tłumaczenia włoskiego

 • Tłumaczenia techniczne język włoski - Krystyna Maternia

  Tłumaczenia techniczne język włoski - Krystyna Maternia

  Krystyna Maternia ma długoletni staż w przekładach dotyczących języka włoskiego. Proponujemy możliwość zrealizowania dowolnego tłumaczenia. Doświadczenie zdobyte w wielu gałęziach przemysłu zapewnia odpowiednią elastyczność przy realizacji każdego zlecenia. Proponujemy również fachowe przekłady związane z weterynarią oraz jej pochodnymi. Odpowiednie wykształcenie pozwala na wykonanie dokładnego tłumaczenia. Gwarantujemy możliwość realizacji czynności dla klientów z kraju a także z zagranicy.

  Data dodania: 23 02 2016 szczegóły wpisu
 • Tłumaczenia z języka włoskiego Grudziądz

  Tłumaczenia z języka włoskiego Grudziądz

  Jeżeli chcesz solidnie, szybko i tanio przetłumaczyć dokumenty z języka włoskiego, naszaoferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Oferujemy w niskich cenach ekspresowe usługi tłumaczeniowe. Wśród naszej oferty znajdziesz między innymi:tłumaczenia przysięgłe z i na język włoski
  tłumaczenia zwykłe
  tłumaczenia specjalistyczne ze wszystkich dziedzin
  Zapraszamy do skorzystania z naszych tłumaczy i wysyłania do nas zapytań. Oferujemy bezpłatną wycenę. Tłumacze przysięgli języka włoskiego w Grudziądzu zapraszają do współpracy.

  Data dodania: 19 12 2014 szczegóły wpisu
 • Tłumacz włoski

  Tłumacz włoski

  Umiejętność przekazania swoich pomysłów i przekonań w całościowym kontekście okazuje się wielokrotnie czynnikiem orzekającym dla instytucji i firm. Trzeba zatem polegać na specjalistach w komunikacji, aby ustrzec się omyłek czy przekłamań. Mieć u boku profesjonalistę z dużą wiedzą kontekstu językowego i kulturowego, ukształtowaną w wyniku długiego pobytu w państwach, których językami się zajmuje, umożliwia na powiadamianie się w energiczny sposób i osiągnięcie zamierzonych celów. Nazywam się Davide Dublanc, jestem tłumaczem pisemnym i ustnym. Pochodzę z Włoch, natomiast mieszkam na stałe w Polsce, w Krakowie.

  Data dodania: 16 08 2012 szczegóły wpisu
 • Włoski - tłumaczenia techniczne ustne i pisemne Katowice

  Włoski - tłumaczenia techniczne ustne i pisemne Katowice

  mgr Machnik Henryk - doświadczony tłumacz techniczny języka włoskiego, wpisany do rejestru tłumaczy Naczelnej Organizacji Technicznej NOT, od 1990 wykonuje tłumaczenia dla firm polskich i włoskich. Jego specjalnością są tłumaczenia pisemne o bardzo dużym stopniu trudności, takie jak sprawozdania z prób materiałowych, normy, warunki techniczne, DTR, instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń. Doskonale czuje tłumaczenia ustne, które są jego pasją. Potrafi tłumaczyć kilka godzin bez przerwy podczas negocjacji handlowych lub szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn i linii produkcyjnych. Bardzo dobrze sprawdza się podczas kilkudniowych a trwających po kilkanaście godzin dziennie tłumaczeniach ustnych podczas wizyt włoskich delegacji w Polsce. Tłumaczenia ustne wykonuje na terenie Górnego oraz Dolnego Śląska i Małopolski oraz w Warszawie a także bardzo często we Włoszech. O jego rzetelności i wysokim poziomie tłumaczeń świadczy to, że dotychczas żaden z kilkuset klientów, z którymi miał on przyjemność pracować, nie zgłosił najmniejszych zastrzeżeń do poziomu wykonanych tłumaczeń. Wystawia faktury VAT.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Tłumaczenia na włoski

  Tłumaczenia na włoski

  Profesjonalne tłumaczenia pisemne na język włoski, wykonane przez native speakera. Jestem Włochem, mieszkającym w Polsce. Wykonuję tłumaczenia pisemne z polskiego na włoski - mój język ojczysty - i również tłumaczenia ustne, konsekutywne i symultaniczne. Posiadam ponad 10 lat doświadczenia w tłumaczeniach. Jestem członkiem STP - Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich. Prowadzę działalność gospodarczą i wystawiam faktury VAT.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Tłumaczenia włoski

  Tłumaczenia włoski

  Każdy z tłumaczy powinien wiedzieć,że przetłumaczenia aktów prawnych są wymagającym zagadnieniem. Nie z powodu tego, że nie poradzi sobie on z powodu za ubogiego zbioru słownictwa lub też trudności tekstów, ale głównie dlatego, że związane jest to z ogromną odpowiedzialnością. Opisywany serwis tłumaczeniowy 100at.pl, tłumaczenia realizuje od dawna.Usługa serwisu obejmuje translację dokumentów z polskiego na niemiecki, francuski, rosyjski itp. i na odwrót, z francuskiego, angielskiego lub innego na rodzimy. Serwis tłumaczeniowy 100at, gwarantuje najwyższą jakość zleconych do przetłumaczenia tekstów.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu

tłumaczenia włoskiego - nowa strona:

Adres: