MAŁGORZATA FUZINSKI Tłumaczenie przysięgłe zaświadczeń Olsztyn

MAŁGORZATA FUZINSKI Tłumaczenie przysięgłe zaświadczeń Olsztyn

Ocena: 3.0/10 (9 głosów)Siedziba Biura Tłumaczeń mgr Małgorzaty Fuzinski znajduje się w Olsztynie. Firma specjalizuje się w tłumaczeniach przysięgłych z języka niemieckiego, jednak oferujemy profesjonalne tłumaczenia z większości europejskich języków. Proponujemy tłumaczenia pisemne, konsekutywne, symultaniczne czy też poświadczone. Przekładamy akta oraz umowy urzędowe, artykuły naukowe, dyplomy, wnioski unijne oraz teksty specjalistyczne (medyczne, prawnicze lub techniczne). Zapewniamy profesjonalne i rzetelne usługi świadczone przez wykwalifikowanych pracowników. Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.Podobne strony
 • ITG biuro tłumaczeń Warszawa

  Każda firma pragnąca odnieść sukces na rynkach międzynarodowych poszukuje wiarygodnych partnerów wspierających ich działania na nowych obszarach. Biuro tłumaczeń ITG jest właśnie takim solidnym partnerem. Firma specjalizuje się w świadczeniu biznesowych usług tłumaczeniowych. Tłumaczenia ustne oraz pisemne tłumaczenia dokumentów to specjalizacja biura. W gronie współpracujących tłumaczy znajdują się wyłącznie fachowcy z potwierdzonymi wieloletnią praktyką kwalifikacjami. W ofercie znajdują się również tłumaczenia przysięgłe oraz wiele wariantów tłumaczeń ustnych. Biuro firmy znajduje się w centrum Warszawy.

 • Tłumaczenia Warszawa

  Alingua swoją siedzibę główną ma w Krakowie oraz prężnie rozwijający się oddział tłumaczenia w Warszawie. Jeśli potrzebujesz pilnie i zgodnie z oryginałem przetłumaczonego tekstu, nie czekaj, śmiało możesz go nam powierzyć. Wykonujemy przekłady różnego rodzaju i na wszystkie języki europejskie i nie tylko. Realizujemy tłumaczenia francuskie i inne, złożonych portali internetowych. Tłumacz danego języka może dokonać dokładnego tłumaczenia w pracując w oparciu o współpracę ze specjalistą dziedziny której owe tłumaczenia ma dotyczyć. Dzięki temu nasi klienci mają pewność co do najwyższej wartości merytorycznej tekstu. Chcąc stale się rozwijać nasze usługi udostępniliśmy nową kategorię - tłumaczenia włoski. Wejdź już dziś na nasza stronę i zapoznaj się z bogatą ofertą!

 • Biuro Tłumaczeń Kaczka Studio Częstochowa

  Oferujemy fachowe tłumaczenia pisemne i ustne z języka angielskiego i na język angielski. Firma świadczy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych: zwykłych (nieuwierzytelnionych) uwierzytelnionych ("przysięgłych", tj. poświadczonych za zgodność przez tłumacza przysięgłego) W zależności od zamówień naszych Klientów proponujemy usługi w trybie: standardowym (1-4 stron na dobę ), pilnym (5-10 stron na dobę), ekspresowym (powyżej 10 stron na dobę). Przejrzyste i precyzyjne warunki współpracy, terminowość wykonania zleceń oraz wysoka jakość za rozsądną cenę - to nasze atuty.

 • Trans-Lex - Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych

  Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych Trans-Lex została założona w 1991 r. Biuro ma siedzibę w Śródmieściu w Warszawie. Oferujemy usługi tłumaczeniowe w całej gamie dziedzin w ponad 60 językach. Zatrudniamy doświadczonych, kwalifikowanych tłumaczy pisemnych i ustnych. Tłumaczymy dokumentacje techniczne, instrukcje obsługi, teksty medyczne, umowy, materiały marketingowe, sprawozdania finansowe, strony internetowe, dokonujemy lokalizacji oprogramowania. Tłumaczenia ustne - symultaniczne (kabiny, szeptane), konsekutywne, rozmowy telefoniczne, negocjacje handlowe. Na tłumaczenia udzielamy gwarancji. Zapraszamy.

 • Behlert tłumaczenia stron www

  Behlert&Behlert to bardzo doświadczone biuro tłumaczeń, którego siedziba znajduje się w Krakowie. Dzięki stronie behlert.pl istnieje możliwość nawiązania z nimi współpracy z najdalszych zakątków Polski. Na stronie behlert.pl poza danymi kontaktowymi znajduje się także pełna oferta tego biura, która obejmuje takie tłumaczenia jak: tłumaczenia ustne, tłumaczenia pisemne, tłumaczenia stron www czy tłumaczenia przysięgłe. Oferta jest bardzo bogata, ponieważ poza tłumaczeniami biuro Behlert&Behlert zajmuje się także wynajmowaniem sprzętu do przeprowadzania konferencji. Zapraszamy na behlert.pl w celu poznania szczegółów ich oferty oraz nawiązania współpracy w razie problemów z tłumaczeniami w różnych językach.