Biuro tłumaczeń

Biuro tłumaczeń

Ocena: 7.7/10 (3 głosów)Na naszej stronie internetowej zyskasz naprawdę ekspresowo przekonanie w kwestii tego, dlaczego warto postawić na nasze biuro tłumaczeń. Jesteśmy specjalistami jeśli chodzi o tłumaczenia zróżnicowanego typu, w tym różne tłumaczenia specjalistyczne, co na pewno przełoży się na bardzo konkretne rozwiązania, które sprawią, że zechcesz powracać do nas przy kolejnych tłumaczeniach. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszych rozwiązań z bliższej perspektywy. To będzie naprawdę świetna decyzja, sprawdź już teraz i przekonaj się.Podobne strony
 • Fabryka Tłumaczeń

  Tłumaczenia zwykłe czy tłumaczenie przysięgłe? Nie ważne jest to, czy miasto gdzie znajduje się twoja firma to Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Katowice czy Kraków? Ważne jest tylko to, że potrzebujesz mieć zrobione profesjonalne tłumaczenie. Jak rozpocząć współpracę z naszym biurem tłumaczeń? To bardzo proste: wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, przez komunikator skype lub via e-mail. Tekst, umowę, czy dokumenty do przetłumaczenia możesz też wysłać po prostu pocztą, listem poleconym lub przez kuriera. Oferujemy: Tłumaczenia pisemne przysięgłe, tłumaczenia nie wymagające uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego, weryfikację językową tekstów, tłumaczenia ustne zwykłe, tłumaczenie ustne przysięgłe, tłumaczenia ustne symultaniczne, sprzęt do tłumaczeń ustnych. Tłumaczenia dokumentów i umów.

 • Biuro Tłumaczeń Vestigo w Poznaniu

  Realizujemy: tłumaczenia z oraz na język angielski, francuski, włoski, korepetycje z przedmiotów szkolnych, pomoc przy pisaniu prac w tym także korekta prac (również on-line), przygotowanie do egzaminów, certyfikatów oraz matury, literatury polsko i obcojęzycznej, tłumaczenia ustne podczas organizacji imprez okolicznościowych, targów, polowań, spotkań biznesowych, dokumentacji biurowej, dokumentów firmowych, analizę specyfikacji istotnych warunków zamówienia dla ofert przetargowych w tym przygotowanie niezbędnych formularzy, korepetycje dla każdego poziomu zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

  - tłumaczenia pisemne i ustne z języka francuskiego (priorytet) (w dłuższej perspektywie po zdaniu egzaminu również przysięgłe), włoskiego oraz angielskiego
  - tłumaczenie na imprezach okolicznościowych takich jak wesela, polowaniach, targach, spotkaniach biznesowych
  - tłumaczenie literatury
  - tłumaczenie korespondencji, stron internetowych, materiałów reklamowych
  - tłumaczenia stron internetowych oraz dokumentacji związanej z działalnością firmy,
  - nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami francuskojęzycznymi
  - korepetycje z języka francuskiego dla wszystkich grup
  - pomoc w pisaniu prac, korekta
  - przygotowanie do egzaminów
  - kursy korespondencyjne
  - szkolenia nauki języka dla firm
  - obsługa korespondencji mailowej i telefonicznej z klientami francuskojęzycznymi,
  - przygotowywanie ofert na przetargi
  - prace biurowe

 • Universal Translations - biuro tłumaczeń Poznań

  Universal Translations – tłumacz i biuro tłumaczeń w Poznaniu.
  Jesteśmy nowoczesnym dynamicznie rozwijającym się biurem tłumaczeń. Nasza oferta obejmuje tłumaczenia pisemne, ustne, kursy językowe oraz kompleksową obsługę językową firm. Współpracujemy z najlepszymi profesjonalnymi tłumaczami z całego świata, których doświadczenie pomaga nam zachować najwyższą jakość wykonywanych tłumaczeń.
  Z najwyższą starannością dbamy o jakość, szybkość i wygodę.

 • Tłumaczenia specjalistyczne

  Serdecznie inwituję na oficjalną stronę biura tłumaczeń JLK Translations. Jesteśmy młodym, jednak doświadczonym oraz systematycznie rozwijającym się zespołem tłumaczy. Na rynku Istniejemy od 2009 roku gwarantując najwyższą jakość sporządzanych przekładów. Profesjonalizm jak również dotrzymywanie terminów w kontakcie z klentem to dla nas podstawa efektywnej współpracy. Oferujemy szeroki zakres usług translatorycznych. Świadczymy zarówno tłumaczenia ogólne, tłumaczenia pisemne, jak również tłumaczenia specjalistyczne, wymagające znajomości terminologii danej dziedziny. Oprócz tego, w swojej ofercie posiadamy również tłumaczenia uwierzytelnione, wykonywane przez tłumaczy posiadających wymagane uprawnienia. Oczywiście specjalizujemy się również w tłumaczeniach ustnych. Zapewniamy wszechstronną obsługę tłumaczeniową w trakcie różnego rodzaju imprez, konferencji, jak również targów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz z całkowitym zaangażowaniem. Ponadto dla stałych klientów przewidzieliśmy ciekawe promocje. Zachęcamy do zaznajomienia się z kompletną ofertą na naszej stronie internetowej.

 • Dor-Tekst – tłumaczenia przysięgłe

  Biuro Tłumaczeń Dor-Tekst wykonuje specjalistyczne tłumacznie (m. in. prawnicze, ekonomiczne, techniczne), zarówno ustne jak i pisemne (przysięgłe i nieprzysięgłe). Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Współpracujemy zarówno z sądami, ministerstwami, kancelariami prawnymi jak i osobami prywatnymi. Nam bez obaw możesz zlecić tłumaczenie, oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Dla naszego biura pracują jedynie świetnie wykwalifikowani i doświadczeni tłumacze. Wykonujemy tłumaczenia w bardzo wielu językach, takich jak duński, szwedzki, angielski czy węgierski.Przekonaj się jak bogata jest nasza oferta

 • Swiat-tlumaczen.pl

  Biuro tłumaczeń swiat-tlumaczen.pl zajmuje się przekładem profesjonalnych tekstów w formie pisemnej i ustnej. Działalność firmy oparta jest na pracy wykwalifikowanych tłumaczy i korzystaniu z profesjonalnego oprogramowania na potrzeby tłumaczeń. Spora oferta zamieszczona na stronie biura to między innymi przekłady tekstów technicznych i branżowych z wielu języków – europejskich i kilku światowych. Firma oferuje również korektę tłumaczeń.

 • Tłumaczenia medyczne Warszawa

  Nasze biuro tłumaczeń Gemra jest jednym z liderów tamtejszego rynku - działamy nieprzerwanie od wielu lat, stale poszerzając naszą ofertę tłumaczeń. Możesz skorzystać z takich usług jak przekład pisemny, w tym tłumaczenia przysięgłe oraz tłumaczenia techniczne, przekład ustny oraz tłumaczenia dokumentów. W naszej ofercie znajduje się przeszło 30 języków. Potwierdzenie naszych kompetencji to referencje jakie uzyskaliśmy od naszych klientów.

 • Tłumacz przysięgły online Sworny

  Serwis Sworny.com został przygotowany dla ludzi, którzy chcą zlecić lub realizują tłumaczenia. Dzięki naszej stronie internetowej każdy klient może znaleźć atrakcyjną propozycję przekładu. Przygotowaliśmy szeroką bazę wykwalifikowanych tłumaczy, którzy zapewniają rzetelne traktowanie każdego zlecenia. Korzystanie z naszego serwisu jest bardzo proste. Dzięki stworzeniu opóźnienia zapłaty, możemy zapewnić właściwe bezpieczeństwo zawieranych za pośrednictwem naszego serwisu transakcji. Proponujemy sposobność wyszukania tłumaczy praktycznie z każdego języka.

 • Biuro Tłumaczeń Katowice-tłumaczenia specjalistyczne

  Biuro tłumaczeń Katowice- Tecnico- tłumaczenia specjalistyczne stanowią główne pole naszej działalności. Rzetelne tłumaczenia specjalistyczne dokumentów wymaga znajomości fachowej nomenklatury oraz specyfiki branżowej.Dlatego tłumaczami biura tłumaczeń Tecnico są specjaliści, tłumacze, weryfikatorzy posiadający wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach z wybranych dziedzin m.in.: transport, energetyka, górnictwo, ochrona środowiska,prawo, bankowość, medycyna itd. Tłumaczenia specjalistyczne techniczne to nasza specjalność. Wymagają nie tylko znajomości słownictwa, ale i konkretnej wiedzy z danej branży. Biuro Tłumaczeń Tecnico obsługuje klientów prywatnych, firmy z całej Polski m.in. Katowice, Warszawa, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Poznań, Wrocław, Szczecin, Lublin itd. Tłumaczenia angielski i niemiecKi to najczęściej realizowane zlecenia przez nasz zespół tłumaczy. Korzystne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości, szybkość wykonywanych zleceń to nasz atut!

 • Tłumaczenia techniczne - slavis.net

  Firma SLAVIS, której siedziba znajduje się w Kielcach, oferuje kontrahentom fachowe świadczenia związane z przekładami. Proponujemy przekłady zwykłe, jak również przysięgłe. Oferujemy kontrahentom doskonałej klasy świadczenia w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy terminowość wykonania wszystkich powierzonych przez klientów zleceń. Pomagamy w dotarciu do kontrahentów z zagranicy. Regularnie bierzemy udział w szkoleniach, które pozwalają nam na podniesienie posiadanych kwalifikacji. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu poznania oferty.