tłumaczenia niemieckiego

 • Niemiecki tłumaczenia

  Niemiecki tłumaczenia

  W przekładach pisanych dla podmiotów gospodarczych specjalizuje się biuro tłumaczeń Ger-Interpres. Robimy tłumaczenia z j. niemieckiego na polski jak też na odwrót dokumentów np. listy, pisma, umowy oraz dodatkowo porozumienia. Realizacja tłumaczeń fachowych to znakomite zespolenie znajomości języka z wykwalifikowaną wiedzą. Duży wachlarz tłumaczeń fachowych znajduje się w spisie usług biura Ger-Interpres. Wysoki poziom objaśnia, szybka realizacja prac to te cechy, które sprawiają, że cieszą się zaufaniem grupy zadowolonych usługobiorców. Jeżeli już niemiecki tłumaczenia to jedynie z legnickim biurem Ger-Interpres.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Tłumaczenia przysięgłe - język niemiecki

  Tłumaczenia przysięgłe - język niemiecki

  Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z i na język niemiecki wszelkiego rodzaju dokumentów: dokumenty potrzebne do rejestracji sprowadzonych z zagranicy samochodów, akty urodzeń, śmierci, zawarcia związku małżeńskiego, umowy cywilno-prawne, dokumentacja bankowa, handlowa, korespondencja urzędowa i prywatna, artykuły z czasopism, strony www, reklamy i inne. Tłumaczenia ustne w sądach, posterunkach policji, podczas imprez organizowanych, spotkań biznesowych i prywatnych. Szybki termin realizacji. Możliwość negocjacji ceny w przypadku większych zleceń.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Tłumaczenia język niemiecki Wałbrzych

  Tłumaczenia język niemiecki Wałbrzych

  Biuro Tłumaczeń EnGeLin (jednoosobową firmę) prowadzę na terenie dolnego śląska przede wszystkim dzięki zadowolonym klientom. W 2003 roku zakończyłam studia w Niemczech na. Później pracowałam parę lat dla koncernu niemiecko-japońskiego, gdziecodziennie zajmowałam się tłumaczeniem pisemnym lub ustnym na potrzeby koncernu.

  Jako tłumacz zapewniam Państwu:

  * wysokiej jakości tłumaczenia,
  * szybki termin realizacji zamówienia,
  * solidność oraz terminowość,
  * sprawną współpracę,
  * przystępne konkurencyjne ceny realizacji,

  Zajmuję się tłumaczeniami dla przedsiębiorstw, instytucji i osób nie prowadzących działalności gospodarczej głównie z języka niemieckiego na język polski i w drugą stronę, w tym także tłumaczeniami ustnymi oraz z dziedzin prawnych.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Tłumacz przysięgły niemieckiego

  Tłumacz przysięgły niemieckiego

  Niemiecki - Tłumacz przysięgły języka niemieckiego od 2005 roku oferuje tłumaczenia z języka niemieckiego na polski i odwrotnie, w kraju i za granicą. W tym tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i poświadczone tzw. tłumaczenia przysięgłe oraz tłumaczenia specjalistyczne, zwłaszcza w zakresie prawa i ubezpieczeń. Serdecznie zapraszam do współpracy online i zapoznaniem się z moją ofertą na stronie internetowej!

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Częstochowa

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Częstochowa

  Jeśli szukacie Państwo możliwości skorzystania usług z tłumacza przysięgłego języka niemieckiego, właśnie znaleźliście się na właściwej stronie. Realizuję zlecenia na szeroką gamę tłumaczeń bazując na wiedzy zdobytej podczas 5-letnich studiów technicznych w Niemczech, studiów translatorycznych na Uniwersytecie Śląskim oraz kilkunastoletnim doświadczeniu translatorskim.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Tłumacz niemiecki Poznań

  Tłumacz niemiecki Poznań

  Dla osób, które na już potrzebują gotowego, profesjonalnie wykonanego, precyzyjnego tłumaczenia z języka niemieckiego na polski lub polskiego na niemiecki – usługi biura tłumaczeń Danuty Witkowskiej w Poznaniu. Biuro od 1992 roku przysporzyło sobie wielu klientów zadowolonych z wysokiej jakości tłumaczenia i rozsądnej ceny usług (np. świadectw, dyplomów, certyfikatów, aktów notarialnych, aktów urodzeń, zgonów, małżeństw itp., dokumentów samochodowych, korespondencji handlowej, urzędowej, zwykłej, zaświadczeń o niekaralności). Wszelkie teksty obejmuje ochrona informacji.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Rybnik

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Rybnik

  Profesjonalne i wysokiej jakości tłumaczenia z języka niemieckiego na język polski oraz z języka polskiego na niemiecki. Wykonuję tłumaczenia ustne oraz pisemne m.in. rozmowy handlowe, rozmowy urzędowe, ceremonie, itd.

  Tematyka przekładów: specjalistyczne oraz ogólne teksty z dowolnych dziedzin:
  - Prawo, Ekonomia i Finanse
  - Edukacja
  - Medycyna
  - Motoryzacja
  - Turystyka
  - Ubezpieczenia
  - Dokumenty do rejestracji pojazdów
  - Pozostałe - dowolne

  Posiadam ogromne doświadczenie w tym zawodzie. Jako tłumacz przysięgły działam od 1986 roku. Gwarantuję zaangażowanie, terminowość oraz indywidualne podejście.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Tłumacz języka niemieckiego

  Tłumacz języka niemieckiego

  Najwyższą gwarancją fachowo wykonanej usługi tłumaczeniowej jest 10 letnie doświadczenie jakie posiada tłumacz niemieckiego. Bardzo rozległe grono Klientów stuprocentowo zadowolonych z naszych usług to głownie ogromna satysfakcja dla nas z pracy, którą każdego dnia z wielką pasją wykonujemy. Nasi szanowni Klienci zawsze mogą liczyć na bardzo wysoką jakość tłumaczeń, dotrzymywanie terminów bezwzględnie, jak i korzystne oraz atrakcyjne ceny i warunki współpracy. Tłumaczenia niemiecki pisemne - specjalizacja: teksty prawne, teksty techniczne, tłumaczenia prawnicze, korespondencja, instrukcje obsługi, karty charakterystyki produktu, tłumaczenia budowlane, tłumaczenie przetargów, umowy handlowe, marketing, ekonomia itp. Bez ruszania się z biura, szybka i bezpłatna wycena tłumaczenia. Zapraszamy – nie ryzykuj, zaufaj profesjonaliście.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

tłumaczenia niemieckiego - nowa strona:

Adres: