Fora dyskusyjne o telefonach

 • Forum o smartfonach - telefonach

  Forum o smartfonach - telefonach

  WorldGSM.net jest to forum poświęconym o telefoni komórkowej. Forum powstało z myślą o użytkownikach systemów operacyjnych takich jak: Android, Bada OS, Windows Phone, iPhone OS i BlackBerry. U nas znajdziesz wszystkie informacje na temat każdego telefonu, doradzimy i pomożemy w wyborze, powiemy co jest dobre i co warto mieć! Na forum spotka cię miła atmosfera. Przy okazji możesz przeczytać ciekawe recenzje na temat smartfonów. Z WorldGSM i będziesz mógł pobrać ciekawe aplikacje i gry. Zapraszamy na naszą stronę http://www.worldgsm.net

  Data dodania: 10 08 2012 szczegóły wpisu
 • Forum htc

  Forum htc

  Forum dyskusyjne my-htc.pl wykonane z myślą o osobach szukających treści na temat urządzeń HTC. Opisywane forum jest kompletne istnienia co przekłada się na to, że wszelkie pytania bądź problemy są prędko rozwiązywane. Forum pozostało podzielone wedle modeli, te w najwyższym stopniu słynne jak na przykład HTC Mozart, ChaCha, Desire, Wildfire S posiadają swoje oddzielne działy, natomiast mniej popularne jak Titan, Explorer, Hero, Magic dzierżą jeden wspólny dział. Dzięki takiemu podziałowi nasze forum jest ewidentne i przejrzyste. Odwiedzajcie nas często i obserwujcie, jak prężnie rośnie w siłę!

  Data dodania: 30 07 2012 szczegóły wpisu
 • Forum Sony Ericsson World

  Forum Sony Ericsson World

  Forum Sony Ericsson World to najdynamiczniej rozwijające się forum Sony i Sony Ericsson.

  Znajdziesz u nas najnowsze informacje o Sony, Sony Ericsson, Xperia i rynku telekomunikacyjnym, największy download w sieci, fachową pomoc i porady związane z telefonami oraz serwis usług Online GSM (simlock, gdfs, zmiana certyfikatu, reset kodu)

  Ponadto organizujemy liczne konkursy tematyczne i fotograficzne:
  - Gospodarz w obiektywie Sony Ericsson
  - Pokaż z bliska atuty Sony Ericsson
  - Pimp Your Sony Ericsson - odpicuj swój telefon
  - Forum Sony Ericsson World Quizz
  - i wiele innych.

  Data dodania: 10 02 2012 szczegóły wpisu
 • Chińskie telefony dual SIM import pomoc

  Chińskie telefony dual SIM import pomoc

  Strona o telefonach na 2 karty sim produkowanych w chinach. Telefony charakteryzują się desingiem zbliżonym do markowych telefonów jak Nokia czy SE. Charakteryzują się, obsługą dwóch kart sim i zainstalowanym modułem analogowej TV. Popularne telefony sprowadzane do polski to WG3 tiger, C5000, wg3 tiger, sciphone i9, CECT, Dapeng,myphone i T2000. Na forum znajdziesz opisy, porady,recenzje, ustawienia, WAP, GPS GPRS. Z downloadu do pobrania aplikacje, tapety, dzwonki JAWA.W portalu najświeższe informacje z chińskiego rynku klonów. http://telchina.pl/portal.php
  Dodatkowo znajdziesz tu poradniki dla kupujących w chińskich portalach aukcyjnych i sklepach internetowych

  Data dodania: 18 08 2011 szczegóły wpisu
 • Forum Samsung Delphi B3410

  Forum Samsung Delphi B3410

  Witamy serdecznie na naszym forum, które poświęcone jest telefonowi Samsung Delphi. Masz problem z tym telefonem? Możesz szukasz czegoś do tego modelu i nie potrafisz nigdzie tego znaleźć? To już żaden problem! Dzięki naszemu forum znajdziesz wszystko! Nasze forum podzielone jest według odpowiednich kategorii, dzięki czemu nawigacja po nim jest bardzo łatwa, nawet dziecko w wieku przedszkolnym zrozumiałoby do czego służy każdy z działów na forum. Forum to powstało właśnie dla użytkowników telefonu Samsung Delphi. Wszystkie informacje o tym telefonie znajdziesz w jednym miejscu. Serdecznie zapraszamy na nasze forum!

  Data dodania: 08 04 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Fora dyskusyjne o telefonach - nowa strona:

Adres: