Klub Podróżnika

Klub Podróżnika

Ocena: 2.2/10 (19 głosów)Można kupić wczasy w śródziemnomorskim hotelu i wypoczywać na leżaku nad brzegiem basenu popijając drinki all inclusive. Wielu osobom traka forma wypoczynku nie odpowiada. Wolą podróżować indywidualnie i zwiedzać to co chcą i w swoim tempie. Takie osoby przygotowują się swoich podróży aby jak najmniej mogło ich zaskoczyć. Klub-podróżnika pomaga przygotować wyjazd, gromadzi przydatne informacje, podpowiada niczego nie narzucając.Podobne strony
 • Kiveri apartamenty wakacje w Grecji Kiveri pokoje

  Nowoczesne apartamenty w Grecji Kiveri. Polecamy pokoje do wynajęcia wakacje wczasy Grecja Peloponez zapraszamy. Dysponujemy dwoma nowoczesnymi apartamentami w pięknie położonej miejscowości Kiveri na północno-wschodnim Peloponezie w Grecji. Kiveri to mała nadmorska miejscowość nieskażona jeszcze przez natłok turystów. Kiveri to baza wypadowa do wielu miejsc zaliczanych do pereł kultury starogreckiej. Międzi innymi w odległości zaledwie 2km leży LERNA, NAFPLIO (15km), MYKENY (17km), EPIDAUROS (50km), NEMEA (30km), KORYNTH ze słynnym Przesmykiem Korynckim (ok. 60km), MISTRA, SPARTA, OLIMPIA oraz wiele cudnych miejsc o których nie piszą przewodniki, a o których wiedzą tylko mieszkańcy. W odległości 13 km znajduje się miejscowość ARGOS, która jest centrum handlowym z największym na Peloponezie bazarem w każdą środę i sobotę, na którym można kupić owoce, świeże ryby, a także markowe ciuchy za bezcen.

 • Gdańsk atrakcje

  Gdańsk to piękne, historyczne,a także malownicze miasto położone nad polskim Bałtykiem i rzeką Motławą. Mieści w nim niezliczona ilość zabytkowych obiektów, które są tak cudowne, że warto obejrzeć a także dowiedzieć się co nieco o każdym z nich. Zabytki Gdańska obejmują m.in. Ratusz Głównego Miasta. Ratusz budowany był już od XIV w. i w miarę upływu czasu był on restaurowany, powiększany oraz przyozdabiany ozdabiany. Niestety w czasie II wojny światowej został on doszczętnie spalony, i dopiero później zbudowany od nowa. Obecnie, w Ratuszu mieści się siedziba władz miasta oraz Muzeum Historyczne Miasta Gdańsk. Kolejnymi wartymi wspomnienia zabytkami w tym mieście są Dwór Artusa oraz stojąca przed nim Fontanna Neptuna. Dwór ten był kiedyś miejscem spotkań towarzyskich oraz miejscem handlu, obecnie jest on zabytkowym obiektem wchodzącym w skład Muzeum Historycznego w Gdańsku. Wspomniana również Fontanna Neptuna warta jest zobaczenia, dlatego iż pochodzi ona z 1633 roku i stała się dzięki temu symbolem Gdańska. Sama postać Neptuna nawiązuje oczywiście do położenia miasta nad morzem i silnego związku pomiędzy nimi. Idąc na przód w stronę rzeki Motławy, dojdziemy do historycznego żurawia, który niegdyś służył do przeładunku towarów na statkach oraz jako brama miasta. Teraz pełni wyłącznie tę drugą funkcję. Warto także wspomnieć o ul. Mariackiej w Gdańsku, a także o bazylice Mariackiej, nazywanej „koroną miasta Gdańska”. Bazylika ta zbudowana została w stylu gotyckim i budowana była przez 159 lat! Obecnie jest ona największą gotycką murowaną bazyliką na całym kontynencie. Nie sposób wymienić wszystkie warte zwiedzenia historyczne obiekty w Gdańsku, ale spacerując ulicami tego miasta sami się przekonamy, że są one obecne prawie na każdej z nich.

 • Wycieczki do Wilna

  Jesteś Pasjonatem wycieczek? Spędzasz czas z rodziną? Jeśli tak to dobrze trafiłeś! Oferujemy wycieczki do Wilna, Rygi, Tallin, Helsinek, St. Petersburg. Z nami zaplanujesz każde wczasy rodzinne o każdej porze roku. Oferujemy między innymi wyjazd z Twojego miasta i powrót po 7dniach. Wycieczka do Wilna jest atrakcja cenowo i spędzony tam czas będziesz długo pamiętał. Na naszej stronie internetowej oferujemy wyjazdy też do innych pięknych miast Europejskich. Odwidź naszą stronę i dowiedz się o wiele więcej.

 • Podróże

  Nasz magazyn turystyczny wybierze się z Tobą w najciekawsze miejsca w Europie i na świecie! Już teraz zapraszamy do naszego serwisu do zapoznania się z wieloma ciekawymi artykułami i cennymi poradami odnośnie podróżowania. Aktualności ze świata podróży, baza produktów czy też poradnik dla podróżnika to tylko niektóre tematy przygotowane dla Ciebie. Odwiedź z nami Marakesz i dowiedz się ciekawostek o tym miejscu. Zapraszamy serdecznie

 • Bali wellness

  Nasza oferta oczekuje na szukających odpowiedzi, szukających drogi do samego siebie, drogi do postępu i osiągnięcia harmonii. Naszym zadaniem jest pomóc Wam osiągnąć odpowiednie na Waszej ścieżce punkty. Wierzymy, iż jesteśmy w stanie Wam pomóc. Dlatego proponujemy egzotyczne wczasy w tak ciekawym miejscu jakim jest Bali. To bardzo dobre miejsce do medytacji, praktykowania egzotycznych tańców czy poznawania naturalnej medycyny. W naszej ofercie każdy odnajdzie coś dla siebie. Proponujemy zarówno wyjazdy indywidualne jak także wyjazdy grupowe. Warto zaznajomić się z pełną propozycją na nasze stronie internetowej.

 • Tramping

  Szukasz wyjątkowego pomysłu na wakacyjną przygodę? Zamiast jechać do zamkniętego hotelu, poznaj prawdziwy smak kraju, który odwiedzasz p- wybierz się na tramping z Om Tramping Club. Jesteśmy profesjonalnym biurem podróży prowadzonym przez pasjonatów wyjazdów budżetowych – między innymi do Indii, na Daleki Wschód, jak również do krajów Ameryki Południowej, Afryki i wielu innych. Nasze wyprawy organizujemy dla małych grup, zajmujemy się ich organizacją oraz pilotażem. Z nami możesz odkrywać prawdziwe oblicze świata.