Tłumaczenia

Tłumaczenia - ostatnio dodane strony

 • Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego Anna Sokur

  Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego Anna Sokur

  Tłumacz ukraińskiego w Warszawie, który świadczy usługi m.in.:

  Tłumaczenie samochodowe dla firm
  Tłumaczenie konsekutywne dla firm
  Tłumaczenie prawnicze dla firm
  Tłumaczenie ustne dla firm
  Tłumaczenie dokumentów dla firm x3
  Tłumaczenie budowlane dla firm
  Tłumaczenie przysięgłe dla firm
  Tłumaczenie umów dla firm
  Tłumaczenie branżowe dla firm
  Tłumaczenie techniczne dla firm
  Tłumaczenie ekspresowe dla firm
  Tłumaczenie pisemne dla firm
  Tłumaczenie informatyczne dla firm
  Tłumaczenie finansowe dla firm
  Tłumaczenie marketingowe dla firm
  Tłumaczenie medyczne dla firm
  Tłumaczenie chemiczne dla firm

  Wykonywane są także tłumaczenia dla klientów indywidualnych np.

  tłumaczenie przysiegłe prawa jazdy,
  tłumaczenie przysięgłe aktu urodzenia,
  tłumaczenie przysięgłę aktu małżeństwa,
  tłumaczenie przysięgłe dyplomu,
  tłumaczenie przysięgłe dokumentów,
  tłumaczenie przysięgłe u notariusza.

  Data dodania: 09 01 2024 szczegóły wpisu
 • Language Professionals Artur Łojewski

  Language Professionals Artur Łojewski

  Chcesz korzystać z usług tłumacza przysięgłego? Masz do przetłumaczenia umowę, a może inny ważny dokument lub prywatną korespondencję? Już dziś zgłoś się do naszego biura tłumaczeń w Opolu i skorzystaj z usług na najwyższym poziomie. Oferujemy tłumaczenia ustne i pisemne w zakresie języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego czy włoskiego, a także wielu innych. U nas możesz liczyć na profesjonalną obsługę.

  Data dodania: 09 12 2021 szczegóły wpisu
 • Justyna Walas Studio - Tłumaczenia francuskiego

  Justyna Walas Studio - Tłumaczenia francuskiego

  Justyna Walas to tłumacz języka francuskiego, która posiada 10-cio letnie doświadczenie. Czas ten został spożytkowany zarówno na wykonanie oferowanych usług ale także na poszerzaniu swoich kwalifikacji uczestnicząc na licznych szkoleniach. Dla Pani Justyn najistotniejszy jest kontrahent, dlatego jego obsługa jest wyjątkowo fachowa a samo tłumaczenie jest wysokiej jakości, zawsze na czas. W ofercie firmy znajdują się tłumaczenia pisemne, tłumaczenia techniczne czy wszelkie inne specjalne tłumaczenia na język francuski. Zapraszam na swoją stronę internetową: http://www.transcreo.pl/ a także do kierowania pytań ofertowych na które dokonujemy bezpłatnej wyceny.

  Data dodania: 26 11 2020 szczegóły wpisu
 • alkon24.pl

  alkon24.pl

  Biuro Tłumaczeń Alkon Katarzyna Świetlik ma swoją siedzibę w Warszawie. Świadczy kompleksowe usługi tłumaczeniowe. Biuro może wykonać tłumaczenia pisemne dotyczące m.in. języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego. Co ważne, istnieje tutaj również możliwość przeprowadzenia tłumaczenia z języka obcego na inny język obcy. Biuro umożliwia też wynajęcie tłumacza na konferencję czy spotkanie biznesowe. Można również wybrać usługę tłumaczenia ekspresowego, które może zostać zrealizowane nawet w ciągu godziny. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, warto zajrzeć na stronę internetową firmy.

  Data dodania: 23 09 2020 szczegóły wpisu
 • www.espanol.pl Tłumaczenia ustne hiszpański

  www.espanol.pl Tłumaczenia ustne hiszpański

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę działalności tłumacza języka hiszpańskiego, Grzegorza Przybyszewskiego. Jego biuro mieści się w Warszawie i działa już od wielu lat. Tłumacz oferuje przekłady ustne i pisemne, zwykłe jak i uwierzytelnione. Swoje usługi świadczy podczas konferencji, spotkań, rozmów, targów czy też misji gospodarczych. Tłumaczy dokumenty prawne, sądowe, akty notarialne, protokoły, dokumenty urzędowe oraz podatkowe, zaświadczenia i wiele innych. Zapewnia rzetelność, terminowość i korzystne warunki współpracy. Więcej informacji o ofercie znaleźć można na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • tlumaczangielskiegokrakow.pl tłumacz

  tlumaczangielskiegokrakow.pl tłumacz

  Zachęcamy Państwa gorąco do współpracy z profesjonalnym tłumaczem języka angielskiego z Krakowa. Oferujemy rzetelne tłumaczenia zwykłe i przysięgłe. Specjalizujemy się w tłumaczeniu wszelkich dokumentów, które wymagają poświadczenia tłumacza przysięgłego. Do dokumentów tych należą akty stanu cywilnego, w tym akt urodzenia, ślubu czy zgonu. Do wszystkich tłumaczeń podchodzimy z dużą skrupulatnością i zaangażowaniem. Bardzo rzetelnie oddajemy treść, sens i przesłanie danego tekstu. Jeśli chcą się Państwo z nami skontaktować lub zapoznać z ofertą, zachęcamy do zajrzenia na witrynę internetową.

  Data dodania: 24 06 2020 szczegóły wpisu
 • unia-rzw.com.pl

  unia-rzw.com.pl

  Mieszkasz w południowej Polsce, na terenie Rzeszowa albo okolic i poszukujesz doświadczonego biura tłumaczeń? Zapoznaj się z ofertą biura tłumaczeń UNIA. Przeprowadzamy tłumaczenia wszelkich tekstów prawniczych. Podejmujemy się tłumaczenia umów handlowych, pełnomocnictw, aktów notarialnych, dokumentów sądowych, a nawet artykułów naukowych. Do zakresu naszych usług zaliczają się też tłumaczenia faktur oraz rachunków, i rozliczeń podatkowych, takich jak pity, a dodatkowo polisy ubezpieczeniowe. Całkowite informacje na temat naszej firmy oraz jej oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 04 04 2020 szczegóły wpisu
 • HOH Group s.c.

  HOH Group s.c.

  Michał Chojnowski to kierownik Biura Tłumaczeń HOH Group, która z powodzeniem działa na rynku od 2005 roku. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie na ul. Poleska 12a gdzie można odwiedzić nas osobiście oraz dowiedzieć się więcej o ofercie firmy. Oferujemy zlecenia także na odległość, dokumenty można wysłać nam drogą mailową czy kurierem. Tłumaczymy na wiele języków jak np. angielski, niemiecki, francuski, rosyjski oraz inne. Szczegóły usługi dostępny jest na naszej stronie online, na której znajduje się dużo ciekawych treści. Wiemy, że prowadzenie firmy wiąże się z zawodowstwem w obsłudze klienta, dlatego zabiegamy aby wszystkie nasze prace były na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 14 02 2020 szczegóły wpisu
 • tlumacz24.eu - Biuro tłumaczeń Warszawa, Szczecin

  tlumacz24.eu - Biuro tłumaczeń Warszawa, Szczecin

  Biuro tłumaczeń tlumacz24.eu jest biurem tłumaczeń o wieloletniej tradycji. Wykonujemy zarówno tłumaczenia przysięgłe języka niemieckiego, angielskiego, norweskiego, szwedzkiego, duńskiego, francuskiego jak również tłumaczeniami wielu innych języków europejskich. Wszystkie tłumaczenia przysięgłe i tłumaczenia zwykłe realizowane przez biuro tłumaczeń tlumacz24.eu wykonywane są wyłącznie przez młodych tłumaczy przysięgłych, dobrze zorientowanych w bieżących trendach językowych, dzięki czemu jesteśmy pewni, że nasze tłumaczenia posiadają wyłącznie najwyższą jakość.
  Najczęstszymi tłumaczeniami realizowanymi przez nasze biuro to:
  - tłumaczenia ustne u notariusza
  - tłumaczenia umowy spółki
  - tłumaczenia umowy kupna nieruchomości / lokalu
  - tłumaczenia wypisu KRS (Krajowy Rejestr Sądowy)
  - tłumaczenia sprawozdania finansowego
  - tłumaczenia bilansu
  - tłumaczenia rachunku zysków i strat
  - tłumaczenia zaświadczenia KRK (Krajowy Rejestr Karny)
  - tłumaczenia aktu urodzenia
  - tłumaczenia aktu małżeństwa
  - tłumaczenia aktu zgonu
  - tłumaczenia dyplomu ukończenia uczelni
  - tłumaczenia suplementu do dyplomu
  - specjalistyczne tłumaczenia techniczne
  - specjalistyczne tłumaczenia medyczne

  Zapraszamy naszych klientów do składania/odbierania dokumentów do dwóch biur na terenie Polski:

  Biuro tłumaczeń Warszawa
  Al. Jana Pawła II 27
  00-867 Warszawa
  tel. +48 207 21 97
  Biuro tłumaczeń Szczecin
  Pl. Rodła 8
  70-419 Szczecin
  tel. +48 91 881 28 57

  Dla klientów spoza powyższych lokalizacji lub którzy nie mogą dostarczy / odebrać dokumentów w naszym biurze tłumaczeń w Szczecinie lub w biurze tłumaczeń w Warszawie, istnieje możliwość przesłania tłumaczeń kurierem. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 14 02 2020 szczegóły wpisu
 • Biuro tłumaczeń Lingua Nova

  Biuro tłumaczeń Lingua Nova

  Lingua Nova sp.z.o.o istnieje od 1991 roku i nieustannie zaspokaja istniejącą na rynku ogólnopolskim potrzebę wykonania profesjonalnych tłumaczeń zwykłych oraz tłumaczeń przysięgłych
  Głównym obszarem naszej działalności są tłumaczenia pisemne i ustne.
  Dysponujemy zespołem doświadczonych tłumaczy i weryfikatorów, którzy dbają o wysoką jakość tłumaczeń. Tłumaczenia z takich dziedzin jak: prawo, medycyna, finanse, budownictwo, ekonomia, marketing nie stanowi dla nas żadnego problemu. Nasi tłumacze stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.
  Posiadamy również zespół doświadczonych koordynatorów, którzy kompleksowo obsługują proces tłumaczenia. Każde nasze tłumaczenie objęte jest dożywotnią gwarancją

  Data dodania: 14 02 2020 szczegóły wpisu