TlumaczenieNiemieckiego.pl

TlumaczenieNiemieckiego.pl

Ocena: 3.1/10 (31 głosów)Biuro tłumaczeń tlumaczenieniemieckiego.pl proponuje specjalistyczne tłumaczenia z języka polskiego na niemiecki oraz w drugą stronę. Zapewniamy zrealizowanie zlecenia przez doskonale przygotowanych współpracowników, którzy mają wieloletnie doświadczenie. Naszą główną specjalnością są teksty techniczne, prawnicze oraz medyczne. Usługi świadczymy dla klientów prywatnych a także biznesowych. Osoby zainteresowane wyceną, dostaną od nas niezobowiązującą ofertę w czasie do 30 minut od momentu przesłania zapytania. Zapewniamy wykonanie na czas każdych zaakceptowanych zleceń.Podobne strony
 • Tłumacz języka niemieckiego

  Najwyższą gwarancją fachowo wykonanej usługi tłumaczeniowej jest 10 letnie doświadczenie jakie posiada tłumacz niemieckiego. Bardzo rozległe grono Klientów stuprocentowo zadowolonych z naszych usług to głownie ogromna satysfakcja dla nas z pracy, którą każdego dnia z wielką pasją wykonujemy. Nasi szanowni Klienci zawsze mogą liczyć na bardzo wysoką jakość tłumaczeń, dotrzymywanie terminów bezwzględnie, jak i korzystne oraz atrakcyjne ceny i warunki współpracy. Tłumaczenia niemiecki pisemne - specjalizacja: teksty prawne, teksty techniczne, tłumaczenia prawnicze, korespondencja, instrukcje obsługi, karty charakterystyki produktu, tłumaczenia budowlane, tłumaczenie przetargów, umowy handlowe, marketing, ekonomia itp. Bez ruszania się z biura, szybka i bezpłatna wycena tłumaczenia. Zapraszamy – nie ryzykuj, zaufaj profesjonaliście.

 • Mariusz Mączak tTłumacz przysięgły języka niemieckiego w Mrągowie

  Oferuję kompleksową obsługę firmy w zakresie przekładu ustnego i pisemnego oraz szeroko rozumianej opieki tłumaczeniowej w relacji polski niemiecki. Wykonuję tłumaczenia pisemne zwykłe oraz poświadczone wymagane przez urzędy w kraju i za granicą. Oferuję także korektę, uwierzytelnianie i sporządzanie odpisów gotowych tłumaczeń.

  Specjalizuję się w przekładzie tekstów:
  1) prawniczych
  - wypisy i wyroki sądowe, wypisy z ksiąg wieczystych, pozwy, pouczenia, uzasadnienia, wezwania, akty prawne, akty i poświadczenia notarialne, dokumenty Urzędu Stanu Cywilnego itp.,

  2) administracji publicznej
  - decyzje organów administracji, pozwolenia budowlane, plany zagospodarowania przestrzennego, wnioski o dofinansowanie itp.,

  3) handlowych i ekonomicznych
  - sprawozdania finansowe, protokoły, bilanse, rachunki zysków i strat, opinie biegłych rewidentów, dokumentacja bankowa, umowy kredytowe, umowy o pracę, umowy kupna, korespondencja firmowa, wypisy z KRS, nadanie NIP i REGON, umowy spółki, ustanowienie cesji, pełnomocnictwa, kosztorysy, dokumenty celne, witryny internetowe przedsiębiorstw, oferty przetargowe, broszury reklamowe itp.,

  Moja oferta obejmuje ponadto:
  - tłumaczenia ustne - konsekutywne przy różnych okazjach: od prezentacji biznesowych i negocjacji handlowych poprzez seminaria, wykłady, wideokonferencje i rozmowy telefoniczne, aż do zwiedzania zabytków z przewodnikiem i rodzinnych spotkań w kameralnym gronie.
  - szkolenia językowe dla pracowników (konwersacje, symulowane rozmowy telefoniczne, korepetycje językowe, itp.)
  - pogotowie tłumaczeniowe (czynne 24 h, 7 dni w tygodniu), ponieważ życie i interesy nie zatrzymują się po godzinie 17.00.

  Dokumenty do tłumaczenia przyjmuję pocztą tradycyjną, faksem oraz pocztą elektroniczną w postaci skanów (kolor, rozdzielczość 200 dpi).

 • Tłumacz przysięgły niemieckiego

  Niemiecki - Tłumacz przysięgły języka niemieckiego od 2005 roku oferuje tłumaczenia z języka niemieckiego na polski i odwrotnie, w kraju i za granicą. W tym tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i poświadczone tzw. tłumaczenia przysięgłe oraz tłumaczenia specjalistyczne, zwłaszcza w zakresie prawa i ubezpieczeń. Serdecznie zapraszam do współpracy online i zapoznaniem się z moją ofertą na stronie internetowej!

 • Niemiecki tłumaczenia

  W przekładach pisanych dla podmiotów gospodarczych specjalizuje się biuro tłumaczeń Ger-Interpres. Robimy tłumaczenia z j. niemieckiego na polski jak też na odwrót dokumentów np. listy, pisma, umowy oraz dodatkowo porozumienia. Realizacja tłumaczeń fachowych to znakomite zespolenie znajomości języka z wykwalifikowaną wiedzą. Duży wachlarz tłumaczeń fachowych znajduje się w spisie usług biura Ger-Interpres. Wysoki poziom objaśnia, szybka realizacja prac to te cechy, które sprawiają, że cieszą się zaufaniem grupy zadowolonych usługobiorców. Jeżeli już niemiecki tłumaczenia to jedynie z legnickim biurem Ger-Interpres.

 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Rybnik

  Profesjonalne i wysokiej jakości tłumaczenia z języka niemieckiego na język polski oraz z języka polskiego na niemiecki. Wykonuję tłumaczenia ustne oraz pisemne m.in. rozmowy handlowe, rozmowy urzędowe, ceremonie, itd.

  Tematyka przekładów: specjalistyczne oraz ogólne teksty z dowolnych dziedzin:
  - Prawo, Ekonomia i Finanse
  - Edukacja
  - Medycyna
  - Motoryzacja
  - Turystyka
  - Ubezpieczenia
  - Dokumenty do rejestracji pojazdów
  - Pozostałe - dowolne

  Posiadam ogromne doświadczenie w tym zawodzie. Jako tłumacz przysięgły działam od 1986 roku. Gwarantuję zaangażowanie, terminowość oraz indywidualne podejście.

 • Poznań tłumaczenie język niemiecki

  Jesteśmy firmą która zajmuje się wykonywaniem tłumaczeń. W ramach naszych usług wykonujemy tłumaczenia z języka niemieckiego na polski oraz z polskiego na niemiecki. Nasza oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i do firm. W ramach oferty wykonujemy tłumaczenia przysięgłe oraz specjalistyczne. Zapewniamy terminowość oraz poufność wykonana zleceń oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu!

 • MAWIL MAŁGORZATA WILCZYŃSKA WARSZAWA tłumacz języka niemieckiego Warszawa

  MAWIL Małgorzata Wilczyńska pełni dystynkcję tłumacza przysięgłego wpisanego na listę Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP 35/08. Małgorzata Wilczyńska zajmuje się przekładem tekstów z języka polskiego na język niemiecki i na odwrót. Swoje usługi adresuje do Klientów biznesowych i prywatnych. MAWIL to tłumacz zaprzysiężony posiadający wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności wymagane do prowadzenia tego typu usług. Małgorzata Wilczyńska posiada liczne certyfikaty oraz wyróżnienia, co potwierdza wysoki poziom usług tłumaczeniowych, jakie świadczy. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją tłumaczeniową dostępną na stronie WWW.

 • Ewa Wróbel

  Jeżeli potrzebujesz przetłumaczyć tekst z polskiego na język niemiecki, to chcemy zaproponować jedną z profesjonalnych specjalistek w tej dziedzinie. Pani Ewy Wróbel jest tłumaczem przysięgłym, podejmuje się tłumaczenia przeróżnych tekstów tych mniej ważnych oraz tych, które są pod przysięgą. Oprócz tłumaczenia pisemnego Pani Ewa podejmuje się także tłumaczenia ustnego, tłumaczy w negocjacjach biznesowych, w kancelarii prawniczej w sądzie itp. Więc jeśli szukasz z województwa Zachodniopomorskiego profesjonalnego tłumacza języka niemieckiego to zdecyduj się na Panią Ewę Wróbel.

 • Tłumaczenia ekspresowe niemiecki

  Jeśli poszukujesz tłumacza języka niemieckiego, który jest w stanie przetłumaczyć Twój tekst w ekspresowym tempie z pewnością musisz odwiedzić tę stronę internetową. Oferta zawiera profesjonalne tłumaczenia z języka i na język niemiecki w wielu parach językowych. Tłumaczenia wykonywane są nie tylko w kombinacji z językiem polskim, ale również angielskim, rosyjskim, włoskim i francuskim. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.