Trening piłkarski

Trening piłkarski

Ocena: 2.4/10 (9 głosów)Poznaj ofertę klubu piłkarskiego GKP Targówek www.gkptargowek.pl istniejącego od 1953 roku. W naszym klubie zrzeszonych jest 237 zawodników w różnych grupach wiekowych. Istnieje możliwość umieszczenia na naszym płocie banerów reklamowych, wykonane przez nas spotu reklamowego oraz wyświetlanie filmu reklamowego na ekranie diodowym. Sprawdź naszą ofertę na stronie www.gkptargowek.pl serdecznie zapraszamy!Podobne strony
 • Liga Firm - organizator sportu dla biznesu: ligi, rozgrywki, turnieje, piłkarskie, siatkarskie

  LigaFirm.PL to kompleksowy system rozgrywek sportowych i imprez dla biznesu obejmujący m.in.: ligi dla firm, rozgrywki wewnętrzne dla pracowników, ligi i turnieje branżowe, eventy, imprezy rekreacyjne a także treningi, zajęcia sportowe oraz aktywny wypoczynek.

  LigaFirm.PL jest doświadczonym organizatorem sportu, dysponuje unikalnym "know-how" oraz fachowym i kreatywnym zespołem zorientowanym na Klienta i jego potrzeby. Dba zwłaszcza o dobrą atmosferę, wygodę, zadowolenie i czas Klienta.

  Poprzez dostarczane usługi LigaFirm.PL wspiera swoich Klientów w budowaniu strategicznej przewagi nad konkurencją, promowaniu kultury organizacyjnej ich firmy, budowaniu i umacnianiu więzi w zespole pracowniczym, podtrzymywaniu lub rozwijaniu kontaktów biznesowych i redukcji kosztów socjalnych. Zapewnia również skuteczną reklamę firmy i/lub jej oferty oraz wspaniałą zabawę, która wyzwala energię, kreatywność i potencjały niezbędne w godzinach pracy.

  Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

  Niektóre z naszych lig:
  ligaursynowska.pl
  ligapraska.pl
  nordliga.pl

 • AktivSport.pl - sport, piłka nożna.

  Aktivsport to informacyjny serwis sportowy traktujący o bieżących wydarzeniach - tych wielkich i tych mniej spektakularnych, ale często bliższych sercu kibica. Sport to nie tylko Liga Mistrzów, ale również wiele wydarzeń, które dzieją się obok nas. Dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do dyscyplin i imprez sportowych nie zawsze wyeksponowanych w innych mediach, mających natomiast szerokie rzesze wielbicieli w kraju i za granicą.

 • EURO 2012 terminarz

  Odmierzajmy wspólnie czas do pierwszego gwizdka! Wielkimi krokami przybliża się najlepsza impreza ostatnich 4 lat - Euro 2012 a w dodatku w Polsce W związku z tym nie może nas tam zabraknąć. Motywujcie najwspanialsze drużyny europejskie, pokażcie jakich Polska ma kibiców i cieszcie się razem z nami z tak znaczącego dla każdego wydarzenia jakim są Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Nowe stadiony, uczestnicy mistrzostw Europy, grupy oraz terminarz spotkań te i wiele innych informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane Euro 2012 osoby do odwiedzenia naszej strony internetowej. Z pewnością każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie.

 • Futsal w stolicy - AZS Uniwersytet Warszawski

  Oficjalna strona drużyny Polskiej Ligi Futsalu - AZS Uniwersytet Warszawski. Wiadomości, wyniki, tabele, statystyki, newsy ze świata polskiego futsalu. Drużyna AZS UW występuje w I Polskiej Lidze Futsalu (druga klasa rozgrywek w Polsce) oraz w I lidze Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza. Zespół regularnie kwalifikuje się również do finału Akademickich Mistrzostw Polski oraz gra w Mistrzostwach Polski AZS. Trenerem drużyny jest Rafał Klimkowski. Z klubu pochodzi kilku reprezentantów Polski w halowej odmianie piłki nożnej, m.in. Mariusz Milewski (kadra seniorów), Eryk Stoch (kadra U-21) czy Grzegorz Och (reprezentacja akademicka). Profil drużyny na Facebooku można znaleźć pod adresem facebook.com/futsal.azs.uw.

 • Nieoficjalna strona drużyny Warty Śrem rocznik 2000

  Nieoficjalna strona drużyny Warty Śrem rocznik 2000, na której znajdziesz zdjęcia z meczy, obozów i zgrupowań tego zespołu. Tutaj także znajdują się obszerne skróty z meczy, aktualne wyniki, tabele, podsumowania meczy, oceny zawodników, statystyki. Oprócz tego są tutaj wszystkie aktualne informacje dotyczące tego rocznika, artykuły i blog trenera. Zawodnicy, rodzice i kibice mogą na bieżąco komentować informacje i artykuły. Mogą też dodawać zdjęcia zrobione podczas naszych meczy.

 • Sporting Lizbona - serwis polskich fanów

  Sporting Lizbona to znany i ceniony w Europie jak i w świecie klub piłki nożnej. Założony w 1906 roku przeżywał wiele lat świetności. Przez te wszystkie lata zdobył 18 mistrzowskich tytułów i 19 krajowych pucharów. Dzięki swojej sławnej szkółce piłkarskiej wychował takie gwiazdy jak Luis Figo, Cristiano Ronaldo, Paulo Futre czy Nani. Warto dowiedzieć się czegoś o historii tak wielkiego i wychwalanego football clubu. Strona założona przez polskich, prawdziwych, wieloletnich fanów Sportingu. Aktualizowana codziennie pozwala na zawsze aktualne rozeznanie w sytuacji klubu. Zawiera bogatą treść podzieloną na wiele kategorii. Nasze podstrony zostały uznane za wzór do naśladowania pod względem merytorycznym i objętościowym. U nas znajdziesz również wiele ciekawych osobistości, z którymi będziesz mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami, radami odnośnie składu, taktyki drużyny. Współpracujemy z oficjalnymi fanklubami portugalskimi. Nie zwlekaj, wielka przygoda czeka na ciebie. Gwarantujemy że zakochasz się w tym klubie tak jak my.

 • Sprzęt bramkarski

  Naszym klientom oferujemy nowoczesne rękawice meczowe, dzięki którym obronisz nawet najmocniejszą piłkę. Obecnie posiadamy największy sklep z rękawicami bramkarskimi, w którym kupisz między innymi rękawice: Adidas Iker Casillas, Adidas Predator Fingertip oraz zupełną nowość na rynku rękawice Adidas Predator Pro Classic. Nasze rękawice bramkarskie charakteryzują się wysoka jakością wykonania i niesamowitym stylem.