Tłumaczenia niemiecki oferuje firma PRIMUS Marcela Pikuła z miasta Poznań

Tłumaczenia niemiecki oferuje firma PRIMUS Marcela Pikuła z miasta Poznań

Ocena: 2.8/10 (26 głosów)Jeśli potrzebujesz tłumacza przysięgłego języka niemieckiego to ta oferta jest dla Ciebie. Dokonuję tłumaczeń z języka niemieckiego oraz na język niemiecki. W zależności od Twoich potrzeb oferuję tłumaczenia zwykłe (standardowe lub specjalistyczne), uwierzytelnione (wymagające uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego) oraz ustne (ustne tłumaczenie aktów notarialnych). Serdecznie zapraszam do kontaktu.Podobne strony
 • Niemiecki tłumaczenia

  Firma specjalizuje się w usługach pisemnych translatorskich w obrębie języka niemieckiego. Tłumaczenia wykonywane są w następujących kierunkach: polski-niemiecki oraz niemiecki-polski. Oferta tłumaczeń obejmuje przekład tekstów prawniczych, z zakresu nauk społecznych, IT i szeroko pojętej techniki, umów handlowych, korespondencji. Specjalna oferta dotyczy stron www. W tym zakresie oferta obejmuje tłumaczenia i usługi lokalizacyjne, audyt językowy,a także optymalizację serwisów w języku niemieckim, tak by były dostosowane do niemieckojęzycznych odwiedzających oraz wyszukiwarek.

 • Mariusz Mączak tTłumacz przysięgły języka niemieckiego w Mrągowie

  Oferuję kompleksową obsługę firmy w zakresie przekładu ustnego i pisemnego oraz szeroko rozumianej opieki tłumaczeniowej w relacji polski niemiecki. Wykonuję tłumaczenia pisemne zwykłe oraz poświadczone wymagane przez urzędy w kraju i za granicą. Oferuję także korektę, uwierzytelnianie i sporządzanie odpisów gotowych tłumaczeń.

  Specjalizuję się w przekładzie tekstów:
  1) prawniczych
  - wypisy i wyroki sądowe, wypisy z ksiąg wieczystych, pozwy, pouczenia, uzasadnienia, wezwania, akty prawne, akty i poświadczenia notarialne, dokumenty Urzędu Stanu Cywilnego itp.,

  2) administracji publicznej
  - decyzje organów administracji, pozwolenia budowlane, plany zagospodarowania przestrzennego, wnioski o dofinansowanie itp.,

  3) handlowych i ekonomicznych
  - sprawozdania finansowe, protokoły, bilanse, rachunki zysków i strat, opinie biegłych rewidentów, dokumentacja bankowa, umowy kredytowe, umowy o pracę, umowy kupna, korespondencja firmowa, wypisy z KRS, nadanie NIP i REGON, umowy spółki, ustanowienie cesji, pełnomocnictwa, kosztorysy, dokumenty celne, witryny internetowe przedsiębiorstw, oferty przetargowe, broszury reklamowe itp.,

  Moja oferta obejmuje ponadto:
  - tłumaczenia ustne - konsekutywne przy różnych okazjach: od prezentacji biznesowych i negocjacji handlowych poprzez seminaria, wykłady, wideokonferencje i rozmowy telefoniczne, aż do zwiedzania zabytków z przewodnikiem i rodzinnych spotkań w kameralnym gronie.
  - szkolenia językowe dla pracowników (konwersacje, symulowane rozmowy telefoniczne, korepetycje językowe, itp.)
  - pogotowie tłumaczeniowe (czynne 24 h, 7 dni w tygodniu), ponieważ życie i interesy nie zatrzymują się po godzinie 17.00.

  Dokumenty do tłumaczenia przyjmuję pocztą tradycyjną, faksem oraz pocztą elektroniczną w postaci skanów (kolor, rozdzielczość 200 dpi).

 • Tłumacz niemieckiego

  Tłumaczenia niemieckiego pisemne i ustne. Tłumaczenie dokumentów samochodowych (ok. 15 minut), przysięgłe (krótkie terminy), zwykłe, specjalistyczne, prawnicze, z zakresu ekonomii. Tłumaczenia stron WWW, projektów unijnych, korekta stylistyczno-językowa tłumaczonych tekstów. Opinia merytoryczna specjalisty z danej dziedziny przy tłumaczeniach specjalistycznych. Wysoka jakość techniczna tłumaczeń: kolorowe wydruki laserowe, dokumenty elektroniczne. Przyjmowanie zleceń przez internet i faks (24h) z dowolnego miejsca w kraju i za granicą. Atrakcyjne ceny tłumaczeń i szybkie terminy. TRANSGER Arkadiusz Geresz tłumacz niemiecki. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie z dużym doświadczeniem językowym nabytym podczas praktyk i stypendiów w Niemczech. BIURO NA DOJLIDACH, ul. Królicza 7, 15-534 Białystok tel. 085 869 12 03, 0692 414 488, fax 085 869 12 04. Tłumacz przysięgły niemieckiego z bogatym doświadczeniem: stałe tłumaczenia dla prokuratury i policji, witryn internetowych dla firm, napisów do polskich filmów krótkometrażowych dla Telewizji Białystok. Tłumaczenia tekstów dla Kuriera Porannego, stały kontakt z tłumaczami i prawnikami w RFN.

 • Tłumacz niemieckiego Łódź

  Chciałabym zaprosić na moją stronę internetową – jestem profesjonalną tłumaczką języka niemieckiego - tłumaczeniem tekstów z języka niemieckiego na polski oraz z języka polskiego na niemiecki zajmuję się już od kilkunastu lat. Współpracuję zarówno z podmiotami gospodarczymi, instytucjami jak i osobami fizycznymi. Tłumaczenia wykonuję osobiście, co zapewnia zachowanie pełnej poufności i gwarantuje wysoką jakość przekładu. Oferuję m.in. następujące usługi językowe: tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne, korektę tekstów, pisanie prac, korepetycje i kursy językowe. Osoby zainteresowane proszę o kontakt i zapraszam do współpracy.

 • Esing Tłumaczenia

  http://esing.sanfre.eu oferuje Państwu profesjonalne usługi językowe w zakresie języka niemieckiego, angielskiego, niderlandzkiego, a także węgierskiego.

  Oferujemy między innymi:

  - tłumaczenia pisemne i ustne
  - nauczanie
  - nauczanie w języku obcym
  - nauczanie dla obcokrajowców
  - nauczanie online
  - korepetycje
  - porady językowe
  - pisanie prac
  - korektę i redakcję tekstów
  - weryfikację tłumaczeń


  Serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony http://esing.sanfre.eu

 • Tłumaczenia niemiecki Warszawa

  Centrum Tłumaczeń gwarantuje kompleksową obsługę w zakresie tłumaczeń z ponad 40 języków obcych. Siedzibą naszego biura jest Warszawa. Robimy tłumaczenia we wszystkich kombinacjach, między innymi z języków, takich jak niemiecki, angielski, francuski. Specjalizujemy się w pisemnych przekładach zwykłych oraz przysięgłych. Oferujemy też współpracę w dziedzinie tłumaczeń specjalistycznych. Ofertę adresujemy do klientów prywatnych i korporacyjnych. Każde zlecenie wykonujemy z największą precyzją.

 • Tłumacz przysięgły germanitas

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy możliwość szybkiego i profesjonalnego wykonania tłumaczeń z języka niemieckiego na polski oraz z polskiego na niemiecki dla firm oraz dla klientów indywidualnych. Nasza oferta to między innymi tłumaczenia prawne oraz handlowe. Wykonujmy tłumaczenia przysięgłe. Oferujemy możliwość negocjowania warunków współpracy i konkurencyjne ceny na rynku. Zapraszamy do współpracy!

 • MAWIL MAŁGORZATA WILCZYŃSKA WARSZAWA tłumacz języka niemieckiego Warszawa

  MAWIL Małgorzata Wilczyńska pełni dystynkcję tłumacza przysięgłego wpisanego na listę Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP 35/08. Małgorzata Wilczyńska zajmuje się przekładem tekstów z języka polskiego na język niemiecki i na odwrót. Swoje usługi adresuje do Klientów biznesowych i prywatnych. MAWIL to tłumacz zaprzysiężony posiadający wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności wymagane do prowadzenia tego typu usług. Małgorzata Wilczyńska posiada liczne certyfikaty oraz wyróżnienia, co potwierdza wysoki poziom usług tłumaczeniowych, jakie świadczy. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją tłumaczeniową dostępną na stronie WWW.

 • Tłumacz przysięgły Berlin

  Tłumacz polskiego Karolina Kosior pracuje na terenie miasta Berlina. Jako tłumacz przysięgły, posiada w swoim portfolio tłumaczenia dokumentów prawniczych, takich jak umowy, akty notarialne, wyroki sądowe oraz budowlanych - kosztorysów, specyfikacji technicznych, przetargów. W ofercie również tłumaczenia ustne polsko - niemieckie i niemiecko - polskie. Zapraszam do współpracy firmy oraz osoby prywatne, zwłaszcza, jeżeli zależy Państwo na czasie, jakości i elastyczności.