Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Rybnik

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Rybnik

Ocena: 2.5/10 (25 głosów)Jeżeli poszukujesz tłumacza języka niemieckiego, który w krótkim czasie przetłumaczy dokumenty z każdej branży odwiedź moją stronę internetową. Oprócz tłumaczeń, w ofercie posiadam także kursy indywidualne i szkolenia dla pracowników firm. Z powodzeniem pomogę przygotować się do egzaminów maturalnych, gimnazjalnych i na studia. Mam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach i w nauczaniu osób w każdym wieku. Serdecznie zapraszam!Podobne strony
 • Mariusz Mączak tTłumacz przysięgły języka niemieckiego w Mrągowie

  Oferuję kompleksową obsługę firmy w zakresie przekładu ustnego i pisemnego oraz szeroko rozumianej opieki tłumaczeniowej w relacji polski niemiecki. Wykonuję tłumaczenia pisemne zwykłe oraz poświadczone wymagane przez urzędy w kraju i za granicą. Oferuję także korektę, uwierzytelnianie i sporządzanie odpisów gotowych tłumaczeń.

  Specjalizuję się w przekładzie tekstów:
  1) prawniczych
  - wypisy i wyroki sądowe, wypisy z ksiąg wieczystych, pozwy, pouczenia, uzasadnienia, wezwania, akty prawne, akty i poświadczenia notarialne, dokumenty Urzędu Stanu Cywilnego itp.,

  2) administracji publicznej
  - decyzje organów administracji, pozwolenia budowlane, plany zagospodarowania przestrzennego, wnioski o dofinansowanie itp.,

  3) handlowych i ekonomicznych
  - sprawozdania finansowe, protokoły, bilanse, rachunki zysków i strat, opinie biegłych rewidentów, dokumentacja bankowa, umowy kredytowe, umowy o pracę, umowy kupna, korespondencja firmowa, wypisy z KRS, nadanie NIP i REGON, umowy spółki, ustanowienie cesji, pełnomocnictwa, kosztorysy, dokumenty celne, witryny internetowe przedsiębiorstw, oferty przetargowe, broszury reklamowe itp.,

  Moja oferta obejmuje ponadto:
  - tłumaczenia ustne - konsekutywne przy różnych okazjach: od prezentacji biznesowych i negocjacji handlowych poprzez seminaria, wykłady, wideokonferencje i rozmowy telefoniczne, aż do zwiedzania zabytków z przewodnikiem i rodzinnych spotkań w kameralnym gronie.
  - szkolenia językowe dla pracowników (konwersacje, symulowane rozmowy telefoniczne, korepetycje językowe, itp.)
  - pogotowie tłumaczeniowe (czynne 24 h, 7 dni w tygodniu), ponieważ życie i interesy nie zatrzymują się po godzinie 17.00.

  Dokumenty do tłumaczenia przyjmuję pocztą tradycyjną, faksem oraz pocztą elektroniczną w postaci skanów (kolor, rozdzielczość 200 dpi).

 • Tłumacz niemieckiego

  Gwarancję najwyższej jakości przekładu da Ci tylko wysoko wykwalifikowany tłumacz niemieckiego. Otóż w TRANS-LING pracują tylko wysoko wykształceni tłumacze, absolwenci Uniwersytetu Jagiellońskiego, Warszawskiego, Wrocławskiego, Poznańskiego, doktoranci uniwersytetów w Bonn i Kolonii, Cambridge i Oxford. Ale wśród nas są nie tylko tłumacze-językoznawcy, dbający o poprawność językową, lecz także lekarze i inżynierowie, których zadaniem jest gwarantowanie poprawności merytorycznej. Taki zespół tłumaczy i korektorów pozwoli mieć pewność, że niczego nie pozostawiamy przypadkowi. Oczywiście jakość tłumaczenia jest najważniejsza, nie mniej ważna jest jednak terminowość oraz odpowiedni skład tekstu, którym zajmują się nasi fachowcy od DTP i HTML (webmasterzy). Usługi tłumaczeniowe na najwyższym poziomie! Zapewniamy, że tłumaczenie przez internet to oszczędność czasu i pieniędzy!

 • Tłumacz przysięgły niemieckiego

  Niemiecki - Tłumacz przysięgły języka niemieckiego od 2005 roku oferuje tłumaczenia z języka niemieckiego na polski i odwrotnie, w kraju i za granicą. W tym tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i poświadczone tzw. tłumaczenia przysięgłe oraz tłumaczenia specjalistyczne, zwłaszcza w zakresie prawa i ubezpieczeń. Serdecznie zapraszam do współpracy online i zapoznaniem się z moją ofertą na stronie internetowej!

 • Tłumaczenia niemiecki Warszawa

  Centrum Tłumaczeń gwarantuje kompleksową obsługę w zakresie tłumaczeń z ponad 40 języków obcych. Siedzibą naszego biura jest Warszawa. Robimy tłumaczenia we wszystkich kombinacjach, między innymi z języków, takich jak niemiecki, angielski, francuski. Specjalizujemy się w pisemnych przekładach zwykłych oraz przysięgłych. Oferujemy też współpracę w dziedzinie tłumaczeń specjalistycznych. Ofertę adresujemy do klientów prywatnych i korporacyjnych. Każde zlecenie wykonujemy z największą precyzją.

 • Ewa Wróbel

  Jeżeli potrzebujesz przetłumaczyć tekst z polskiego na język niemiecki, to chcemy zaproponować jedną z profesjonalnych specjalistek w tej dziedzinie. Pani Ewy Wróbel jest tłumaczem przysięgłym, podejmuje się tłumaczenia przeróżnych tekstów tych mniej ważnych oraz tych, które są pod przysięgą. Oprócz tłumaczenia pisemnego Pani Ewa podejmuje się także tłumaczenia ustnego, tłumaczy w negocjacjach biznesowych, w kancelarii prawniczej w sądzie itp. Więc jeśli szukasz z województwa Zachodniopomorskiego profesjonalnego tłumacza języka niemieckiego to zdecyduj się na Panią Ewę Wróbel.

 • Tłumaczenia ekspresowe niemiecki

  Jeśli poszukujesz tłumacza języka niemieckiego, który jest w stanie przetłumaczyć Twój tekst w ekspresowym tempie z pewnością musisz odwiedzić tę stronę internetową. Oferta zawiera profesjonalne tłumaczenia z języka i na język niemiecki w wielu parach językowych. Tłumaczenia wykonywane są nie tylko w kombinacji z językiem polskim, ale również angielskim, rosyjskim, włoskim i francuskim. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 • MAŁGORZATA ŁUKASIAK-ZIĘBA tłumaczenie przysięgłe niemieckiego Świebodzice

  W Wałbrzychu znajduje się Biuro tłumaczeń. Jako tłumacz przysięgły języka niemieckiego tłumaczę teksty, wymagające uwierzytelnienia. Na ogół jest to dokumentacja samochodowa, szkolna, medyczna, a także dokumenty firmowe, umowy, kontrakty, dokumenty kościelne, pisma urzędowe oraz sądowe, te związane z zatrudnieniem, w tym umowy o prace oraz wiele innych. mam duże doświadczenie i podejmuję się też tłumaczeń ustnych przysięgłych, a także zwykłych. Gwarantuję szybką realizację każdego zlecenia oraz profesjonalne podejście do Klienta. Więcej informacji o mnie i zaświadczanych usługach mieści się na stronie internetowej.

 • Tłumacz przysięgły Berlin

  Tłumacz polskiego Karolina Kosior pracuje na terenie miasta Berlina. Jako tłumacz przysięgły, posiada w swoim portfolio tłumaczenia dokumentów prawniczych, takich jak umowy, akty notarialne, wyroki sądowe oraz budowlanych - kosztorysów, specyfikacji technicznych, przetargów. W ofercie również tłumaczenia ustne polsko - niemieckie i niemiecko - polskie. Zapraszam do współpracy firmy oraz osoby prywatne, zwłaszcza, jeżeli zależy Państwo na czasie, jakości i elastyczności.