MARCIN GORGOL angielski Sosnowiec

MARCIN GORGOL angielski Sosnowiec

Ocena: 4.5/10 (12 głosów)Posiadające siedzibę w Sosnowcu biuro Marcina Gorgola - tłumacza przysięgłego języka angielskiego serdecznie zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Tłumacz zajmuje się przekładami uwierzytelnionymi, zwykłymi a także ustnymi. Oferuje tłumaczenia aktów notarialnych albo stanu cywilnego, dokumentacji specjalistycznej (medycznej, sądowej czy motoryzacyjnej), dyplomów, świadectw, zaświadczeń, umów, certyfikatów oraz wielu innych. Zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług, dyspozycyjność, terminowość i atrakcyjne ceny. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji.Podobne strony
 • Tłumaczenia Kraków

  Biuro tłumaczeń Gustaff proponuje profesjonalne tłumaczenia we wszystkich językach świata. Propozycja skierowana jest do klientów indywidualnych jak także biur patentowych, spółek giełdowych, producentów itp. Biuro tłumaczeń Kraków realizuje tłumaczenia pisemne (tłumaczenia techniczne, tłumaczenia tekstów popularno-naukowych, tłumaczenia stron www), ustne (tłumaczenia symultaniczne kabinowe, tłumaczenia konsekutywne) oraz tłumaczenia poświadczone. Biuro tłumaczeń wykonuje także tłumaczenia poczty prywatnej, firmowej, tłumaczenia poczty elektronicznej i tekstów o rozmaitej tematyce. Tłumaczenia Kraków to profesjonalna obsługa i atrakcyjne ceny.

 • Tłumaczenia specjalistyczne

  Serdecznie inwituję na oficjalną stronę biura tłumaczeń JLK Translations. Jesteśmy młodym, jednak doświadczonym oraz systematycznie rozwijającym się zespołem tłumaczy. Na rynku Istniejemy od 2009 roku gwarantując najwyższą jakość sporządzanych przekładów. Profesjonalizm jak również dotrzymywanie terminów w kontakcie z klentem to dla nas podstawa efektywnej współpracy. Oferujemy szeroki zakres usług translatorycznych. Świadczymy zarówno tłumaczenia ogólne, tłumaczenia pisemne, jak również tłumaczenia specjalistyczne, wymagające znajomości terminologii danej dziedziny. Oprócz tego, w swojej ofercie posiadamy również tłumaczenia uwierzytelnione, wykonywane przez tłumaczy posiadających wymagane uprawnienia. Oczywiście specjalizujemy się również w tłumaczeniach ustnych. Zapewniamy wszechstronną obsługę tłumaczeniową w trakcie różnego rodzaju imprez, konferencji, jak również targów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz z całkowitym zaangażowaniem. Ponadto dla stałych klientów przewidzieliśmy ciekawe promocje. Zachęcamy do zaznajomienia się z kompletną ofertą na naszej stronie internetowej.

 • Tłumaczenia Wrocław

  Agencja Tłumaczeń LEKTOR wykonuje od 1990 roku profesjonalne tłumaczenia dla firm i osób prywatnych z całej Polski. Tłumaczymy z języka obcego na polski oraz z polskiego na obcy, a także z jednego języka obcego na inny obcy. Oferujemy tłumaczenia ustne, pisemne a także przysięgłe. Nasze biuro tłumaczeń zajmuje się obsługą zarówno klientów indywidualnych jak i firmowych. Aby w pełni zapoznać się z naszą oferta zapraszamy na stronę!

 • Ecorrector.com

  Praktycznie w każdej firmie podstawowym językiem, jaki należy znać jest język angielski. Dzięki niemu mamy ogromne możliwości jeśli chodzi o klientów zagranicznych. Wszelkie rozmowy, umowy czy inne dokumenty prowadzone są w języku angielskim. Ważne jest dobre oraz solidne przygotowanie umowy.


  Prezentowana firma przez nas ma ogromne możliwości oraz umiejętności jeśli chodzi o tłumaczenia eksportowe. Wszelkie dokumenty powinny być jasno napisane oraz przejrzyście. Warto skorzystać z oferty na profesjonalne tłumaczenia. My serdecznie polecamy usługi Ecorrector.com


  Atuty:

  *Profesjonalne tłumaczenia
  *Tłumaczenie na wiele języków
  *Doświadczona kadra pracowników

  Serdecznie zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy z rzetelną oraz profesjonalną firmą od tłumaczeń.


  Kontakt
  ul. Kłobucka 7
  02-699 Warszawa
  Tel: 602 224 277

 • Tłumaczenia przysięgłe

  Jest nam wyjątkowo miło móc zaprezentować Państwu ofertę biura tłumaczeń prowadzonego przez Mariolę Wiśniewską-Probolę. Siedziba firmy mieści się w Olsztynie. Klientom indywidualnym, firmom i instytucjom proponujemy profesjonalne tłumaczenia aktów Urzędu Stanu Cywilnego, tekstów prawniczych, medycznych, ekonomicznych, artykułów technicznych i naukowych, streszczeń prac magisterskich i licencjackich, instrukcji obsługi, certyfikatów, wniosków unijnych, dokumentów samochodowych, pism urzędowych jak i innych. Oferujemy niskie ceny, szybkie terminy i indywidualne podejście. Zapraszamy na naszą witrynę.