www.espanol.pl Tłumaczenia ustne hiszpański

www.espanol.pl Tłumaczenia ustne hiszpański

Ocena: 1.0/10 (7 głosów)Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę działalności tłumacza języka hiszpańskiego, Grzegorza Przybyszewskiego. Jego biuro mieści się w Warszawie i działa już od wielu lat. Tłumacz oferuje przekłady ustne i pisemne, zwykłe jak i uwierzytelnione. Swoje usługi świadczy podczas konferencji, spotkań, rozmów, targów czy też misji gospodarczych. Tłumaczy dokumenty prawne, sądowe, akty notarialne, protokoły, dokumenty urzędowe oraz podatkowe, zaświadczenia i wiele innych. Zapewnia rzetelność, terminowość i korzystne warunki współpracy. Więcej informacji o ofercie znaleźć można na stronie internetowej.Podobne strony
  • Tłumaczenia hiszpański

    Centrum Językowe Supertlumacz.pl oferuje wysokiej klasy przekłady z języka hiszpańskiego tekstów zwykłych, specyfikacji medycznych, instrukcji obsługi i stron WWW oraz wielu innych fachowych dokumentów, wykonywane przez doskonale wykwalifikowanych i doświadczonych tłumaczy. Biuro posiada także liczne promocje dla nowych i stałych zleceniodawców. Futura Centrum Językowe stale współpracuje z wieloma tłumaczami różnorakich języków i dziedzin z całej Europy. Dzięki możliwości wyboru za każdym razem specjalisty z wielu, często niszowych gałęzi, każde zlecenie jest przez nich traktowane indywidualnie. Z nimi masz gwarancję, że przekłady tekstów będą realizowane przez najlepszych fachowców, członków Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPiS oraz Naczelnej Organizacji Technicznej. Priorytetem biura jest szybkie tempo tworzenia przekładów oraz ich dokładność. Na stronie odnajdziemy szczegółową propozycję firmy, a także kontakt do nich. Umożliwia ona również otrzymanie niezobowiązującej wyceny tłumaczenia. Wszyscy klienci mogą uzyskać przekłady przez Internet, co daje pewność szybkiej realizacji zamówienia. 

  • tlumacz.katowice.pl

    Szukasz tłumacza języka hiszpańskiego? Skorzystaj z oferty tłumaczeń, jaką posiada tłumacz przysięgły Dorota Kęsik-Szlęzak z Katowic, która została wpisana na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości pod nr TP/349/2005. Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej na UJ w 1993 r. Posiadam uprawnienia tłumacza przysięgłego języka hiszpańskiego i specjalizuję się w tematyce technicznej, przeważnie medycznej oraz technicznej z zakresu budowy maszyn, szczególnie z branży górniczej. Tłumaczę pisma urzędowe, świadectwa, dyplomy jak i dokumenty techniczne oraz handlowe i medyczne. Zapraszam!

  • tlumaczeniahiszpanski.eu

    Język hiszpański w Polsce jest coraz bardziej popularny przez, co nader często pojawia się zapotrzebowanie właśnie na tłumaczenia z jego zakresu. Jest to język gramatycznie różniący się od tych najbardziej znanych polakom, czyli niemieckiego oraz angielskiego. Wbrew pozorom pod względem składni hiszpański jest podobny do polskiego, ale z samym tłumaczeniem przeciętny Polak nie jest w stanie sobie poradzić. Stąd polecamy skorzystać właśnie z naszych usług.