Biuro tłumaczeń

Biuro tłumaczeń

Ocena: 8.0/10 (2 głosów)Na naszej stronie internetowej zyskasz naprawdę ekspresowo przekonanie w kwestii tego, dlaczego warto postawić na nasze biuro tłumaczeń. Jesteśmy specjalistami jeśli chodzi o tłumaczenia zróżnicowanego typu, w tym różne tłumaczenia specjalistyczne, co na pewno przełoży się na bardzo konkretne rozwiązania, które sprawią, że zechcesz powracać do nas przy kolejnych tłumaczeniach. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszych rozwiązań z bliższej perspektywy. To będzie naprawdę świetna decyzja, sprawdź już teraz i przekonaj się.Podobne strony
 • Tłumaczenia

  Biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia tekstów finansowych, prawniczych i stronę internetowych. Oferujemy tłumaczenia w językach angielski, francuski, włoski, chorwacki oraz inne. Każde zlecenie duże bądź małe traktujemy indywidualnie, przestrzegając o termin wykonania. Realizujemy także tłumaczenia online: wystarczy do nas wysłać tekst a odsyłamy przetłumaczony. Tłumaczenia wykonujemy także w trybie ekspresowym - zobacz nasze ceny.

 • Biuro tłumaczeń specjalistycznych

  Obecnie Biuro Tłumaczeń KMK ma ugruntowaną pozycję zarówno w tłumaczeniach specjalistycznych jak i medycznych, na które ciągle rośnie zapotrzebowanie. Utworzyliśmy zgrany zespół, wdrożyliśmy nowoczesne technologie, wyposażenie i zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, co jest wyjątkowo istotne, gdyż świadczy o jakości usług. Niedawno wprowadziliśmy normę PN-EN 15038:2006 dotyczącą tłumaczeń, która wraz z systemem ISO 9001:2001 stanowi dodatkowe potwierdzenie jakości.

 • Biuro tłumaczeń Kraków

  Jeśli interesuje Cię biuro tłumaczeń, Kraków Twoim miastem, to świetnie trafiłeś. Efekt Lingua to nie tylko profesjonalna szkoła językowa, ale także miejsce, gdzie swoje usługi świadczy nie jeden tłumacz. Kraków to piękne miasto, które całym swoim całokształtem sprawia, że nauka języków jest zdecydowanie ułatwiona, ponieważ w każdym miejscu możesz natknąć się na obcokrajowca, z którym możesz porozmawiać w jego ojczystym języku na każdy temat. Jeśli zmierzasz w celach biznesowych do miejscowości Kraków, tłumaczenia oferowane przez naszą firmę mogą okazać się bardzo pomocne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Tłumacz konferencyjny

  Wykonuję tłumaczenia oraz asystę tłumaczeniową dla firm oraz klientów indywidualnych w języku angielskim. Jeśli potrzebują Państwo tłumacza na konferencje lub do negocjacji, to zapraszam do skorzystania z mych usług. Wykonuję tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne. Gwarantuję konkurencyjne ceny oraz jednocześnie wysoką jakość. Jestem doświadczonym tłumaczem i wiemy co liczy się najbardziej dla fachowych tłumaczeń ustnych. Tłumaczenia wykonuję w języku angielskim. Na rynku działam już od wielu lat. Uczestniczyłem jako tłumacz w wielu konferencjach oraz wysokiej rangi tłumaczeniach ustnych. Zapraszam do skorzystania z mych usług tłumaczeniowych.

 • Biuro tłumaczeń AVISTA Kraków

  Nasza firma oferuje tłumaczenia wszelkiego typu: przysięgłe, zwykłe, ustne i pisemne w wielu językach świata: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, ukraiński, słowacki, czeski, grecki, turecki, niderlandzki, szwedzki, rumuński i inne. Po dokładniejsze informacje zapraszamy na naszą stronę internetową. Nawiążemy współpracę z klientami indywidualnymi i firmami. Cechuje nas jakość przy niskiej cenie!