Tlumacz24.eu - Biuro tłumaczeń Warszawa, Szczecin

Tlumacz24.eu - Biuro tłumaczeń Warszawa, Szczecin

Ocena: 3.6/10 (10 głosów)Biuro tłumaczeń tlumacz24.eu jest biurem tłumaczeń o wieloletniej tradycji. Zajmujemy się zarówno tłumaczeniami języka niemieckiego, angielskiego jak również tłumaczeniami wielu innych języków europejskich. Wszystkie tłumaczenia realizowane przez biuro tłumaczeń tlumacz24.eu wykonywane są wyłącznie przez młodych tłumaczy przysięgłych, dobrze zorientowanych w bieżących trendach językowych, dzięki czemu jesteśmy pewni, że nasze tłumaczenia posiadają wyłącznie najwyższą jakość.
W chwili obecnej zapraszamy naszych klientów składania/odbierania dokumentów do dwóch biur na terenie Polski:
- Biuro tłumaczeń Warszawa
al. Jana Pawła II 27
tel. +48 207 21 97
- Biuro tłumaczeń Szczecin
ul. Chmurna 8/4
tel. +48 91 881 28 57

Dla klientów spoza powyższych lokalizacji istnieje możliwość dostawy tłumaczeń kurierem. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.Podobne strony
 • Native-speakers – tłumaczenia

  Tłumaczenia i szkolenia wykonywane przez native speakerów wszystkich języków świata. Podkłady lektorskie, korekty tekstów, szkolenia językowe. Serwis internetowy native-speakers.pl przy współpracy z Europejskim Biurem Tłumaczeń oraz firmą Proximuss Polska zaprasza do zapoznania się z ofertą kompleksowych usług językowych takich jak tłumaczenia, szkolenia, korekty językowe, analizy tekstów oraz podkłady głosowe (lektorskie) w ponad 60 językach świata wykonywanych przez native speakerów - rodowitych mieszkańców poszczególnych obszarów językowych. Tłumaczenia pisemne oraz usługi dźwiękowe oferujemy we wszystkich językach świata.

 • Tłumacz przysięgły Wrocław

  Niniejszy serwis należy do Zespołu Tłumaczy Przysięgłych i Technicznych Nr 1. Biuro zajmuje się obsługą instytucji oraz klientów indywidualnych. Proponowane tłumaczenia specjalistyczne to np. przekłady instrukcji obsługi. Za szeroką ofertę języków odpowiada np. tłumacz niemieckiego czy tłumacz włoskiego. Specjalność firmy to oferta tłumacz przysięgły Wrocław, czyli przekład dokumentów. Ponadto opisane biuro pomaga w rejestracji pojazdów sprowadzonych zza granicy.

 • NSGroup - Native Speakers Group - tłumaczenia pisemne, ustne, przysięgłe

  NSGroup to zespół tłumaczy pochodzących z państw, których język reprezentują. Od wielu lat wykonujemy tłumaczenia i inne usługi w zakresie komunikacji językowej na język niemiecki, rosyjski, angielski, białoruski, ukraiński i wiele innych niezależnie od wymagań i złożoności tekstu. Wysoka jakość tłumaczeń i usług, profesjonalne podejście do najtrudniejszych wymagań, to nie tylko nasze hasło to nasz styl pracy. Zgodnie z europejskim standardem EN 15038:2006: tłumaczenie powinno być wykonane przez tłumacza, dla którego język tłumaczenia jest językiem ojczystym. Właśnie dlatego w firmie NSGroup tłumaczenia, korekta stylistyczna i redagowanie wykonywana jest przez native speaker’ów, dyplomowanych specjalistów. Takie podejście pozwala zapewnić najwyższą jakość tłumaczeń i sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

 • Biuro Tłumaczeń Vestigo w Poznaniu

  Realizujemy: tłumaczenia z oraz na język angielski, francuski, włoski, korepetycje z przedmiotów szkolnych, pomoc przy pisaniu prac w tym także korekta prac (również on-line), przygotowanie do egzaminów, certyfikatów oraz matury, literatury polsko i obcojęzycznej, tłumaczenia ustne podczas organizacji imprez okolicznościowych, targów, polowań, spotkań biznesowych, dokumentacji biurowej, dokumentów firmowych, analizę specyfikacji istotnych warunków zamówienia dla ofert przetargowych w tym przygotowanie niezbędnych formularzy, korepetycje dla każdego poziomu zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

  - tłumaczenia pisemne i ustne z języka francuskiego (priorytet) (w dłuższej perspektywie po zdaniu egzaminu również przysięgłe), włoskiego oraz angielskiego
  - tłumaczenie na imprezach okolicznościowych takich jak wesela, polowaniach, targach, spotkaniach biznesowych
  - tłumaczenie literatury
  - tłumaczenie korespondencji, stron internetowych, materiałów reklamowych
  - tłumaczenia stron internetowych oraz dokumentacji związanej z działalnością firmy,
  - nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami francuskojęzycznymi
  - korepetycje z języka francuskiego dla wszystkich grup
  - pomoc w pisaniu prac, korekta
  - przygotowanie do egzaminów
  - kursy korespondencyjne
  - szkolenia nauki języka dla firm
  - obsługa korespondencji mailowej i telefonicznej z klientami francuskojęzycznymi,
  - przygotowywanie ofert na przetargi
  - prace biurowe

 • Tłumaczenia Krosno

  Biuro Tłumaczeń WORD w Krośnie proponuje państwu usługi w obrębie sporządzania pisemnych i ustnych tłumaczeń w wielu kombinacjach językowych (języki europejskie i pozaeuropejskie). Nasza oferta obejmuje zasięgiem całą Polskę. Współdziałamy także z klientami zagranicznymi. Wykonujemy tłumaczenia z różnych dziedzin. Tłumaczymy zarówno teksty proste, jak także specjalistyczne i techniczne. Swoją propozycję kierujemy do: klientów pojedynczych, instytucji a także przedsiębiorstw. Gwarantujemy: wielką jakość przekładu, błyskawiczne terminy realizacji zamówienia, poufność danych. Nasze dotychczasowe doświadczenia w zakresie kooperacji z przedsiębiorstwami, organizacjami i osobami fizycznymi świadczą o profesjonalizmie, wiarygodności i rzetelności. Załogę naszego biura tworzą wykwalifikowani i kierunkowo wykształceni translatorzy, posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe a także dysponujący ogromną zdolnością w domenie przekładu. Oprócz wielu kooperujących z nami doświadczonych translatorów stały zespół wspierają eksperci z konkretnych dziedzin, którzy współpracują z biurem w charakterze konsultantów (prawnicy, lekarze, inżynierzy, matematycy, informatycy, geodeci, ekonomiści)

 • Tłumaczenia przysięgłe Kraków

  Jeżeli posiadasz problem z fachowym przetłumaczeniem różnorodnych pism z ogromnego obszaru dziedzin gospodarczych, zacząwszy od pism prawnych, księgowych, umów albo też pism specjalistycznych, dla przykładu medycznych czy technicznych, zgłoś się do nas. Z tego też względu muszą opierać się nie jedynie na eksperckich tłumaczach, ale także ostatecznie zagwarantować świetną jakość tłumaczonych dokumentów lub podpisywanych umów i kontraktów. Gwarantujemy, że przygotowane tłumaczenia są wolne od uszczerbków prawnych. Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe opracowuje wyspecjalizowany tłumacz, a następnie tekst weryfikuje i adiustuje zawodowy redaktor. Możemy również zorganizować konferencję oraz szkolenia i wykłady, w których będzie konieczna ekspercka pomoc naszych lektorów językowych. Odwiedź wspomnianą stronę WWW: http://www.sigillum.com.pl. Zespół Tłumaczy Przysięgłych w Krakowie.

 • MCT biuro tłumaczeń

  Jesteśmy biurem zajmującym się tłumaczeniami pisemnymi przysięgłymi i nieprzysięgłymi oraz ustnymi tekstów i dokumentów obejmujących zasięgiem całą Europę. Jesteśmy w stanie podołać każdemu zleceniu, dlatego że zatrudniamy specjalistów z Polski i zagranicy, pomagających nam zrozumieć dziedzinę, z którą mamy do czynienia tak, aby zachować sens tłumaczonego dokumentu. Korygujemy także dokumenty już przetłumaczone. Współpracujemy z firmami i z klientem indywidualnym. Zapewniamy im pełną poufność oraz krótki czas wykonania zlecenia. Wszystkie szczegóły dotyczące naszej działalności znajdziesz na stronie internetowej Mazowieckiego Centrum Tłumaczeń z Płocka:

 • Tłumaczenia niemiecki Warszawa

  Biuro tłumaczeń prezentujące szeroką ofertę w witrynie rzetelne-tlumaczenia.pl gwarantuje wykonanie merytorycznych tłumaczeń w niedługim czasie. Firma nie nalicza wysokich opłat, gwarantując jednak wysoki poziom poprawności tłumaczeń, bez względu na stopień skomplikowania przekazanych dokumentów. W usługach tłumaczeń oprócz dokumentów urzędowych interesanci mogą odnaleźć również tłumaczenia reklam oraz innych artykułów, w tym materiałów konferencyjnych. Interesanci mogą liczyć na tłumaczenia zarówno z popularnych języków, takich jak francuski lub rosyjski oraz z języków mniej popularnych, takich jak węgierski czy bułgarski.

 • Biuro Tłumaczeń Atlantica

  Stawiając na nasze biuro tłumaczeń, zyskujecie Państwo pewność co do jednej kwestii. Każdym zleconym tłumaczeniem, zawsze zajmujemy się na sto procent. To znaczy, że możecie się po nas spodziewać nie tylko najwyższej jakości pracy, ale także gwarantowanej satysfakcji, która dotyczy efektu naszych działań. Każdy, kto ceni sobie właśnie jakościowe aspekty tłumaczeń i nastawiony jest na najwyższą formę tej cechy, bez wątpienia znajdzie u nas wszystko to, czego aktualnie szuka. Zachęcamy do sprawdzenia oferty, a także do podjęcia szybkiej decyzji o współpracy z naszym biurem, to będzie niezwykle opłacalne przedsięwzięcie.

 • Biuro tłumaczeń Warszawa

  Firma z siedzibą w Warszawie o nazwie ABC Tłumaczenia oferuje bardzo szeroki zakres tłumaczeń każdego typu. Tłumaczenia pisemne oraz ustne, obecność tłumacza przy sprawach wymagających tego, dyskrecja oraz profesjonalizm - tym charakteryzuje się ta firma. W skład oferty wchodzą tłumaczenia przysięgłe, techniczne, standardowe. Jeśli chodzi o języki to mamy do wyboru angielski, ukraiński oraz rosyjski i niemiecki. Wszystkie usługi wykonywane przez firmę zarówno dal klientów z korporacji czy klientów indywidualnych są wykonywane bardzo starannie co świadczy o renomie agencji na rynku oraz o zadowoleniu każdego już klienta.