Biuro tłumaczeń

Biuro tłumaczeń

Ocena: 2.9/10 (9 głosów)Promowana strona internetowa należy do biura tłumaczeń i konsultingu Punkt z Poznania. Agencja zaprasza do współpracy i zostania członkiem zespołu tłumaczy. Biuro tłumaczeń posiada pozytywne referencje od wielu firm np. NordGlass II Sp z o.o. Na stronie można zapoznać się się z warunkami świadczeń oraz realizacji zleceń. Przekładowi podlegają tekst z takich dziedzin jak np. handel i biznes. Obszerna oferta biura Punkt obejmuje tłumaczenia pisemne. Szczegółowe informacje otrzymamy na witrynie www oraz przez kontakt mailowy.Podobne strony
 • Tłumaczenia

  Nasze Biuro Tłumaczeń współpracuje z kilkudziesięcioma tłumaczami, którzy są specjalistami w określonych sferach przekładu. Każde z otrzymanych tłumaczeń traktujemy jako tłumaczenie specjalistyczne, doglądając o jak najbardziej zgodny przekład tłumaczonego tekstu. Przy realizacji konkretnego zlecenia tłumaczenia, tłumacze są dobierani na podstawie ich fachowości oraz branży z dobrej pola tłumaczenia. Pełną prawidłowość tłumaczonych tekstów zapewnia stały kontakt ze zawodowcami z różnych branży. Wszystkie nasze tłumaczenia objęte są ściśle klauzulą poufności. Wykonujemy tłumaczenia o przeróżnej tematyce w 41 językach.

 • Kompleksowa obsługa tłumaczeń

  Agencja tłumaczeniowa Inter & Trans zaprasza do korzystania z bogatej oferty tłumaczeniowej, obejmującej także szereg powiązanych usług językowych DTP. Zapraszamy do współpracy na atrakcyjnych warunkach! Oferujemy tłumaczenia pisemne w najważniejszych językach europejskich. Specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych i branżowych.Wykonujemy tłumaczenia ustne: a vista, symultaniczne i konsekutywne.Dodatkowo oferujemy: subtitling, korektę tekstów, weryfikację tłumaczeń, audyt językowy, przygotowywanie dokumentacji zagranicznej, przepisywanie tekstów, usługi DTP, skład i druk, projektowanie graficzne.

 • Tłumaczenia specjalistyczne

  Firma LOQUAX jest doświadczonym, sprawdzonym i kompleksowym dostawcą usług tłumaczeniowych dla firm i instytucji. Wykonując tłumaczenia specjalistyczne zapewniamy najwyższą jakość tłumaczeń technicznych, tłumaczeń medycznych i tłumaczeń z innych dziedzin. Specjalizujemy się w tłumaczeniach medycznych. Nasze globalne zasoby sprawdzonych tłumaczy gwarantują że tłumaczenia będą na najwyższym poziomie. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne informacje, oraz formularz szybkiej darmowej wyceny tłumaczenia. Nasze usługi nie ograniczają się do tłumaczeń specjalistycznych, zajmujemy się również lokalizacją oprogramowania, składem DTP. Oferujemy Państwu serwis tłumaczeń przysięgłych wykonując tłumaczenia uwierzytelnione we wszystkich językach. Realizując przez ponad 12 lat zamówienia związane z tłumaczeniami i z szeroko rozumianą konwersją wielojęzyczną, LOQUAX zdobył doświadczenie oraz wypracował własne procedury i narzędzia pracy na potrzeby różnorodnych typów projektów i Klientów. Serdecznie zapraszamy!

 • Biuro tłumaczeń Warszawa

  Firma z siedzibą w Warszawie o nazwie ABC Tłumaczenia oferuje bardzo szeroki zakres tłumaczeń każdego typu. Tłumaczenia pisemne oraz ustne, obecność tłumacza przy sprawach wymagających tego, dyskrecja oraz profesjonalizm - tym charakteryzuje się ta firma. W skład oferty wchodzą tłumaczenia przysięgłe, techniczne, standardowe. Jeśli chodzi o języki to mamy do wyboru angielski, ukraiński oraz rosyjski i niemiecki. Wszystkie usługi wykonywane przez firmę zarówno dal klientów z korporacji czy klientów indywidualnych są wykonywane bardzo starannie co świadczy o renomie agencji na rynku oraz o zadowoleniu każdego już klienta.