Kursy nurkowania Śląsk - Heliox

Kursy nurkowania Śląsk - Heliox

Ocena: 3.2/10 (21 głosów)Nurkowanie staję się coraz bardziej popularną dyscypliną, która dla jednych jest sportem, dla innych metodą na spędzanie wolnego czasu, dla jeszcze innych relaksem i rozładowaniem emocji po ciężkich chwilach pracy. Heliox to firma, która pomoże wszystkim osobom, które chcą nauczyć się nurkować. Nasze centrum nurkowe mieści się w Katowicach, gdzie istnieje możliwość zapisów na liczne kursy oraz wyjazdy integracyjne. Zapraszamy.Podobne strony
 • CENTRUM NURKOWE Ewa Krawiec - nurkowanie Egipt Hurghada Makadi

  Nurkowanie Hurghada, nurkowanie Egipt, nurkowanie Makadi. Polski instruktor, szkolenia i kursy nurkowania PADI oraz IANTD. Hurghada kursy nurkowania, Morze Czerwone, wyprawy na rafy koralowe i wraki. Na stronie znajdują się podstawowe informacje dotyczące kursów nurkowania w systemie PADI oraz IANTD, krótki opis organizacji nurkowań w Hurghadzie, galeria zdjęć wykonanych w Morzu Czerwonym a także charakterystyka wybranych miejsc dostępnych podczas nurkowań w Hurghadzie oraz oferta nurkowania w Makadi kursy nurkowania Hurghada. Makadi to 4 i 5 gwiazdkowe resorty hotelowe, położone nad zatoką. Istnieje możliwość nurkowań z małych łódek w obrębie zatoki Makadi oraz z dużych łodzi. Na terenie Makadi Bay znajduje się wiele resortów hotelowych, coraz bardziej popularnych wśród turystów z Polski.

 • Kursy nurkowania

  Szkoła Nurkowania Orca Dive powstała, aby promować i rozwijać nurkowanie. Szkoląc nurków dokładamy wszelkich starań, aby nasi kursanci mogli w pełni doświadczyć kontaktu z podwodnym światem i zgłębić jego tajemnice, docierając często do miejsc, do których nie dotarł przed nami nikt inny.
  Posiadamy duże doświadczenie i profesjonalną kadrę instruktorską, a przede wszystkim pasję, dzięki, której bierzemy od życia to co najlepsze. Organizujemy wyjazdy krajowe i zagraniczne do miejsc niezwykłych, jak i tych bardziej dostępnych.Planowaniem i organizowaniem wyjazdów zajmują sie profesjonalnie przygotowani instruktorzy, zapewniając maksimum bezpieczeństwa i zabawy. Przygoda, pasja, edukacja nurkowa, wyzwanie, chęć poznawania nowych miejsc, wszystko w przyjaznej atmosferze to cel, który osiągamy podczas każdej wspólnej wyprawy.

 • Nurkowanie

  Jeżeli interesujesz się nurkowaniem albo chciałbyś zacząć przygodę z podwodnym światem dobrze trafiłeś. Na naszej stronie zamieszczane informacje i porady dla początkujących nurków. Dowiesz się o interesujących miejscach do nurkowania, poznasz nowe i ciekawe akweny. Znajdziesz także praktyczne porady dotyczące doboru ekwipunku do nurkowania. Zamieszczamy katalog firm zajmujących się organizacją wypraw nurkowych.

 • Pasjonujące kursy nurkowania

  DivingTech organizuje kursy nurkowania SSI, IANTD, PADI, CMAS należymy do organizacji SSI, i najczęściej właśnie tej organizacji kursy nurkowania organizujemy. Zgłoś się do nas, nasze kursy nurkowania są profesjonalnie organizowane, a fachowa opieka wyspecjalizowanych nurków zapewni komfort i bezpieczeństwo na każdym etapie szkolenia. Stań się uczestnikiem najbardziej egzotycznych wrażeń w swoim życiu. W naszym sklepie kupisz sprzęt ABC i wszystko to, co jest niezbędne do tego sportu. Każda cena jest warta tych przeżyć, które nas czekają pod wodą.

  Struktura Kursy nurkowania SSI:
  zajęcia teoretyczne, zajęcia na basenie, zajęcia na wodach otwartych (Jaworzno-koparki)

 • Hurghada nurkowanie

  Nurkowanie to niesamowity sport pozwalający spędzić wolny czas w niezwykłej przestrzeni. Dlatego też nurkowanie w Hurghadzie staje się coraz popularniejsze i mnóstwo osób próbuje spędzać tak swój wolny czas. W Polsce nie ma zbyt wielu miejsc, gdzie można ponurkować, dlatego też, wiele osób odwiedza inne kraje, jak Egipt, gdzie można miło spędzić czas pod wodą. to jedno z takich miejsc, gdzie nie brakuje interesujących miejsc do nurkowania. Jest to miejsce przeznaczone nie tylko do nurkowania, ale na wspaniałe wczasy co można śmiało połączyć.W tym kurorcie bez problemu można zrobić także kurs nurkowania. Jeżeli nigdy nie mieliśmy okazji nurkować, to na samym początku należy poszukać profesjonalnego centrum nurkowego, jest to podstawa bezpieczeństwa. Wyjeżdżając do Hurghada nie musimy się martwić także o to, skąd weźmiemy dla siebie sprzęt. Można go bowiem w bardzo łatwy sposób wypożyczyć na miejscu. Egipt to cudowne miejsce do nurkowania, dlatego też warto jest odwiedzić właśnie to miejsce. Na pewno będziecie bardzo zadowoleni.

 • NITROGEN NARCOSIS - kursy nurkowania Łódź

  Szkoła nurkowania "Nitrogen Narcosis" Łódź, prowadzi kursy nurkowania w Łodzi od 1999r na wszystkie stopnie płetwonurka w systemie PADI. Nurkowanie i szkolenia nurkowe są podstawową działalnością, ale oprócz tego organizuje wyjazdy i wyprawy nurkowe zarówno w kraju jak i w najodleglejsze zakątki świata. Na miejscu sklep nurkowy i wypożyczalnia sprzętu nurkowego renomowanych firm, serwis sprzętu nurkowego, ładowanie butli. Szkoła prowadzi również szkolenia z zakresu pierwszej pomocy medycznej, DAN, freedivingu, łowiectwa podwodnego.

 • Divingpro.eu

  Marzysz o tym, żeby kiedyś zanurkować? Z firmą Diving Pro będzie to możliwe. Firma ta zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń na nurków różnych klas. Większość szkoleń trwa kilka dni i odbywają się one w ciepłych wodach Morza Czerwonego. Istnieje także możliwość odbycia kursu w Tajlandii. Firma ta ma także w swoje ofercie nurkowania turystyczne pod opieką instruktora. Zapisując się na jeden z kursów możemy także skorzystać z oferty spędzenia w Egipcie naszego urlopu. Szczegóły wszystkich ofert, które przygotowała firma Diving Pro znajdują się na divingpro.eu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin tej strony i do zapisywania się na najbliższe kursy nurkowania. Naprawdę warto!

 • Szkoła nurkowania Olsztyn

  Oferta naszej szkoły nurkowania kierowana jest do osób od 10 roku życia. Prowadzimy kursy z możliwością uzyskania certyfikatów federacji PADI. Certyfikaty takie pozwalają na podjęcie pracy w bazach nurków, ale również na nauczenie się podstaw nurkowania, czy podstaw pomocy medycznej stosowanej przez ratowników medycznych. Nasza szkoła zapewnia podczas kursów podstawowy sprzęt oraz materiały teoretyczne do nauki. Zapraszamy do kontaktu!