tłumaczenia niemieckiego

 • Tłumaczenia niemiecki Warszawa

  Tłumaczenia niemiecki Warszawa

  Centrum Tłumaczeń gwarantuje kompleksową obsługę w zakresie tłumaczeń z ponad 40 języków obcych. Siedzibą naszego biura jest Warszawa. Robimy tłumaczenia we wszystkich kombinacjach, między innymi z języków, takich jak niemiecki, angielski, francuski. Specjalizujemy się w pisemnych przekładach zwykłych oraz przysięgłych. Oferujemy też współpracę w dziedzinie tłumaczeń specjalistycznych. Ofertę adresujemy do klientów prywatnych i korporacyjnych. Każde zlecenie wykonujemy z największą precyzją.

  Data dodania: 22 04 2013 szczegóły wpisu
 • Tłumacz niemieckiego Łódź

  Tłumacz niemieckiego Łódź

  Chciałabym zaprosić na moją stronę internetową – jestem profesjonalną tłumaczką języka niemieckiego - tłumaczeniem tekstów z języka niemieckiego na polski oraz z języka polskiego na niemiecki zajmuję się już od kilkunastu lat. Współpracuję zarówno z podmiotami gospodarczymi, instytucjami jak i osobami fizycznymi. Tłumaczenia wykonuję osobiście, co zapewnia zachowanie pełnej poufności i gwarantuje wysoką jakość przekładu. Oferuję m.in. następujące usługi językowe: tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne, korektę tekstów, pisanie prac, korepetycje i kursy językowe. Osoby zainteresowane proszę o kontakt i zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 30 12 2012 szczegóły wpisu
 • Esing Tłumaczenia

  Esing Tłumaczenia

  http://esing.sanfre.eu oferuje Państwu profesjonalne usługi językowe w zakresie języka niemieckiego, angielskiego, niderlandzkiego, a także węgierskiego.

  Oferujemy między innymi:

  - tłumaczenia pisemne i ustne
  - nauczanie
  - nauczanie w języku obcym
  - nauczanie dla obcokrajowców
  - nauczanie online
  - korepetycje
  - porady językowe
  - pisanie prac
  - korektę i redakcję tekstów
  - weryfikację tłumaczeń


  Serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony http://esing.sanfre.eu

  Data dodania: 22 09 2012 szczegóły wpisu
 • Tłumacz niemiecko polski

  Tłumacz niemiecko polski

  Firmy importujące towary z Niemiec niejednokrotnie zlecają tłumaczenie rozmaitych dokumentów na język niemiecki. Na przykład tłumaczone mogą być oferty, biznesplany, sprawozdania księgowe. Oferujemy kompleksowe tłumaczenia techniczne i prawnicze na język niemiecki, angielski jak również pozostałe języki europejskie. Nasza oferta to profesjonalne tłumaczenia pisemne. Tłumacz języka niemieckiego. Profesjonalne tłumaczenia z języka niemieckiego na polski i z polskiego na niemiecki. Biuro tłumaczeń Łódź.

  Data dodania: 14 04 2012 szczegóły wpisu
 • Tłumacz przysięgly języka niemieckiego Warszawa

  Tłumacz przysięgly języka niemieckiego Warszawa

  tłumacz przysięgły języka niemieckiego w Warszawie: solidnie, niedrogo i na czas, dokumenty aut tanio i szybko, działam bardzo elastycznie ku zadowoleniu klienta. tłumacz przysięgły języka niemieckiego Szymon Siek German Support, tłumacz przysięgły języka niemieckiego w Warszawie: Specjalizacja: tłumaczenia prawne (umowy, nieruchomości, procesowe, zakładanie spółek), techniczne (budowlanka, mechanika, hydraulika), samochodowe, ustne przysięgłe przy zawieraniu aktów notarialnych, przy przeprowadzaniu szkoleń, pomoc przy problemach z urzędami niemieckimi (kary, zajęcia, braki w dokumentach) itp. Dobre stałe ceny i szybkie terminy na dokumenty samochodowe (gotowe na następny dzień): 100PLN za komplet (karta/dowód/umowa) z umową polsko-niemiecką lub 120PLN z umową/rachunkiem niemieckim. Działam bardzo konkretnie i elastycznie, możliwe jest wszystko. Adres Warszawa-Ochota: ul. Włodarzewska 87A/36, III piętro, (przy samych Alejach Jerozolimskich),alternatywnie Tarchomin/Białołęka (mam tam wielu stałych klientów,do których dojeżdżam, więc proszę o telefon celem ustalenia spotkania). Zapraszam po szczegóły na stronę www.siek.com.pl!

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Mariusz Mączak tTłumacz przysięgły języka niemieckiego w Mrągowie

  Mariusz Mączak tTłumacz przysięgły języka niemieckiego w Mrągowie

  Oferuję kompleksową obsługę firmy w zakresie przekładu ustnego i pisemnego oraz szeroko rozumianej opieki tłumaczeniowej w relacji polski niemiecki. Wykonuję tłumaczenia pisemne zwykłe oraz poświadczone wymagane przez urzędy w kraju i za granicą. Oferuję także korektę, uwierzytelnianie i sporządzanie odpisów gotowych tłumaczeń.

  Specjalizuję się w przekładzie tekstów:
  1) prawniczych
  - wypisy i wyroki sądowe, wypisy z ksiąg wieczystych, pozwy, pouczenia, uzasadnienia, wezwania, akty prawne, akty i poświadczenia notarialne, dokumenty Urzędu Stanu Cywilnego itp.,

  2) administracji publicznej
  - decyzje organów administracji, pozwolenia budowlane, plany zagospodarowania przestrzennego, wnioski o dofinansowanie itp.,

  3) handlowych i ekonomicznych
  - sprawozdania finansowe, protokoły, bilanse, rachunki zysków i strat, opinie biegłych rewidentów, dokumentacja bankowa, umowy kredytowe, umowy o pracę, umowy kupna, korespondencja firmowa, wypisy z KRS, nadanie NIP i REGON, umowy spółki, ustanowienie cesji, pełnomocnictwa, kosztorysy, dokumenty celne, witryny internetowe przedsiębiorstw, oferty przetargowe, broszury reklamowe itp.,

  Moja oferta obejmuje ponadto:
  - tłumaczenia ustne - konsekutywne przy różnych okazjach: od prezentacji biznesowych i negocjacji handlowych poprzez seminaria, wykłady, wideokonferencje i rozmowy telefoniczne, aż do zwiedzania zabytków z przewodnikiem i rodzinnych spotkań w kameralnym gronie.
  - szkolenia językowe dla pracowników (konwersacje, symulowane rozmowy telefoniczne, korepetycje językowe, itp.)
  - pogotowie tłumaczeniowe (czynne 24 h, 7 dni w tygodniu), ponieważ życie i interesy nie zatrzymują się po godzinie 17.00.

  Dokumenty do tłumaczenia przyjmuję pocztą tradycyjną, faksem oraz pocztą elektroniczną w postaci skanów (kolor, rozdzielczość 200 dpi).

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Niemiecki - tłumaczenia techniczne i biznesowe

  Niemiecki - tłumaczenia techniczne i biznesowe

  Zapraszam do odwiedzenia mojej strony i zapoznania się z przedstawioną na niej ofertą na profesjonalnych tłumaczeń technicznych z języka niemieckiego i na język niemiecki. Od ok. 10 lat tłumaczę niemal wyłącznie teksty techniczne. Wykaz dziedzin techniki oraz obszerny wybór wykonanych do tej pory tłumaczeń przedstawiam na stronie internetowej. Główne dziedziny techniki, w których tłumaczę to informatyka, budownictwo, maszyny i urządzenia. Ponadto posiadam duże doświadczenie w tłumaczeniach biznesowych, nieodłącznie związanych z tłumaczeniami technicznymi. Jestem również zaawansowanym użytkownikiem wszelakiego oprogramowania i w razie potrzeby mogę się podjąć najbardziej wymagających zadań z pogranicza tłumaczeń i przetwarzania danych.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Niemiecki tłumaczenia

  Niemiecki tłumaczenia

  Firma specjalizuje się w usługach pisemnych translatorskich w obrębie języka niemieckiego. Tłumaczenia wykonywane są w następujących kierunkach: polski-niemiecki oraz niemiecki-polski. Oferta tłumaczeń obejmuje przekład tekstów prawniczych, z zakresu nauk społecznych, IT i szeroko pojętej techniki, umów handlowych, korespondencji. Specjalna oferta dotyczy stron www. W tym zakresie oferta obejmuje tłumaczenia i usługi lokalizacyjne, audyt językowy,a także optymalizację serwisów w języku niemieckim, tak by były dostosowane do niemieckojęzycznych odwiedzających oraz wyszukiwarek.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Tłumacz niemieckiego

  Tłumacz niemieckiego

  Tłumaczenia niemieckiego pisemne i ustne. Tłumaczenie dokumentów samochodowych (ok. 15 minut), przysięgłe (krótkie terminy), zwykłe, specjalistyczne, prawnicze, z zakresu ekonomii. Tłumaczenia stron WWW, projektów unijnych, korekta stylistyczno-językowa tłumaczonych tekstów. Opinia merytoryczna specjalisty z danej dziedziny przy tłumaczeniach specjalistycznych. Wysoka jakość techniczna tłumaczeń: kolorowe wydruki laserowe, dokumenty elektroniczne. Przyjmowanie zleceń przez internet i faks (24h) z dowolnego miejsca w kraju i za granicą. Atrakcyjne ceny tłumaczeń i szybkie terminy. TRANSGER Arkadiusz Geresz tłumacz niemiecki. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie z dużym doświadczeniem językowym nabytym podczas praktyk i stypendiów w Niemczech. BIURO NA DOJLIDACH, ul. Królicza 7, 15-534 Białystok tel. 085 869 12 03, 0692 414 488, fax 085 869 12 04. Tłumacz przysięgły niemieckiego z bogatym doświadczeniem: stałe tłumaczenia dla prokuratury i policji, witryn internetowych dla firm, napisów do polskich filmów krótkometrażowych dla Telewizji Białystok. Tłumaczenia tekstów dla Kuriera Porannego, stały kontakt z tłumaczami i prawnikami w RFN.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Tłumacz niemieckiego

  Tłumacz niemieckiego

  Gwarancję najwyższej jakości przekładu da Ci tylko wysoko wykwalifikowany tłumacz niemieckiego. Otóż w TRANS-LING pracują tylko wysoko wykształceni tłumacze, absolwenci Uniwersytetu Jagiellońskiego, Warszawskiego, Wrocławskiego, Poznańskiego, doktoranci uniwersytetów w Bonn i Kolonii, Cambridge i Oxford. Ale wśród nas są nie tylko tłumacze-językoznawcy, dbający o poprawność językową, lecz także lekarze i inżynierowie, których zadaniem jest gwarantowanie poprawności merytorycznej. Taki zespół tłumaczy i korektorów pozwoli mieć pewność, że niczego nie pozostawiamy przypadkowi. Oczywiście jakość tłumaczenia jest najważniejsza, nie mniej ważna jest jednak terminowość oraz odpowiedni skład tekstu, którym zajmują się nasi fachowcy od DTP i HTML (webmasterzy). Usługi tłumaczeniowe na najwyższym poziomie! Zapewniamy, że tłumaczenie przez internet to oszczędność czasu i pieniędzy!

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »

tłumaczenia niemieckiego - nowa strona:

Adres: