Archiwum Futbolu

Archiwum Futbolu

Ocena: 6.4/10 (51 głosów)Nasz serwis jest Internetowym archiwum piłki nożnej, w którym znajdują się informacje o największych międzynarodowych turniejach piłkarskich, do których zaliczają się: Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy oraz
Turniej Olimpijski. Miłośnicy futbolu dowiedzą się jak, gdzie i kiedy powstały te prestiżowe piłkarskie zawody oraz zapoznają się z ich przebiegiem. Każdy turniej jest opisany i zawiera najważniejsze dane typu: eliminacje wstępne, rozgrywki finałowe, klasyfikacja drużyn, król strzelców i przyznane nagrody. Archiwum zawiera również informacje o największych turniejach klubowych typu: Liga Mistrzów i Liga Europejska, prezentuje rozgrywki Ligi Polskiej a także publikuje zawsze aktualny ranking FIFA.Podobne strony
 • Liga Firm - organizator sportu dla biznesu: ligi, rozgrywki, turnieje, piłkarskie, siatkarskie

  LigaFirm.PL to kompleksowy system rozgrywek sportowych i imprez dla biznesu obejmujący m.in.: ligi dla firm, rozgrywki wewnętrzne dla pracowników, ligi i turnieje branżowe, eventy, imprezy rekreacyjne a także treningi, zajęcia sportowe oraz aktywny wypoczynek.

  LigaFirm.PL jest doświadczonym organizatorem sportu, dysponuje unikalnym "know-how" oraz fachowym i kreatywnym zespołem zorientowanym na Klienta i jego potrzeby. Dba zwłaszcza o dobrą atmosferę, wygodę, zadowolenie i czas Klienta.

  Poprzez dostarczane usługi LigaFirm.PL wspiera swoich Klientów w budowaniu strategicznej przewagi nad konkurencją, promowaniu kultury organizacyjnej ich firmy, budowaniu i umacnianiu więzi w zespole pracowniczym, podtrzymywaniu lub rozwijaniu kontaktów biznesowych i redukcji kosztów socjalnych. Zapewnia również skuteczną reklamę firmy i/lub jej oferty oraz wspaniałą zabawę, która wyzwala energię, kreatywność i potencjały niezbędne w godzinach pracy.

  Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

  Niektóre z naszych lig:
  ligaursynowska.pl
  ligapraska.pl
  nordliga.pl

 • AktivSport.pl - sport, piłka nożna.

  Aktivsport to informacyjny serwis sportowy traktujący o bieżących wydarzeniach - tych wielkich i tych mniej spektakularnych, ale często bliższych sercu kibica. Sport to nie tylko Liga Mistrzów, ale również wiele wydarzeń, które dzieją się obok nas. Dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do dyscyplin i imprez sportowych nie zawsze wyeksponowanych w innych mediach, mających natomiast szerokie rzesze wielbicieli w kraju i za granicą.

 • Pierwszy w Polsce serwis kibiców FC Parmy

  Jedyny w Polsce serwis poświęcony włoskiej Parmie. Wszystko co chcesz wiedzieć o tej drużynie znajdziesz właśnie u nas! Zapraszamy! Aktualne tabele, wyniki, skład, liga typerów, relacja z spotkań to wszystko znajdziesz właśnie na naszej stronie! Co dziennie świeże i najnowsze wiadomości z żółto-niebieskiego świata! Statystyki piłkarzy, ciekawostki historyczne, video ze spotkań, publicystyka. Dzięki naszej stronie możliwe jest również wstąpienie w szeregi polskiego fan clubu Parmy -Crociati dalla Polonia.

 • Futsal w stolicy - AZS Uniwersytet Warszawski

  Oficjalna strona drużyny Polskiej Ligi Futsalu - AZS Uniwersytet Warszawski. Wiadomości, wyniki, tabele, statystyki, newsy ze świata polskiego futsalu. Drużyna AZS UW występuje w I Polskiej Lidze Futsalu (druga klasa rozgrywek w Polsce) oraz w I lidze Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza. Zespół regularnie kwalifikuje się również do finału Akademickich Mistrzostw Polski oraz gra w Mistrzostwach Polski AZS. Trenerem drużyny jest Rafał Klimkowski. Z klubu pochodzi kilku reprezentantów Polski w halowej odmianie piłki nożnej, m.in. Mariusz Milewski (kadra seniorów), Eryk Stoch (kadra U-21) czy Grzegorz Och (reprezentacja akademicka). Profil drużyny na Facebooku można znaleźć pod adresem facebook.com/futsal.azs.uw.

 • Solidne ogrodzenia boisk sportowych

  Ogrodzenia boisk to istotna część wyposażenia boiska, która ma duży wpływ na bezpieczeństwo rozgrywanego turnieju. Stawianie trwałych ogrodzeń wokół boisk niesie ze sobą wiele pozytywnych aspektów. Dostępne są w rozmaitych wysokościach, wytwarzane z użyciem siatki polipropylenowej. Ogrodzenia idealne są do zabezpieczania do piłki nożnej i kortów tenisowych. Całą ofertę sprawdzicie przeglądając naszą stronę internetową ogrodzeniaboisk.com.pl

 • Obozy piłkarskie

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy unikalne programy, które mają na celu szkolenie umiejętności technicznych u młodych zawodników piłkarskich. Oferta naszej firmy obejmuje naukę w akademii piłkarskiej. Prowadzimy również obozy oraz szkolenia. Wszystkie nasze programy oraz szkolenia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych trenerów, którzy zostali specjalnie przeszkoleni na potrzeby naszego programu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!