Czas Futbolu - Twój portal o piłce nożnej

Czas Futbolu - Twój portal o piłce nożnej

Ocena: 5.0/10 (24 głosów)Czas Futbolu to dynamicznie rozwijający się portal poświęcony piłce nożnej. Publikujemy ciekawe felietony, zamieszczamy wywiady ze znanymi ludźmi związanymi ze środowiskiem piłkarskim. Co jakiś czas udzielają dla nas komentarzy różni eksperci, szkoleniowcy, byli piłkarze. Ponadto na bieżąco komentujemy zmagania w polskiej Ekstraklasie w specjalnie poświęconym tej tematyce dziale - "W krzywym zwierciadle". Do naszych materiałów dodajemy setki ciekawych multimediów, zawsze starannie dobranych i wyselekcjonowanych.Podobne strony
 • arenypilkarskie.pl - polskie stadiony

  Serwis zawiera prezentacje stadionów piłkarskich z Polski . Można tu znaleźć stadiony polskich klubów począwszy od ekstraklasy do boisk drużyn A-klasowych. Ponad 800 stadionów w bazie i ogromna liczba zdjęć ukazujących piękno polskich obiektów na których rozgrywane są mecze piłkarskie. Dostępna także wersja angielska witryny.

 • Piłkarskie ligi krajowe

  Serwis umożliwia oglądanie najciekawszych fragmentów spotkań ligowych koszykówki, siatkówki oraz piłki nożnej. Zarejestrowani użytkownicy mają możliwość dodawania własnych filmów z tych spotkań.
  Poprzez zalogowanie się do serwisu użytkownicy mają możliwość tworzenia własnych grup przyjaciół a także sami decydują o tym co chcą oglądać. Stworzenie własnego profilu na stronie umożliwia również przesyłanie filmów do innych niezalogowanych jeszcze znajomych.

 • Po zielonej trawie - blog piłkarski

  Blog o piłce nożnej prowadzony przez trzech studentów dziennikarstwa. Strona obfituje w sylwetki, komentarze, felietony oraz relacje. Kilku redaktorów zapewnia stosunkowo częste aktualizacje. Każdy materiał jest opatrzony treściami multimedialnymi i stoi na wysokim poziomie merytorycznym. Autorzy starają się komentować ostatnie wydarzenia ze świata futbolu - zarówno w wydaniu rodzimym, jak i światowym.

 • EURO 2012 terminarz

  Odmierzajmy wspólnie czas do pierwszego gwizdka! Wielkimi krokami przybliża się najlepsza impreza ostatnich 4 lat - Euro 2012 a w dodatku w Polsce W związku z tym nie może nas tam zabraknąć. Motywujcie najwspanialsze drużyny europejskie, pokażcie jakich Polska ma kibiców i cieszcie się razem z nami z tak znaczącego dla każdego wydarzenia jakim są Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Nowe stadiony, uczestnicy mistrzostw Europy, grupy oraz terminarz spotkań te i wiele innych informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane Euro 2012 osoby do odwiedzenia naszej strony internetowej. Z pewnością każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie.

 • Akademia piłkarska - Orły Rzeszów

  Wydarzenia, aktualne składy drużyn, wyniki meczów, terminarz rozgrywek, tabele i statystyki, galeria.
  Zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej w wieku od 5 do 18 lat do wzięcia udziału w treningach piłki nożnej pod okiem fachowców. Program zajęć jest ściśle dobierany do grupy wiekowej, a kadra trenerska ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.
  Wyjazdy na obozy i zgrupowania podczas pomiędzy sezonami.

 • Piłka nożna

  Witryna internetowa futbol.pl to gratka dla każdego kibica piłkarskiego. Redakcja przedstawia najnowsze wiadomości transferowe ze wszystkich lig globu. Zamieszczamy wiele rozmów a także felietonów specjalistów. Redaktorzy piszą także wiele interesujących artykułów, traktujących o niedawnych wydarzeniach w czołowych europejskich ligach. Na naszej stronie odnajdziecie Państwo także aktualne wyniki i tabele głównych lig. Ponadto proponujemy meldunki minuta po minucie z rozgrywek piłkarskiej ligi polskiej.