Biuro tłumaczeń Kraków

Biuro tłumaczeń Kraków

Ocena: 3.9/10 (19 głosów)Jeśli interesuje Cię biuro tłumaczeń, Kraków Twoim miastem, to świetnie trafiłeś. Efekt Lingua to nie tylko profesjonalna szkoła językowa, ale także miejsce, gdzie swoje usługi świadczy nie jeden tłumacz. Kraków to piękne miasto, które całym swoim całokształtem sprawia, że nauka języków jest zdecydowanie ułatwiona, ponieważ w każdym miejscu możesz natknąć się na obcokrajowca, z którym możesz porozmawiać w jego ojczystym języku na każdy temat. Jeśli zmierzasz w celach biznesowych do miejscowości Kraków, tłumaczenia oferowane przez naszą firmę mogą okazać się bardzo pomocne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.Podobne strony
 • Biuro tłumaczeń Vison Jobs

  Jeżeli szukasz rzetelnego biura tłumaczeń, które potrafi dostosować się do Twoich wymagań zadzwoń do nas, a z przyjemnością złożymy Ci satysfakcjonującą ofertę. Nasza praktyka i niezbędne kwalifikacje umożliwiły nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Naszym klientom oferujemy zawsze profesjonalne podejście do wykonywanych zleceń oraz obsługę przez tłumaczy o najwyższym poziomie merytorycznym.

 • Kompleksowa obsługa tłumaczeń

  Agencja tłumaczeniowa Inter & Trans zaprasza do korzystania z bogatej oferty tłumaczeniowej, obejmującej także szereg powiązanych usług językowych DTP. Zapraszamy do współpracy na atrakcyjnych warunkach! Oferujemy tłumaczenia pisemne w najważniejszych językach europejskich. Specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych i branżowych.Wykonujemy tłumaczenia ustne: a vista, symultaniczne i konsekutywne.Dodatkowo oferujemy: subtitling, korektę tekstów, weryfikację tłumaczeń, audyt językowy, przygotowywanie dokumentacji zagranicznej, przepisywanie tekstów, usługi DTP, skład i druk, projektowanie graficzne.

 • Tłumaczenia specjalistyczne i techniczne - usługi dla firm

  Podstawową usługą biura tłumaczeń pronesso.com są pisemne tłumaczenia specjalistyczne. Współpracujemy z zespołem tłumaczy doświadczonych w tłumaczeniach pisemnych w różnej tematyce. Wykonując tłumaczenia w krótkich terminach i za rozsądną cenę pomagamy naszym klientom rozwijać biznes i osiągać założone cele sprzedażowe i marketingowe. Oferta biura tłumaczeń w Krakowie pronesso.com to kompleksowe usługi: tłumaczenia pisemne, korekta native speakera, tłumaczenia stron internetowych oraz usługi DTP. Wysokiej jakości usługi pozwalają naszym klientom zwiększać sprzedaż produktów i usług na rynku polskim i międzynarodowym.

 • Tłumaczenia Krosno

  Biuro Tłumaczeń WORD w Krośnie proponuje państwu usługi w obrębie sporządzania pisemnych i ustnych tłumaczeń w wielu kombinacjach językowych (języki europejskie i pozaeuropejskie). Nasza oferta obejmuje zasięgiem całą Polskę. Współdziałamy także z klientami zagranicznymi. Wykonujemy tłumaczenia z różnych dziedzin. Tłumaczymy zarówno teksty proste, jak także specjalistyczne i techniczne. Swoją propozycję kierujemy do: klientów pojedynczych, instytucji a także przedsiębiorstw. Gwarantujemy: wielką jakość przekładu, błyskawiczne terminy realizacji zamówienia, poufność danych. Nasze dotychczasowe doświadczenia w zakresie kooperacji z przedsiębiorstwami, organizacjami i osobami fizycznymi świadczą o profesjonalizmie, wiarygodności i rzetelności. Załogę naszego biura tworzą wykwalifikowani i kierunkowo wykształceni translatorzy, posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe a także dysponujący ogromną zdolnością w domenie przekładu. Oprócz wielu kooperujących z nami doświadczonych translatorów stały zespół wspierają eksperci z konkretnych dziedzin, którzy współpracują z biurem w charakterze konsultantów (prawnicy, lekarze, inżynierzy, matematycy, informatycy, geodeci, ekonomiści)

 • Tłumacz przysięgły Szczecin - Esplica

  Biuro tłumaczeń Esplica to solidny partner w interesach. Jeśli szukasz ludzi profesjonalnych, doświadczonych i terminowych to jesteś w idealnym miejscu. Oferujemy różne rodzaje tłumaczeń ustnych: zwykłe, przysięgłe, konsekutywne i symultaniczne oraz tłumaczenia pisemne: przysięgłe, zwykłe, specjalistyczne (ekonomiczne, medyczne, techniczne, prawnicze itd.), tłumaczenia tekstów użytkowych, korekty tłumaczeń, poświadczenia tłumaczeń przez tłumacza przysięgłego. Zapraszam do przejrzenia naszej oferty.

 • Tłumaczenia przysięgłe Kraków

  Jeżeli posiadasz problem z fachowym przetłumaczeniem różnorodnych pism z ogromnego obszaru dziedzin gospodarczych, zacząwszy od pism prawnych, księgowych, umów albo też pism specjalistycznych, dla przykładu medycznych czy technicznych, zgłoś się do nas. Z tego też względu muszą opierać się nie jedynie na eksperckich tłumaczach, ale także ostatecznie zagwarantować świetną jakość tłumaczonych dokumentów lub podpisywanych umów i kontraktów. Gwarantujemy, że przygotowane tłumaczenia są wolne od uszczerbków prawnych. Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe opracowuje wyspecjalizowany tłumacz, a następnie tekst weryfikuje i adiustuje zawodowy redaktor. Możemy również zorganizować konferencję oraz szkolenia i wykłady, w których będzie konieczna ekspercka pomoc naszych lektorów językowych. Odwiedź wspomnianą stronę WWW: http://www.sigillum.com.pl. Zespół Tłumaczy Przysięgłych w Krakowie.

 • Trans-Lex - Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych

  Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych Trans-Lex została założona w 1991 r. Biuro ma siedzibę w Śródmieściu w Warszawie. Oferujemy usługi tłumaczeniowe w całej gamie dziedzin w ponad 60 językach. Zatrudniamy doświadczonych, kwalifikowanych tłumaczy pisemnych i ustnych. Tłumaczymy dokumentacje techniczne, instrukcje obsługi, teksty medyczne, umowy, materiały marketingowe, sprawozdania finansowe, strony internetowe, dokonujemy lokalizacji oprogramowania. Tłumaczenia ustne - symultaniczne (kabiny, szeptane), konsekutywne, rozmowy telefoniczne, negocjacje handlowe. Na tłumaczenia udzielamy gwarancji. Zapraszamy.

 • Tłumaczenia specjalistyczne Poznań

  Jeśli szukasz tłumacza języka hiszpańskiego, niemieckiego lub portugalskiego to zawitaj do naszego biura tłumaczeń w Poznaniu. Proponujemy Wam tłumaczenia pisemne praktycznie każdego języka na świecie. Nasi pracownicy przetłumaczą dla Ciebie tekst w ekspresowym tempie. Poza tłumaczeniami pisemnymi proponujemy także tłumaczenia ustne, nasi tłumacze będą Tobie towarzyszyć w trakcie konferencji, spotkań międzynarodowych i nie tylko. Poznańskie Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS serdecznie zaprasza.

 • BIURO TŁUMACZEŃ ZBIGNIEW KLAIN tłumaczenia ślubów Bydgoszcz

  Bydgoskie Biuro Tłumaczeń zaprasza Państwa do korzystania ze swoich fachowych usług. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe dla interesantów indywidualnych także firm. Zajmujemy się tłumaczeniami z języka niemieckiego i angielskiego, ustnymi oraz pisanymi. Tłumaczymy dokumenty administracyjne, sądowe, umowy spółek, instrukcje techniczne, rozmaitego rodzaju świadectwa. Firmom internacjonalnym zapewniamy też tłumaczenia konsekutywne podczas konferencji czy też zjazdów. Zapewniamy najwyższą jakość naszych usług, które wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów posiadających bogate doświadczenie w tej branży. Przekładamy teksty dokładnie oraz uważnie, a w ciągu pracy zachowujemy pełną poufność. Działamy terminowo i proponujemy niezwykle atrakcyjne ceny. Nie pobieramy marży za wykonanie tłumaczenia. Zapraszamy na stronę internetową.

 • ROBERT GAŁĄZKA tłumacz przysięgły

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą biura profesjonalnego tłumacza języka angielskiego z Krakowa. Specjalizujemy się w tłumaczeniu dokumentów, które wymagają poświadczenia tłumacza przysięgłego. Do dokumentów tych należą akty stanu cywilnego. Mamy wieloletnie doświadczenie i oferujemy rzetelne tłumaczenia zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne (utwory literackie, teksty naukowe oraz teksty z zakresu ekonomii i gospodarki). Oferujemy pełną poufność, terminowe wykonanie usługi oraz atrakcyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności, zapraszamy na stronę internetową.