Trening piłkarski

Trening piłkarski

Ocena: 4.3/10 (4 głosów)Poznaj ofertę klubu piłkarskiego GKP Targówek www.gkptargowek.pl istniejącego od 1953 roku. W naszym klubie zrzeszonych jest 237 zawodników w różnych grupach wiekowych. Istnieje możliwość umieszczenia na naszym płocie banerów reklamowych, wykonane przez nas spotu reklamowego oraz wyświetlanie filmu reklamowego na ekranie diodowym. Sprawdź naszą ofertę na stronie www.gkptargowek.pl serdecznie zapraszamy!Podobne strony
 • Piłka nożna lubelska

  Administratorzy serwisu to ludzie z charyzmą i zamiłowaniem, które swoje cechy wykorzystują na tworzenie przez siebie wpisy. Cechą wspólną nas wszystkich to zamiłowanie do sporu jakim jest piłka nożna. Właśnie to zmobilizowało nam w zebraniu się i rozpoczęciu działania wortalu lubgol.pl. Zbudowaliśmy to nie myśląc o zarobku, lecz także z myślą o innych zapaleńcach tak aby zebrać najważniejsze doniesienia ze świata piłki nożnej na Lubelszczyźnie. Serwis jest regionalny i oscyluje wokół Lublina i całego województwa. Znajdziecie na portalu dokładne tabele, wyniki meczów jak również doniesienia z topowych spotkań, które odbyły się w ligach na boiskach regionalnych zespołów. Zebrane informacje to zachęca do bycia członkiem z portalu lubgol.pl. Lubelska piłka jest dzięki nam blisko jak nigdy dotąd więc korzystaj i zajrzyj na nasz portal.

 • Czas Futbolu - Twój portal o piłce nożnej

  Czas Futbolu to dynamicznie rozwijający się portal poświęcony piłce nożnej. Publikujemy ciekawe felietony, zamieszczamy wywiady ze znanymi ludźmi związanymi ze środowiskiem piłkarskim. Co jakiś czas udzielają dla nas komentarzy różni eksperci, szkoleniowcy, byli piłkarze. Ponadto na bieżąco komentujemy zmagania w polskiej Ekstraklasie w specjalnie poświęconym tej tematyce dziale - "W krzywym zwierciadle". Do naszych materiałów dodajemy setki ciekawych multimediów, zawsze starannie dobranych i wyselekcjonowanych.

 • MKS NYSA Zgorzelec

  Oficjalna strona klubu piłkarskiego MKS NYSA ZGORZELEC. Klub powstał w 1972 roku jako Międzyzakładowy Klub Sportowy Nysa Zgorzelec. W latach 1972 - 1989 drużyna piłkarska grała w klasie A. W kolejnych latach "Nysa" awansowała do klasy okręgowej, a w sezonie 1993/1994 do klasy międzyokręgowej, później nazwanej IV ligą. Największym sukcesem sportowym jest awans drużyny piłkarskiej Miejskiego Klubu Sportowego Nysa Zgorzelec do III ligi. Sukces ten został odniesiony dokładnie w 30 rocznicę powstania klubu - w roku 2002.

  Historię "Nysy Zgorzelec" tworzą tacy ludzie jak: Edward Sikora, Jan Panfil, Stanisław Różyński, Józef Krasowski, Erwin Koronowski, Marek Salachna, Stanisław Pakuła i inni, którym dobro "Nysy" leży na sercu.

  Miejski Klub Sportowy to nie tylko piłka nożna. W klubie istniały i odnosiły większe lub mniejsze sukcesy także sekcje:

  - Piłki nożnej
  - Szachów
  - Brydża sportowego
  - Rekreacyjna

  Obecnie I drużyna seniorów "Nysy" Zgorzelec występuje w rozgrywkach ligi okręgowej, lecz przez wiele sezonów Nysa grała w IV lidze. Po jednorocznej przygodzie z III ligą wszyscy marzą o jak najszybszym powrocie do tej klasy rozgrywkowej. Dążąc do realizacji tego marzenia do drużyny wprowadzani są młodzi, zdolni zawodnicy z drużyn młodzieżowych, którzy w przyszłości będą w stanie na stałe wprowadzić zgorzelecki klub do grona III - ligowców. Trenerem drużyny jest Wojtek Szymków. Skład stanowią zawodnicy ze Zgorzelca i okolic. W znacznej części są to zawodnicy od dawna związani z "Nysą Zgorzelec".

  Ważną częścią polityki klubu jest szkolenie młodzieży. W "Nysie Zgorzelec" jest 5 grup młodzieżowych, z którymi pracują wykształceni trenerzy - często byli zawodnicy naszego klubu. Poza celem jakim jest wyszkolenie w przyszłości zawodników I drużyny, ważne jest zorganizowanie czasu młodym ludziom i wychowywanie ich przez sport.

  Największe sukcesy:

  1999/2000 - 15 września 1999r.
  3 runda Pucharu Polski (1/32 Pucharu Polski) Nysa Zgorzelec - Śląsk Wrocław 2:6

  2001/2002 - IV liga - Awans do III ligi z 1 miejsca

  2002/2003 - III liga grupa: 3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk)

  2005/2006 - 9 sierpnia 2005r.
  Puchar Polski (1/32 Pucharu Polski) Nysa Zgorzelec - Zagłębie Sosnowiec 1:3


  Wiadomości, Kibice, Galeria, wydarzenia sportowe w Zgorzelcu Sport w Zgorzelcu, Stowarzyszenie kibiców Biało-Niebiescy.
  Juniorzy młodsi, Orliki, Seniorzy,

 • TS Podbeskidzie

  tspodbeskidzie.futboland.pl - Zapraszamy na nasz nieoficjalny portal piłkarski poświęcony drużynie z miasta Bielska-Białej, TS Podbeskidzie.
  Znajdziecie tutaj m.in.: aktualną tabelę, terminarz rozgrywek, oraz forum.
  Dużo ciekawych wiadomości o zespole, bieżące wydarzenia z obozu "Górali", aktualny skład zespołu i wiele wiele innych. Nie czekaj, dowiedź się więcej o swoim ukochanym zespole z Bielska!

 • Akademia piłkarska - Orły Rzeszów

  Wydarzenia, aktualne składy drużyn, wyniki meczów, terminarz rozgrywek, tabele i statystyki, galeria.
  Zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej w wieku od 5 do 18 lat do wzięcia udziału w treningach piłki nożnej pod okiem fachowców. Program zajęć jest ściśle dobierany do grupy wiekowej, a kadra trenerska ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.
  Wyjazdy na obozy i zgrupowania podczas pomiędzy sezonami.

 • LiveSports365 - Wyniki na Żywo

  LiveSports365 oferuje wyniki na żywo z kilkunastu dyscyplin sportowych za darmo (piłka nożna, tenis, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, hokej, baseball, rugby)! Dodatkowo na stronie znajdziesz skróty najważniejszych meczów piłkarskich, tabele ligowe oraz terminarze. Jesteś fanem sportu? Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami sportowymi? Jeśli tak, to serwis LiveSports365 jest stworzony dla Ciebie!