Forum htc

Forum htc

Ocena: 2.0/10 (31 głosów)Forum dyskusyjne my-htc.pl wykonane z myślą o osobach szukających treści na temat urządzeń HTC. Opisywane forum jest kompletne istnienia co przekłada się na to, że wszelkie pytania bądź problemy są prędko rozwiązywane. Forum pozostało podzielone wedle modeli, te w najwyższym stopniu słynne jak na przykład HTC Mozart, ChaCha, Desire, Wildfire S posiadają swoje oddzielne działy, natomiast mniej popularne jak Titan, Explorer, Hero, Magic dzierżą jeden wspólny dział. Dzięki takiemu podziałowi nasze forum jest ewidentne i przejrzyste. Odwiedzajcie nas często i obserwujcie, jak prężnie rośnie w siłę!Podobne strony
 • Forum Nokia

  Masz problem ze swoim telefonem komórkowym? A może nie wiesz jaki telefon wybrać dla siebie? Wejdź na nasze forum, a uzyskasz wszelkie odpowiedzi. Podpowiemy jakiego operatora wybrać. Play, Plus GSM czy może Orange? Porównamy ceny i będziemy testować różne modele. Odpowiemy na każde pytanie. Nie trać czasu na szukanie informacji w różnych stronach internecie. Tutaj masz wszystko w jednym miejscu! Ale to nie wszystko co znajduje się na naszej stronie. Znajdziesz tu również gry Java oraz Maeomo. Możesz ściągnąć filmy, muzykę i teledyski. Najciekawsze dzwonki oraz śmieszne tapety na telefon.Wejdź i zobacz!

 • Forum bada OS - bada-WORLD.pl

  bada-WORLD.pl to prężnie rozwijające się forum dotyczące telefonów z oprogramowaniem bada. Bada znaczy ocean. Ocean możliwości jakie daje Ci ten system zmusza Cię do tego by móc razem z innymi ludźmi wymieniać się poglądami, rozwiązywać wspólnie problemy i dzielić się doświadczeniami. To wszystko znajdziesz na bada-WORLD.pl. Największym polskim forum w tej kategorii. Jesteśmy dumni i zobowiązani, abyś odnalazł tu wszystko to, czego potrzebujesz, a mamy tego sporo! Zaczynając od DARMOWYCH gier i aplikacji na tą platformę kończąc na najświeższych informacjach z nią związanych. Zapraszamy serdecznie !

 • Forum Samsung Delphi B3410

  Witamy serdecznie na naszym forum, które poświęcone jest telefonowi Samsung Delphi. Masz problem z tym telefonem? Możesz szukasz czegoś do tego modelu i nie potrafisz nigdzie tego znaleźć? To już żaden problem! Dzięki naszemu forum znajdziesz wszystko! Nasze forum podzielone jest według odpowiednich kategorii, dzięki czemu nawigacja po nim jest bardzo łatwa, nawet dziecko w wieku przedszkolnym zrozumiałoby do czego służy każdy z działów na forum. Forum to powstało właśnie dla użytkowników telefonu Samsung Delphi. Wszystkie informacje o tym telefonie znajdziesz w jednym miejscu. Serdecznie zapraszamy na nasze forum!

 • Chińskie telefony dual SIM import pomoc

  Strona o telefonach na 2 karty sim produkowanych w chinach. Telefony charakteryzują się desingiem zbliżonym do markowych telefonów jak Nokia czy SE. Charakteryzują się, obsługą dwóch kart sim i zainstalowanym modułem analogowej TV. Popularne telefony sprowadzane do polski to WG3 tiger, C5000, wg3 tiger, sciphone i9, CECT, Dapeng,myphone i T2000. Na forum znajdziesz opisy, porady,recenzje, ustawienia, WAP, GPS GPRS. Z downloadu do pobrania aplikacje, tapety, dzwonki JAWA.W portalu najświeższe informacje z chińskiego rynku klonów. http://telchina.pl/portal.php
  Dodatkowo znajdziesz tu poradniki dla kupujących w chińskich portalach aukcyjnych i sklepach internetowych

 • Forum Sony Ericsson World

  Forum Sony Ericsson World to najdynamiczniej rozwijające się forum Sony i Sony Ericsson.

  Znajdziesz u nas najnowsze informacje o Sony, Sony Ericsson, Xperia i rynku telekomunikacyjnym, największy download w sieci, fachową pomoc i porady związane z telefonami oraz serwis usług Online GSM (simlock, gdfs, zmiana certyfikatu, reset kodu)

  Ponadto organizujemy liczne konkursy tematyczne i fotograficzne:
  - Gospodarz w obiektywie Sony Ericsson
  - Pokaż z bliska atuty Sony Ericsson
  - Pimp Your Sony Ericsson - odpicuj swój telefon
  - Forum Sony Ericsson World Quizz
  - i wiele innych.