Linglord

Linglord

Ocena: 3.8/10 (8 głosów)Firma Linglord specjalizuje się w realizowaniu różnorodnych tłumaczeń. Trudnimy się głównie tłumaczeniem tekstów specjalistycznych. Wykonujemy w głównej mierze czynności powiązane z dialektami europejskimi, ale na wniosek kontrahenta jesteśmy w stanie przetłumaczyć praktycznie każdy język świata. Każde czynności realizują świetnie przygotowani tłumacze, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Dodatkowo kooperujemy z licznymi specjalistami z wielu dziedzin. Pozwala nam to na każdorazowe zapewnienie wysokiej klasy przekazywanych tłumaczeń.Podobne strony
 • BioTra Tłumaczenia medyczne i biologiczne

  Firma BioTra zajmuje się tłumaczeniami tekstów z różnorodnych dziedzin i o różnym przeznaczeniu. Doświadczenie firmy obejmuje tłumaczenie:

  * dokumentów aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny)
  * tekstów unijnych
  * dokumentów wystawowych MTP (Polagra)
  * stron internetowych i systemów informatycznych
  * tekstów reklamowych
  * ofert handlowych
  * dokumentacji i korespondencji biznesowej oraz korespondencji prywatnej
  * instrukcji obsługi
  * i wielu innych

  TŁUMACZENIA SPECJALISTYCZNE

  W firmie BioTra szczególną troską objęte są tłumaczenia tekstów przeznaczonych do publikacji. Jako tłumacz i biotechnolog pracujący w zawodzie rozumiem wagę takich tekstów i jestem w stanie sprostać najwyższym wymaganiom dotyczącym tak dokładności terminologii jak i rejestru języka, odpowiedniego dla publikacji naukowych.

  Posiadam bogate doświadczenie obejmujące tłumaczenie:

  * publikacji i prac naukowych
  * opracowań popularnonaukowych
  * materiałów konferencyjnych

  Z przyjemnością podejmę się tłumaczenia tekstów specjalistycznych z zakresu nauk medycznych oraz nauk biologicznych i pokrewnych: biologii, biotechnologii, genetyki, ochrony środowiska oraz nauk rolniczych i podobnych.

 • Biuro tłumaczeń przysięgłych

  Biuro tłumaczeń języka niderlandzkiego prowadzone przez doświadczonych tłumaczy przysięgłych Artura i Katarzynę Repetskich. Nasze biuro mieści się w Puszczykowie k/Poznania. Tłumaczymy dokumenty prawnicze, notarialne, urzędowe, techniczne, handlowe itp. Jeśli sprowadziłeś auto z Belgii lub Holandii wyślij nam dokumenty do tłumaczenia e-mailem lub dostarcz osobiście a my odeślemy je do ciebie w ciągu 24 godzin. Ekspresowa usługa w normalnej cenie.

 • Biuro tłumaczeń Poznań

  Zwykle w razie potrzeby zastanawiam się, które biuro tłumaczeń wybrać. Obecnie wiele firm realizuje tłumaczenia, solidnie i terminowo. Jeśli natomiast ktokolwiek zechciałby zaproponować zdecydowanie profesjonalną i fachową placówkę, to z góry mogę już teraz podziękować. Jestem zmuszony oddać do tłumaczenia moje świadectwa pracy, przetłumaczone na język angielski i wiem, że może zrobić to jedynie wyszkolony w danej dziedzinie tłumacz przysięgły z niemieckiego. Stawka nie ma znaczenia, najważniejszy jest okres realizacji, gdyż sprawa jest niezwykle priorytetowa. Liczę, że wśród państwa jest ktokolwiek, kto rozumie mój problem. Sam zresztą chciałbym być tłumaczem przysięgłym ale mam kiepską wymowę i zero talentu do języków obcych. W takim wypadku jest duże prawdopodobieństwo, że cudzoziemcy mnie by nie zrozumieli. Wystarczy choć trochę źle wypowiedzieć słowo lub przekręcić akcent i żarty się kończą – żadna pomyłka nie może mieć miejsca! W związku z tym bycie tłumaczem przysięgłym różnych języków raczej nie jest dla mnie. Takim zajęciem powinni trudnić się najlepsi specjaliści.

 • Tłumaczenia ustne katowice

  TOP TRANSLATOR jest wytrawnym Biurem Tłumaczeń z siedzibą w Tychach. Szefem kancelarii jest tłumaczka z 10-letnim stażem w zawodzie, pani Karolina Grabowska- Jucha. Propozycja biura zawiera tłumaczenia pisemne zwykłe i uprawomocnione, ustne w trakcie szkoleń, procesów i w instytucjach. Tłumaczenia są wykonywane w kilku językach obcych. Dostępne jest również tłumaczenie poprzez kontakt mailowy, listowny lub faksem. Oszacowanie usługi jest bezpłatna a wypełnienie zamówienia jest bezzwłoczne i punktualne.