Lekka atletyka

 • Paweł Biega - blog o bieganiu, maratonach i sprzęcie biegowym

  Paweł Biega - blog o bieganiu, maratonach i sprzęcie biegowym

  Blog o bieganiu, maratonach i sprzęcie biegowym. Pierwotnie dzienniczek treningowy i pamiętnik biegowych postępów. Teraz wielowątkowy blog o bieganiu, na którym można znaleźć wiele cennych informacji. Są opisy treningów i wycieczek biegowych wraz ze zdjęciami. Są relacje z biegów masowych a w szczególności z maratonów, w których biorę udział. Blog to również miejsce gdzie znaleźć można zapowiedzi i recenzje sprzętu do biegania. Dużo miejsca poświęcam butom biegowym. Wreszcie blog to miejsce gdzie można znaleźć komentarze z biegowego świata, pisane czasami z przymrużeniem oka. Od czasu do czasu na blogu pojawiają się też inne sposoby aktywnego spędzania czasu jak jazda na rowerze i kajakarstwo.

  Data dodania: 14 01 2014 szczegóły wpisu
 • Formatownia - blog o bieganiu

  Formatownia - blog o bieganiu

  Blog o bieganiu. Znajdziesz tutaj relacje z biegów w Polsce, obszerne galerie z zawodów, polecane imprezy. Poznasz dobre rady dotyczące treningu, biegów, odzieży, wartych zakupu butów, zdrowia i diety. Zapoznasz się z testami ubrań i butów sportowych, sprzętu i akcesoriów wspomagających bieganie, elektroniki oraz suplementów diety. Przeczytasz recenzje książek sportowych. Znajdziesz odnośniki do wartych uwagi miejsc w sieci, które pomogą Tobie lepiej biegać. Zobaczysz filmy o lekkoatletyce. Przeczytasz o problemach biegowych i znajdziesz dla nich rozwiązanie. Wszystko to prosto z biegowego serca Polski czyli wielkopolski. Bieganie to dla nas hobby i pasja. Dzielimy się swoją wiedzą chętnie i często. Formatownia jest prawdopodobnie najlepszym blogiem o biegach w Polsce.

  Data dodania: 11 03 2013 szczegóły wpisu
 • Blog o bieganiu

  Blog o bieganiu

  Blog o ganianiu i nie tylko. Relacje z przymrużeniem oka z maratonów, triatlonów, biegów górskich. Biegniesz pierwszy raz w triathlonie? Trenujesz do swojego pierwszego maratonu? Szukasz pomysłu na kolejny bieg? Przeczytaj jak przygotowywałem się i jak przebiegały moje pierwsze i kolejne biegi, triatlon czy biegi górskie. Jak i gdzie trenowałem, co jadłem, jakie emocje mną targały na trasie. Korzystaj z moich doświadczeń i baw się przy tym dobrze.

  Data dodania: 02 11 2012 szczegóły wpisu
 • Bieganie w zimie

  Bieganie w zimie

  Skoro jesteś niedoświadczonym biegaczem oraz zastanawiasz się, których błędów unikać podczas uprawiania tego rodzaju sportu to bardzo dobrze trafiłeś. Odszukasz tu nie tylko porady z zakresu technicznych aspektów tego sportu ale również mnóstwo informacji dotyczących opanowania prawidłowej motywacji. Witryna na bieżąco prowadzi rejestr najbardziej liczących się i najbardziej prestiżowych imprez, powiązanych z tym sportem, dzięki czemu mamy możliwość śledzić konkretne maratony oraz zapisywać się do tych, które przyjmują początkujących. Różnorakie tagi znacząco pomagają poszukiwania interesujących nas tematów dostępnych na tej stronie internetowej.

  Data dodania: 12 02 2012 szczegóły wpisu
 • Przebiegnij Maraton - RUN RACE TEAM

  Przebiegnij Maraton - RUN RACE TEAM

  Największe maratony w Polsce i na Świecie. Trening do maratonu. Terminy maratonów.Klub biegowy Run Race Team. Członkowie klubu. Wyniki członków klubu w biegach. Warunki przystąpienia do drużyny. Galeria zdjęć klubowych. Rekordowe wyniki członków klubu. Profile tras w Garmin Connect i Endomondo. Tabela wydolności tlenowej VDOT. Tabela żywieniowa (kalorie, białko, tłuszcze, węglowodany). Kalkulator BMI. Prognozowanie wyniku na zawodach. Kalkulator tempa. Kalendarz imprez biegowych. Aktualności biegowe

  Data dodania: 12 01 2012 szczegóły wpisu

Lekka atletyka - nowa strona:

Adres: