę powinno się się najpierw odrobinę wysilić. I w wielu wypadkach miejscem gdzie się to robi jest na pewno siłownia, bowiem tam panują najbardziej sprzyjające ku temu warunki. Bowiem są tam zarówno odpowiednie urządzenia jak i ludzie, na których pomoc podczas ćwiczeń można liczyć. I dlatego to właśnie na siłowni trzeba najwięcej ćwiczyć. I dlatego wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony www tej siłowni.

 • Bartosz Jędrzejczuk - trener personalny

  Bartosz Jędrzejczuk trener osobisty, zadba o zdrowie, kondycję oraz dietę podopiecznego, ustali profesjonalny program treningowy dopasowany do celów, potrzeb oraz możliwości. Darmowe konsultacje, pomiar tkanki tłuszczowej, ustalenie celów dla tych którzy chcą zmienić siebie.

  O mnie
  Jestem absolwentem wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, która pomogła zdobyć mi uprawnienia instruktorskie, a następnie trenerskie - Trener II klasy kulturystki i ćwiczeń siłowych. Jestem również instruktorem Indoor Cyclingu - jazda na rowerze stacjonarnym w rytm muzyki. Ze sportem związany jestem od zawsze trenując lekką atletykę, piłkę nożna jak również sztuki walk. Od ponad 10 lat zdobywam doświadczenie związane z doskonaleniem metod treningowych jak również technik wykonywania ćwiczeń. Nie jestem tylko teoretykiem - testuję na sobie różne metody treningowe oraz diety tak, aby dysponować jak największym wachlarzem możliwości, by pomóc Ci w uzyskaniu idealnej sylwetki.
  Trening osobisty: To ścisła współpraca pomiędzy klientem, a trenerem polegająca na nadzorowaniu, motywowaniu oraz pilnowaniu bezpieczeństwa osoby trenującej. Technika jak i intensywność wykonywanych ćwiczeń sprawia, iż oczekiwane efekty pojawiają się znacznie szybciej aniżeli podczas treningów samodzielnych. Ilość sesji treningowych zależy tylko i wyłącznie od klienta. Może być to jedna lub kilka sesji w celu zapoznania się z przyrządami jak oraz przyborami znajdującymi się na siłowni, jak również cykl treningów odpowiednio i indywidualnie dobranych do potrzeb, możliwości i oczekiwań klienta.
  Referencje
  Darmowa konsultacja

 • Nasztrening.pl - budowanie masy mięśniowej, siły i rzeźby mięśni

  nasztrening.pl - strona o tematyce sportowej omawiająca szczegółowo jak trenować. Znajdziesz tu informacje dotyczące treningu na zdobywanie masy mięśniowej, siły i rzeźby mięśni oraz zasady prawidłowego odżywiania, odchudzania i przykłady właściwie skomponowanej diety. Porady treningowe dla kobiet i mężczyzn,początkujących i zaawansowanych. Wyczerpujące informacje dotyczące diet,a także program obliczający wartość odżywczą planowanej diety i jej koszt.

 • Perfect Fitness - profesjonalne wyposażenie siłowni

  Każdy klient, który chciałby kupić wyposażenie siłowni może skorzystać z naszej szerokiej oferty produktowej. Od 15 lat z sukcesami rozprowadzamy wyposażenie fitness, które przewidziane jest do siłowni, klubów sportowych oraz dla osób indywidualnych. Posiadamy urządzenia wielofunkcyjne adresowane do szerokiej grupy klientów oraz sprzęt fitness dla klientów biznesowych. W ofercie znajdują się urządzenia do działu kardio oraz light-commercial zamawiane do hoteli. Obecnie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski urządzeń marki Matrix Fitness. Ponadto sprzedajemy bieżnie, a także profesjonalne steppery. Wspomagamy naszych odbiorców w obszarze projektowania klubów, a także finansowania zakupów. Do dyspozycji klientów są także doświadczeni specjaliści, którzy trudnią się serwisem urządzeń do ćwiczeń zawsze wtedy, kiedy zachodzi potrzeba. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do składania zapytań ofertowych oraz do odwiedzania naszej firmy.

 • Siłownia Zabrze

  Regularne treningi są naprawdę niezwykle powszechne, ponieważ skutecznie pomagają w rekreacji. Rozumiejąc to doskonale, klub ten oferuje naprawdę szeroki wachlarz zajęć ruchowych. Pod adresem tym odnajdziemy tylko profesjonalnych instruktorów, ćwiczenie z którymi jest bezpieczne i przynosi wiele korzyści dla naszej kondycji. Ważną zaletą tego klubu jest opieka nad wszystkimi osobami prowadzącymi trening. Aby poprawić kondycję nie trzeba już w książkach szukać podpowiedzi, bo tutaj dostaniemy je w ilości dla nas optymalnej. Poza fitnessem club ten zajmuje się również sztukami walki. Posiada grono zaprzyjaźnionych trenerów, które świadczy wsparcie w wyborze najlepszej metody treningu. Jest to strona klubu z bogatym doświadczeniem, który rozszerza wciąż zakres swej działalności, pomagając klientom troszczyć się o swoją kondycję i fizycznie lepiej się czuć.

 • Siłownia White Star Power

  Zlokalizowana w stolicy Małopolski siłownia White Star Power zaprasza klientów do zapoznania się ze szczegółami oferty, które dostępne są na naszej witrynie internetowej. Klienci odnajdą u nas doskonały sprzęt, który umożliwi zwiększenie efektywności każdych wykonywanych ćwiczeń. Ponadto oferujemy także zajęcia fitness oraz możliwość skorzystania z sauny. Proponujemy również trening personalny, każdorazowo dostosowywany indywidualnie do oczekiwań. Wyróżniają nas bardzo atrakcyjne ceny za jednorazowe wejście oraz za miesięczny wstęp.

 • Wyposażenie siłowni - sklep MYA

  Interesujesz się sportem? Chcesz mieć wysportowane, fit ciało? U nas znajdziesz urządzenia, które pomogą osiągnąc Twój cel ! Gwarantujemy sprzęt najwyższej jakości i przestępne ceny. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego i internetowego MYA.