Tłumaczenia przysięgłe - Berligo.com

Tłumaczenia przysięgłe - Berligo.com

Ocena: 3.2/10 (10 głosów)Berligo.com zajmuje się profesjonalnym i fachowym tłumaczeniem wszelkiego rodzaju dokumentów i z ponad 25 języków. Firmę tworzy zespół profesjonalnych i wykształconych miłośników języków obcych, wykonujących zarówno tłumaczenia zwykłe jak i przysięgłe dokumentacji medycznej, różnego rodzaju dokumentów i aktów prawnych oraz tłumaczenia techniczne. Dodatkowo Berligo.com stworzyło system, który pozwala na szybkie, sprawne i naprawdę proste zamówienie tłumaczenia online.Podobne strony
 • Tłumaczenia

  Nasze Biuro Tłumaczeń współpracuje z kilkudziesięcioma tłumaczami, którzy są specjalistami w określonych sferach przekładu. Każde z otrzymanych tłumaczeń traktujemy jako tłumaczenie specjalistyczne, doglądając o jak najbardziej zgodny przekład tłumaczonego tekstu. Przy realizacji konkretnego zlecenia tłumaczenia, tłumacze są dobierani na podstawie ich fachowości oraz branży z dobrej pola tłumaczenia. Pełną prawidłowość tłumaczonych tekstów zapewnia stały kontakt ze zawodowcami z różnych branży. Wszystkie nasze tłumaczenia objęte są ściśle klauzulą poufności. Wykonujemy tłumaczenia o przeróżnej tematyce w 41 językach.

 • Tłumaczenia Wrocław

  Zapraszamy na internetową witrynę biura tłumaczeń A&A Wrocław. Posiadamy w ofercie tłumaczenia wszystkich języków europejskich, a także innych, w tym tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia można u nas zamawiać przez Internet. Nawet jeśli poszukujesz tłumaczenia nietypowego języka skontaktuj się z nami poprzez formularz. Współpracujemy z różnymi tłumaczami mało popularnych języków i zawsze staramy się pomóc.

 • Tłumaczenia

  Grono Tłumaczy Kwaśniewscy jest najstarszą firmą tłumaczeniową w Polsce. Od początku firmą prywatną, zawsze w elicie firm translatorskich. Prowadzimy usługi dla handlu zagranicznego i przemysłu. Zaufanie, jakim darzą nas Konsumenci zawdzięczamy między innymi znacznej dbałości o niejawność każdego przekazanego nam dokumentu. Dużą wagę przykładamy do oficjalnych wymagań związanych z tajemnicą i ochroną informacji. Troszczymy się o zachowanie najwyższego poziomu języka, współdziałamy wyłącznie ze sumiennie wybranymi i wypróbowanymi tłumaczami, specjalistami z różnorodnych obszarów nauki i techniki, tłumaczami przysięgłymi, którzy pracują pod nadzorem naszego działu kontroli jakości. Specjalizujemy się w tłumaczeniach dla biznesu, mając w ofercie teksty prawne, finansowe i ekonomiczne, medyczne, marketingowe i inne. Tłumaczenia mogą być również wykonane przez tłumacza przysięgłego.

 • Tłumaczenia online

  Przedstawiamy Państwu biuro tłumaczeń biznesowych języków europejskich i nie tylko. W naszym zespole mamy ponad 300 tłumaczy staranie wybranych spośród licznych na rynku, specjaliści z wielu dziedzin. Każdą wycenę wykonujemy za darmo na podstawie przesłanych do nas dokumentów. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu: tłumaczenia reklamowe, tłumaczenia medyczne, tłumaczenia handlowe i więcej. Zapraszamy zespół Bizlatica.pl

 • Tłumaczenia Siedlce

  IBT Meteor Translations oferuje tłumaczenia w atrakcyjnych cenach, bez konieczności wizyty w Biurze. Zleć online tłumaczenie zwykłe lub przysięgłe - łatwo, szybko i wygodnie. W naszej ofercie znajdą Państwo tłumaczenia z zakresu nauk humanistycznych, tłumaczenia biznesowe, tłumaczenia z zakresu prawa i administracji, tłumaczenia z zakresu rolnictwa, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia informatyczne, tłumaczenia medyczne, tłumaczenie tekstów o tematyce unijnej. Zapraszamy.