eTurysta - podróze dla każdego

eTurysta - podróze dla każdego

Ocena: 2.0/10 (11 głosów)Szukasz ciekawych miejsc na weekendowy wypad? Jesteś na urlopie i nie wiesz co możesz zobaczyć w okolicy? Koniecznie odwiedź portal eTurysta! Znajdziesz tutaj szczegółowe opisy atrakcji turystycznych takich jak jaskinie, groty, zamki, pałace, ruiny, fortyfikacje,zabytkowe kościoły i kaplice, różnego rodzaju muzea i skanseny -typowe i takie mniej konwencjonalne- tematyczne parki rozrywki i wiele wiele innych.Ciągle dodawane są nowe obiekty! Każde miejsce jest zaznaczone na naszej specjalnej mapie dzięki której łatwo trafisz do celu.
Dla miłośników nart i snowboardu przygotowano specjalny dział w którym znajdują się wszystkie wyciągi narciarskie w Polsce. Dla wszystkich użytkowników portalu przygotowano forum na którym można się podzielić wrażeniami ze swoich podróży.
Nie czekaj dłużej i koniecznie nas odwiedź!Podobne strony
 • Kapsztad, podróże i wycieczki indywidualne

  Kapsztad stał się ostatnio wielką atrakcją turystyczną, dzięki swojemu naturalnemu pięknu i położeniu. Organizowane jest tutaj wiele międzynarodowych wystaw i sympozjów.
  Mieszkam w Kapsztadzie od 10 lat i bardzo chętnie mogę pomóc w organizacji zwiedzania tego pięknego miasta.
  Największą atrakcją Kapsztadu jest Góra Stołowa, można na nią wjechać kolejką albo wejść na piechotę, jeśli na to pozwala czas i masz na tyle sił. Zwiedzimy też Przylądek Dobrej Nadziei położony na samym końcu kontynentu Afrykańskiego. Organizuję też wycieczki do Parku Krugera i innych wielkich atrakcji Afryki Południowej.

 • Porto Santo

  Porto Santo to portugalska wyspa w archipelagu Madery, ostatni nieodkryty raj dla turystów. Jednym z atutów wyspy jest przepiękna, 9 km plaża. Niektórzy mówią wręcz, że Porto Santo to plaża z wyspą. Jednak oprócz plaży Porto Santo to także cudowne widoki - dziewicze klify skrywające kameralne plaże, wulkaniczne szczyty i szlaki z przepięknymi krajobrazami. Do wypoczynku zachęca też pogoda na porto Santo - w lecie rzadko przekracza 25 stopni, ale nie spada poniżej 19 stopni. Porto Santo to idealne miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi, par i wszystkich osób pragnących wypocząć w spokojnej atmosferze. Stolicą wyspy jest Vila Baleira, 5000 miasteczko nad oceanem. Strona porto-santo.pl to blog z wycieczki po wyspie, zawierający opisy tras, miejsc wartych odwiedzenia i zachęcający do wymiany doświadczeń związanych z wyspą. Na stronie znajduje się też dział, w którym można zamieszczać opinie o Porto Santo.

 • Zwiedzanie Krakowa

  Wycieczkowicze niezwykle cenią sobie zwiedzanie Krakowa. Ale nie tylko nasi rodacy lubią odwiedzać to miasto. Co roku w grodzie Kraka pojawiają się tysiące turystów z innych państw. Nasza firma w swojej ofercie uwzględniła transfery z portów lotniczych, z myślą o zagranicznych gościach oraz rodakach, którzy latają samolotami. Nie bój się o transport - odbierzemy Cię wprost do hotelu. Na dodatek zagraniczni goście mogą usłyszeć komentarz przewodnika w wielu językach, np. niemieckim, francuskim i hiszpańskim. Wejdź na stronę naszej firmy i zobacz, jakie oferty kierujemy zarówno do zagranicznych, jak i rodowitych turystów, którzy chcą udać się na zwiedzanie Krakowa.

 • Poznaj najpiękniejsze polskie miasta

  W niedalekiej przyszłości czeka cię wizyta w dawnej stolicy naszego kraju? Z serwisem NaButach.pl, Kraków nie będzie miał przed tobą żadnych tajemnic! Nasz serwis funkcjonuje jak przewodnik turystyczny, dzięki któremu będziesz wiedział, w które miejsca powinieneś się udać w pierwszej kolejności, a odwiedzenie jakiego muzeum, możesz sobie odpuścić. Prowadzimy również dział z wydarzeniami, dzięki któremu w prosty sposób sprawdzisz, czy w danym terminie, możesz liczyć na dodatkowe atrakcje, odwiedzając któreś z polskich miast, np. wspomniany wcześniej Kraków.

 • Fotoeskapada - ciekawe miejsca w Polsce

  Fotoeskapada - to serwis turystyczny przeznaczony dla osób będących pasjonatami fotografii. Serwis oprowadza po ciekawych miejscach w Polsce dostarczając również istotnych informacji o zabytkach i atrakcjach turystycznych. Dla Fotoeskapady piszą zawodowi przewodnicy turystyczni. Przewodnik po Wrocławiu opisuje historię wrocławskich aniołów. Przewodnik po Krakowie prezentuje skomplikowane dzieje arrasów z zamku królewskiego, zaś przewodnik po Poznaniu zapoznaje internautów z legendą o poznańskich koziołkach. Serwis posiada też bogatą bazę agroturystyczną dającą możliwość znalezienia przystępnego noclegu.

 • Za horyzont

  Za horyzont to zdumiewająca ekspedycja do Australii dwóch młodych motocyklistów, którzy chcą naruszyć motocyklem dookoła świata. Ich znój i wysiłek wywołany jest gotowością poznawania globu i rozszerzania swoich horyzontów. Podróż dookoła Świata to wiele odkryć, odkrywcze miejsca, sprawy instruują jak odnaleźć się w dziennym hałaśliwym globie. Chłopacy nie tylko podróżują w podróż dookoła Świata, pragną popierać potrzebujących podopiecznych fundacji Dżiwodaja. Pozyskanie sponsorów jest bardzo oporne dlatego pomoce wszelakiego jest bardzo istotna. Motocyklem do Australii, sobą dla świata - to nagłówek ich fantastycznej i doskonale przepowiadająca się ekspedycja do Australii.

 • Wycieczki do Iranu - Wytwórnia wypraw

  Poznawanie świata dla wielu ludzi jest prawdziwym sensem życia. Faktycznie, staje się ono znacznie nudniejsze w przypadku, kiedy nie ciekawią nas obce miejsca ani kultury. Podróżowanie i poznawanie świata wcale nie musi być tak trudne ani kosztowne, jak mogłoby się wydawać. Zapoznając się z ofertą na stronie www.wytworniawypraw.pl można skorzystać z wyjątkowej okazji poznawania odległych, na pozór niedostępnych zakątków świata. Wycieczka do Iranu czy dowolnego innego, egzotycznego miejsca zostanie tu zorganizowana w pełni profesjonalnie. Szeroka oferta idzie tu w parze z bardzo wysokim poziomem świadczonych usług, dzięki czemu każda wyprawa na jaką się zdecydujemy będzie niezapomnianym przeżyciem!