Ewa Wróbel

Ewa Wróbel

Ocena: 3.0/10 (36 głosów)Jeżeli potrzebujesz przetłumaczyć tekst z polskiego na język niemiecki, to chcemy zaproponować jedną z profesjonalnych specjalistek w tej dziedzinie. Pani Ewy Wróbel jest tłumaczem przysięgłym, podejmuje się tłumaczenia przeróżnych tekstów tych mniej ważnych oraz tych, które są pod przysięgą. Oprócz tłumaczenia pisemnego Pani Ewa podejmuje się także tłumaczenia ustnego, tłumaczy w negocjacjach biznesowych, w kancelarii prawniczej w sądzie itp. Więc jeśli szukasz z województwa Zachodniopomorskiego profesjonalnego tłumacza języka niemieckiego to zdecyduj się na Panią Ewę Wróbel.Podobne strony
 • Niemiecki - tłumaczenia techniczne i biznesowe

  Zapraszam do odwiedzenia mojej strony i zapoznania się z przedstawioną na niej ofertą na profesjonalnych tłumaczeń technicznych z języka niemieckiego i na język niemiecki. Od ok. 10 lat tłumaczę niemal wyłącznie teksty techniczne. Wykaz dziedzin techniki oraz obszerny wybór wykonanych do tej pory tłumaczeń przedstawiam na stronie internetowej. Główne dziedziny techniki, w których tłumaczę to informatyka, budownictwo, maszyny i urządzenia. Ponadto posiadam duże doświadczenie w tłumaczeniach biznesowych, nieodłącznie związanych z tłumaczeniami technicznymi. Jestem również zaawansowanym użytkownikiem wszelakiego oprogramowania i w razie potrzeby mogę się podjąć najbardziej wymagających zadań z pogranicza tłumaczeń i przetwarzania danych.

 • Tłumacz niemieckiego

  Gwarancję najwyższej jakości przekładu da Ci tylko wysoko wykwalifikowany tłumacz niemieckiego. Otóż w TRANS-LING pracują tylko wysoko wykształceni tłumacze, absolwenci Uniwersytetu Jagiellońskiego, Warszawskiego, Wrocławskiego, Poznańskiego, doktoranci uniwersytetów w Bonn i Kolonii, Cambridge i Oxford. Ale wśród nas są nie tylko tłumacze-językoznawcy, dbający o poprawność językową, lecz także lekarze i inżynierowie, których zadaniem jest gwarantowanie poprawności merytorycznej. Taki zespół tłumaczy i korektorów pozwoli mieć pewność, że niczego nie pozostawiamy przypadkowi. Oczywiście jakość tłumaczenia jest najważniejsza, nie mniej ważna jest jednak terminowość oraz odpowiedni skład tekstu, którym zajmują się nasi fachowcy od DTP i HTML (webmasterzy). Usługi tłumaczeniowe na najwyższym poziomie! Zapewniamy, że tłumaczenie przez internet to oszczędność czasu i pieniędzy!

 • Tłumacz niemieckiego Łódź

  Chciałabym zaprosić na moją stronę internetową – jestem profesjonalną tłumaczką języka niemieckiego - tłumaczeniem tekstów z języka niemieckiego na polski oraz z języka polskiego na niemiecki zajmuję się już od kilkunastu lat. Współpracuję zarówno z podmiotami gospodarczymi, instytucjami jak i osobami fizycznymi. Tłumaczenia wykonuję osobiście, co zapewnia zachowanie pełnej poufności i gwarantuje wysoką jakość przekładu. Oferuję m.in. następujące usługi językowe: tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne, korektę tekstów, pisanie prac, korepetycje i kursy językowe. Osoby zainteresowane proszę o kontakt i zapraszam do współpracy.

 • Tłumacz przysięgły niemieckiego

  Niemiecki - Tłumacz przysięgły języka niemieckiego od 2005 roku oferuje tłumaczenia z języka niemieckiego na polski i odwrotnie, w kraju i za granicą. W tym tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i poświadczone tzw. tłumaczenia przysięgłe oraz tłumaczenia specjalistyczne, zwłaszcza w zakresie prawa i ubezpieczeń. Serdecznie zapraszam do współpracy online i zapoznaniem się z moją ofertą na stronie internetowej!

 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Częstochowa

  Jeśli szukacie Państwo możliwości skorzystania usług z tłumacza przysięgłego języka niemieckiego, właśnie znaleźliście się na właściwej stronie. Realizuję zlecenia na szeroką gamę tłumaczeń bazując na wiedzy zdobytej podczas 5-letnich studiów technicznych w Niemczech, studiów translatorycznych na Uniwersytecie Śląskim oraz kilkunastoletnim doświadczeniu translatorskim.

 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Rybnik

  Profesjonalne i wysokiej jakości tłumaczenia z języka niemieckiego na język polski oraz z języka polskiego na niemiecki. Wykonuję tłumaczenia ustne oraz pisemne m.in. rozmowy handlowe, rozmowy urzędowe, ceremonie, itd.

  Tematyka przekładów: specjalistyczne oraz ogólne teksty z dowolnych dziedzin:
  - Prawo, Ekonomia i Finanse
  - Edukacja
  - Medycyna
  - Motoryzacja
  - Turystyka
  - Ubezpieczenia
  - Dokumenty do rejestracji pojazdów
  - Pozostałe - dowolne

  Posiadam ogromne doświadczenie w tym zawodzie. Jako tłumacz przysięgły działam od 1986 roku. Gwarantuję zaangażowanie, terminowość oraz indywidualne podejście.

 • Tłumaczenia niemiecki Warszawa

  Centrum Tłumaczeń gwarantuje kompleksową obsługę w zakresie tłumaczeń z ponad 40 języków obcych. Siedzibą naszego biura jest Warszawa. Robimy tłumaczenia we wszystkich kombinacjach, między innymi z języków, takich jak niemiecki, angielski, francuski. Specjalizujemy się w pisemnych przekładach zwykłych oraz przysięgłych. Oferujemy też współpracę w dziedzinie tłumaczeń specjalistycznych. Ofertę adresujemy do klientów prywatnych i korporacyjnych. Każde zlecenie wykonujemy z największą precyzją.

 • TlumaczenieNiemieckiego.pl

  Biuro tłumaczeń tlumaczenieniemieckiego.pl proponuje specjalistyczne tłumaczenia z języka polskiego na niemiecki oraz w drugą stronę. Zapewniamy zrealizowanie zlecenia przez doskonale przygotowanych współpracowników, którzy mają wieloletnie doświadczenie. Naszą główną specjalnością są teksty techniczne, prawnicze oraz medyczne. Usługi świadczymy dla klientów prywatnych a także biznesowych. Osoby zainteresowane wyceną, dostaną od nas niezobowiązującą ofertę w czasie do 30 minut od momentu przesłania zapytania. Zapewniamy wykonanie na czas każdych zaakceptowanych zleceń.

 • Tłumacz przysięgły Berlin

  Tłumacz polskiego Karolina Kosior pracuje na terenie miasta Berlina. Jako tłumacz przysięgły, posiada w swoim portfolio tłumaczenia dokumentów prawniczych, takich jak umowy, akty notarialne, wyroki sądowe oraz budowlanych - kosztorysów, specyfikacji technicznych, przetargów. W ofercie również tłumaczenia ustne polsko - niemieckie i niemiecko - polskie. Zapraszam do współpracy firmy oraz osoby prywatne, zwłaszcza, jeżeli zależy Państwo na czasie, jakości i elastyczności.