Tłumacz Przysięgły Języka Ukraińskiego

Tłumacz Przysięgły Języka Ukraińskiego

Ocena: 2.7/10 (33 głosów)Język ukraiński jest dość trudnym językiem, więc jeżeli przyda się Państwu przełożenie jakiegokolwiek tekstu, wskazane jest skorzystanie z pomocy fachowca. Orest Śpiwak jest wykwalifikowanym tłumaczem, bardzo szybko i dokładnie przekłada wszelkiego rodzaju informacje – dokumenty, świadectwa oraz akty notarialne. Tłumaczenia mogą Państwo dostarczyć e-mailem albo telefonicznie pod numerem 22 448-54-82. Siedziba Oresta Śpiewaka mieści się przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 52/18 w Warszawie.Podobne strony
 • Tłumaczenia ukraińskiego

  Nie ma znaczenia, czy Twój zakład trudni się importem, czy eksportem. Skuteczną współpracę z kooperantami z różnych krajów dają przede wszystkim profesjonalne tłumaczenia. Dlatego priorytetowe dla pracowników biura przekładów Futura Centrum Językowe jest zadowolenie klientów oraz wieści, jakie przekazują oni potem innym. Biuro stara się więc ze wszech miar, by wykonywane przez nich przekłady były najwyższej jakości. Witryna WWW biura tłumaczeń języka ukraińskiego oferuje wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferty, takie jak proponowane tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, ponad to tłumaczenia medyczne oraz wyceny. Biuro przekładów Futura Centrum Językowe oferuje również doskonałej jakości translacje z języka ukraińskiego różnorakich umów. Profesjonalne biuro przekładów, jakim jest Futura Centrum Językowe dokłada wszelkich starań by pomóc Ci w odniesieniu sukcesu. 

 • tłumaczenia ukraiński dla firm

  O nas Biuro tłumaczeń prowadzi osoba, która z pochodzenia jest Polakiem urodzonym na Ukrainie. Z uwagi na ten fakt języki ukraiński, polski, a także rosyjski są dla niej ojczyste, jest więc native speakerem trzech języków. Gwarantuje to wysoką jakość tłumaczeń i profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Wyróżnia nas:

  * Języki te traktujemy jako ojczyste. Brak podziału na język ojczysty i obcy oznacza, że cena za nasze usługi jest taka sama i nie zależna od kierunku tłumaczenia.
  * Brak opłaty za weryfikację przez native speakera, która z reguły wynosi 50% od podstawowej ceny.
  * Brak podatku VAT na nasze usługi.
  * Pracujemy bez pośredników. Nasza oferta skierowana jest do firm jak i do klientów prywatnych:
  * Teksty biznesowe - raporty, korespondencja handlowa, kontrakty, oferty handlowe
  * Teksty reklamowe - materiały marketingowe, ulotki, katalogi, strony internetowe
  * Teksty techniczne - instrukcje obsługi, projekty, katalogi produktów, teksty naukowe i techniczne
  * Teksty prawne - akty notarialne, pełnomocnictwa, ustawy, statuty
  * Teksty ekonomiczne - raporty, audyty, bilanse, kosztorysy.

 • Tłumacz przysięgły

  Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową zdecydowane osoby, których poszukiwań w zakresie aktywności usługowych jest w pełni profesjonalny tłumacz. Realizujemy różne tłumaczenia, na przykład tłumaczenia dokumentów. Warto tutaj zaznaczyć, że jesteśmy osobami, które zawsze będą z siebie dawać maksimum profesjonalnego podejścia, dzięki czemu cieszymy się uznaniem naszych Klientów. Zachęcamy do wizyty na stronie oraz poznania wszelkich szczegółów.

 • Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego, Warszawa

  Agnieszka Kamola-Kwiatkowska - tłumacz przysięgły języka ukraińskiego, Warszawa, mazowieckie - tłumaczenia uwierzytelnione i zwykłe z języka ukraińskiego i na język ukraiński. Tłumaczenia uwierzytelnione, tłumaczenia zwykłe, poświadczanie tłumaczeń, konsultacje językowe, krótkie terminy, profesjonalnie, rzetelnie, z zachowaniem pełnej poufności, dogodna lokalizacja (1 min. od stacji Metro Natolin), indywidualnie ustalany sposób dostarczania i odbioru dokumentów, możliwość wystawiania faktur, bezpłatna, szacunkowa wycena tłumaczenia.