tłumaczenia niemieckiego

 • Tłumacz przysięgły Berlin

  Tłumacz przysięgły Berlin

  Tłumacz polskiego Karolina Kosior pracuje na terenie miasta Berlina. Jako tłumacz przysięgły, posiada w swoim portfolio tłumaczenia dokumentów prawniczych, takich jak umowy, akty notarialne, wyroki sądowe oraz budowlanych - kosztorysów, specyfikacji technicznych, przetargów. W ofercie również tłumaczenia ustne polsko - niemieckie i niemiecko - polskie. Zapraszam do współpracy firmy oraz osoby prywatne, zwłaszcza, jeżeli zależy Państwo na czasie, jakości i elastyczności.

  Data dodania: 26 02 2016 szczegóły wpisu
 • MAŁGORZATA ŁUKASIAK-ZIĘBA tłumaczenie przysięgłe niemieckiego Świebodzice

  MAŁGORZATA ŁUKASIAK-ZIĘBA tłumaczenie przysięgłe niemieckiego Świebodzice

  W Wałbrzychu znajduje się Biuro tłumaczeń. Jako tłumacz przysięgły języka niemieckiego tłumaczę teksty, wymagające uwierzytelnienia. Na ogół jest to dokumentacja samochodowa, szkolna, medyczna, a także dokumenty firmowe, umowy, kontrakty, dokumenty kościelne, pisma urzędowe oraz sądowe, te związane z zatrudnieniem, w tym umowy o prace oraz wiele innych. mam duże doświadczenie i podejmuję się też tłumaczeń ustnych przysięgłych, a także zwykłych. Gwarantuję szybką realizację każdego zlecenia oraz profesjonalne podejście do Klienta. Więcej informacji o mnie i zaświadczanych usługach mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 10 2015 szczegóły wpisu
 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Rybnik

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Rybnik

  Jeżeli poszukujesz tłumacza języka niemieckiego, który w krótkim czasie przetłumaczy dokumenty z każdej branży odwiedź moją stronę internetową. Oprócz tłumaczeń, w ofercie posiadam także kursy indywidualne i szkolenia dla pracowników firm. Z powodzeniem pomogę przygotować się do egzaminów maturalnych, gimnazjalnych i na studia. Mam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach i w nauczaniu osób w każdym wieku. Serdecznie zapraszam!

  Data dodania: 20 08 2015 szczegóły wpisu
 • Tłumaczenia ekspresowe niemiecki

  Tłumaczenia ekspresowe niemiecki

  Jeśli poszukujesz tłumacza języka niemieckiego, który jest w stanie przetłumaczyć Twój tekst w ekspresowym tempie z pewnością musisz odwiedzić tę stronę internetową. Oferta zawiera profesjonalne tłumaczenia z języka i na język niemiecki w wielu parach językowych. Tłumaczenia wykonywane są nie tylko w kombinacji z językiem polskim, ale również angielskim, rosyjskim, włoskim i francuskim. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 13 12 2014 szczegóły wpisu
 • TlumaczenieNiemieckiego.pl

  TlumaczenieNiemieckiego.pl

  Biuro tłumaczeń tlumaczenieniemieckiego.pl proponuje specjalistyczne tłumaczenia z języka polskiego na niemiecki oraz w drugą stronę. Zapewniamy zrealizowanie zlecenia przez doskonale przygotowanych współpracowników, którzy mają wieloletnie doświadczenie. Naszą główną specjalnością są teksty techniczne, prawnicze oraz medyczne. Usługi świadczymy dla klientów prywatnych a także biznesowych. Osoby zainteresowane wyceną, dostaną od nas niezobowiązującą ofertę w czasie do 30 minut od momentu przesłania zapytania. Zapewniamy wykonanie na czas każdych zaakceptowanych zleceń.

  Data dodania: 04 12 2014 szczegóły wpisu
 • Ewa Wróbel

  Ewa Wróbel

  Jeżeli potrzebujesz przetłumaczyć tekst z polskiego na język niemiecki, to chcemy zaproponować jedną z profesjonalnych specjalistek w tej dziedzinie. Pani Ewy Wróbel jest tłumaczem przysięgłym, podejmuje się tłumaczenia przeróżnych tekstów tych mniej ważnych oraz tych, które są pod przysięgą. Oprócz tłumaczenia pisemnego Pani Ewa podejmuje się także tłumaczenia ustnego, tłumaczy w negocjacjach biznesowych, w kancelarii prawniczej w sądzie itp. Więc jeśli szukasz z województwa Zachodniopomorskiego profesjonalnego tłumacza języka niemieckiego to zdecyduj się na Panią Ewę Wróbel.

  Data dodania: 26 11 2014 szczegóły wpisu
 • MAWIL MAŁGORZATA WILCZYŃSKA WARSZAWA tłumacz języka niemieckiego Warszawa

  MAWIL MAŁGORZATA WILCZYŃSKA WARSZAWA tłumacz języka niemieckiego Warszawa

  MAWIL Małgorzata Wilczyńska pełni dystynkcję tłumacza przysięgłego wpisanego na listę Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP 35/08. Małgorzata Wilczyńska zajmuje się przekładem tekstów z języka polskiego na język niemiecki i na odwrót. Swoje usługi adresuje do Klientów biznesowych i prywatnych. MAWIL to tłumacz zaprzysiężony posiadający wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności wymagane do prowadzenia tego typu usług. Małgorzata Wilczyńska posiada liczne certyfikaty oraz wyróżnienia, co potwierdza wysoki poziom usług tłumaczeniowych, jakie świadczy. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją tłumaczeniową dostępną na stronie WWW.

  Data dodania: 27 01 2014 szczegóły wpisu
 • Tłumaczenia niemiecki oferuje firma PRIMUS Marcela Pikuła z miasta Poznań

  Tłumaczenia niemiecki oferuje firma PRIMUS Marcela Pikuła z miasta Poznań

  Jeśli potrzebujesz tłumacza przysięgłego języka niemieckiego to ta oferta jest dla Ciebie. Dokonuję tłumaczeń z języka niemieckiego oraz na język niemiecki. W zależności od Twoich potrzeb oferuję tłumaczenia zwykłe (standardowe lub specjalistyczne), uwierzytelnione (wymagające uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego) oraz ustne (ustne tłumaczenie aktów notarialnych). Serdecznie zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 22 11 2013 szczegóły wpisu
 • Poznań tłumaczenie język niemiecki

  Poznań tłumaczenie język niemiecki

  Jesteśmy firmą która zajmuje się wykonywaniem tłumaczeń. W ramach naszych usług wykonujemy tłumaczenia z języka niemieckiego na polski oraz z polskiego na niemiecki. Nasza oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i do firm. W ramach oferty wykonujemy tłumaczenia przysięgłe oraz specjalistyczne. Zapewniamy terminowość oraz poufność wykonana zleceń oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu!

  Data dodania: 10 06 2013 szczegóły wpisu
 • Tłumacz przysięgły germanitas

  Tłumacz przysięgły germanitas

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy możliwość szybkiego i profesjonalnego wykonania tłumaczeń z języka niemieckiego na polski oraz z polskiego na niemiecki dla firm oraz dla klientów indywidualnych. Nasza oferta to między innymi tłumaczenia prawne oraz handlowe. Wykonujmy tłumaczenia przysięgłe. Oferujemy możliwość negocjowania warunków współpracy i konkurencyjne ceny na rynku. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 16 05 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

tłumaczenia niemieckiego - nowa strona:

Adres: