Tłumaczenia ekspresowe niemiecki

Tłumaczenia ekspresowe niemiecki

Ocena: 2.7/10 (31 głosów)Jeśli poszukujesz tłumacza języka niemieckiego, który jest w stanie przetłumaczyć Twój tekst w ekspresowym tempie z pewnością musisz odwiedzić tę stronę internetową. Oferta zawiera profesjonalne tłumaczenia z języka i na język niemiecki w wielu parach językowych. Tłumaczenia wykonywane są nie tylko w kombinacji z językiem polskim, ale również angielskim, rosyjskim, włoskim i francuskim. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.Podobne strony
 • Tłumacz przysięgly języka niemieckiego Warszawa

  tłumacz przysięgły języka niemieckiego w Warszawie: solidnie, niedrogo i na czas, dokumenty aut tanio i szybko, działam bardzo elastycznie ku zadowoleniu klienta. tłumacz przysięgły języka niemieckiego Szymon Siek German Support, tłumacz przysięgły języka niemieckiego w Warszawie: Specjalizacja: tłumaczenia prawne (umowy, nieruchomości, procesowe, zakładanie spółek), techniczne (budowlanka, mechanika, hydraulika), samochodowe, ustne przysięgłe przy zawieraniu aktów notarialnych, przy przeprowadzaniu szkoleń, pomoc przy problemach z urzędami niemieckimi (kary, zajęcia, braki w dokumentach) itp. Dobre stałe ceny i szybkie terminy na dokumenty samochodowe (gotowe na następny dzień): 100PLN za komplet (karta/dowód/umowa) z umową polsko-niemiecką lub 120PLN z umową/rachunkiem niemieckim. Działam bardzo konkretnie i elastycznie, możliwe jest wszystko. Adres Warszawa-Ochota: ul. Włodarzewska 87A/36, III piętro, (przy samych Alejach Jerozolimskich),alternatywnie Tarchomin/Białołęka (mam tam wielu stałych klientów,do których dojeżdżam, więc proszę o telefon celem ustalenia spotkania). Zapraszam po szczegóły na stronę www.siek.com.pl!

 • Niemiecki tłumaczenia

  Firma specjalizuje się w usługach pisemnych translatorskich w obrębie języka niemieckiego. Tłumaczenia wykonywane są w następujących kierunkach: polski-niemiecki oraz niemiecki-polski. Oferta tłumaczeń obejmuje przekład tekstów prawniczych, z zakresu nauk społecznych, IT i szeroko pojętej techniki, umów handlowych, korespondencji. Specjalna oferta dotyczy stron www. W tym zakresie oferta obejmuje tłumaczenia i usługi lokalizacyjne, audyt językowy,a także optymalizację serwisów w języku niemieckim, tak by były dostosowane do niemieckojęzycznych odwiedzających oraz wyszukiwarek.

 • Niemiecki - tłumaczenia techniczne i biznesowe

  Zapraszam do odwiedzenia mojej strony i zapoznania się z przedstawioną na niej ofertą na profesjonalnych tłumaczeń technicznych z języka niemieckiego i na język niemiecki. Od ok. 10 lat tłumaczę niemal wyłącznie teksty techniczne. Wykaz dziedzin techniki oraz obszerny wybór wykonanych do tej pory tłumaczeń przedstawiam na stronie internetowej. Główne dziedziny techniki, w których tłumaczę to informatyka, budownictwo, maszyny i urządzenia. Ponadto posiadam duże doświadczenie w tłumaczeniach biznesowych, nieodłącznie związanych z tłumaczeniami technicznymi. Jestem również zaawansowanym użytkownikiem wszelakiego oprogramowania i w razie potrzeby mogę się podjąć najbardziej wymagających zadań z pogranicza tłumaczeń i przetwarzania danych.

 • Tłumacz niemieckiego

  Tłumaczenia niemieckiego pisemne i ustne. Tłumaczenie dokumentów samochodowych (ok. 15 minut), przysięgłe (krótkie terminy), zwykłe, specjalistyczne, prawnicze, z zakresu ekonomii. Tłumaczenia stron WWW, projektów unijnych, korekta stylistyczno-językowa tłumaczonych tekstów. Opinia merytoryczna specjalisty z danej dziedziny przy tłumaczeniach specjalistycznych. Wysoka jakość techniczna tłumaczeń: kolorowe wydruki laserowe, dokumenty elektroniczne. Przyjmowanie zleceń przez internet i faks (24h) z dowolnego miejsca w kraju i za granicą. Atrakcyjne ceny tłumaczeń i szybkie terminy. TRANSGER Arkadiusz Geresz tłumacz niemiecki. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie z dużym doświadczeniem językowym nabytym podczas praktyk i stypendiów w Niemczech. BIURO NA DOJLIDACH, ul. Królicza 7, 15-534 Białystok tel. 085 869 12 03, 0692 414 488, fax 085 869 12 04. Tłumacz przysięgły niemieckiego z bogatym doświadczeniem: stałe tłumaczenia dla prokuratury i policji, witryn internetowych dla firm, napisów do polskich filmów krótkometrażowych dla Telewizji Białystok. Tłumaczenia tekstów dla Kuriera Porannego, stały kontakt z tłumaczami i prawnikami w RFN.

 • Tłumacz niemieckiego

  Gwarancję najwyższej jakości przekładu da Ci tylko wysoko wykwalifikowany tłumacz niemieckiego. Otóż w TRANS-LING pracują tylko wysoko wykształceni tłumacze, absolwenci Uniwersytetu Jagiellońskiego, Warszawskiego, Wrocławskiego, Poznańskiego, doktoranci uniwersytetów w Bonn i Kolonii, Cambridge i Oxford. Ale wśród nas są nie tylko tłumacze-językoznawcy, dbający o poprawność językową, lecz także lekarze i inżynierowie, których zadaniem jest gwarantowanie poprawności merytorycznej. Taki zespół tłumaczy i korektorów pozwoli mieć pewność, że niczego nie pozostawiamy przypadkowi. Oczywiście jakość tłumaczenia jest najważniejsza, nie mniej ważna jest jednak terminowość oraz odpowiedni skład tekstu, którym zajmują się nasi fachowcy od DTP i HTML (webmasterzy). Usługi tłumaczeniowe na najwyższym poziomie! Zapewniamy, że tłumaczenie przez internet to oszczędność czasu i pieniędzy!

 • Tłumaczenia niemiecki oferuje firma PRIMUS Marcela Pikuła z miasta Poznań

  Jeśli potrzebujesz tłumacza przysięgłego języka niemieckiego to ta oferta jest dla Ciebie. Dokonuję tłumaczeń z języka niemieckiego oraz na język niemiecki. W zależności od Twoich potrzeb oferuję tłumaczenia zwykłe (standardowe lub specjalistyczne), uwierzytelnione (wymagające uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego) oraz ustne (ustne tłumaczenie aktów notarialnych). Serdecznie zapraszam do kontaktu.

 • TlumaczenieNiemieckiego.pl

  Biuro tłumaczeń tlumaczenieniemieckiego.pl proponuje specjalistyczne tłumaczenia z języka polskiego na niemiecki oraz w drugą stronę. Zapewniamy zrealizowanie zlecenia przez doskonale przygotowanych współpracowników, którzy mają wieloletnie doświadczenie. Naszą główną specjalnością są teksty techniczne, prawnicze oraz medyczne. Usługi świadczymy dla klientów prywatnych a także biznesowych. Osoby zainteresowane wyceną, dostaną od nas niezobowiązującą ofertę w czasie do 30 minut od momentu przesłania zapytania. Zapewniamy wykonanie na czas każdych zaakceptowanych zleceń.

 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Rybnik

  Jeżeli poszukujesz tłumacza języka niemieckiego, który w krótkim czasie przetłumaczy dokumenty z każdej branży odwiedź moją stronę internetową. Oprócz tłumaczeń, w ofercie posiadam także kursy indywidualne i szkolenia dla pracowników firm. Z powodzeniem pomogę przygotować się do egzaminów maturalnych, gimnazjalnych i na studia. Mam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach i w nauczaniu osób w każdym wieku. Serdecznie zapraszam!

 • Tłumacz przysięgły Berlin

  Tłumacz polskiego Karolina Kosior pracuje na terenie miasta Berlina. Jako tłumacz przysięgły, posiada w swoim portfolio tłumaczenia dokumentów prawniczych, takich jak umowy, akty notarialne, wyroki sądowe oraz budowlanych - kosztorysów, specyfikacji technicznych, przetargów. W ofercie również tłumaczenia ustne polsko - niemieckie i niemiecko - polskie. Zapraszam do współpracy firmy oraz osoby prywatne, zwłaszcza, jeżeli zależy Państwo na czasie, jakości i elastyczności.