Turystyka w Polsce

Turystyka w Polsce

Ocena: 2.7/10 (15 głosów)Na stronie odnajdziecie opisy ciekawych miejsc w Polsce razem ze fotografiami, które mam nadzieję, zaproszą do zwiedzenia zakątków naszego pięknego kraju. Znajdziecie tu sporo rozmaitych przyciągających informacji o miastach, zamkach, muzeach, miasteczkach miejscach do jakich można wybrać się z dziećmi, rodziną lub przyjaciółmi lub spędzić czas tylko we dwoje. Myślę, że zaznajomienie się z artykułami pozwoli Wam lepiej i szczegółowiej poznać miejscowość, do której chcielibyście wybrać się na odpoczynek, urlop czy wczasy. Artykuły napisane są o interesujących miejscach w górach, nad morzem i innych miejscach w Polsce, dokąd warto pojechać. Dodatkowo w opisach starałam się umieszczać godziny otwarcia oraz ceny biletów za wejście do różnych atrakcji znajdujących się w danym miejscu, które to informacje pomogą w planowaniu czasu i ułatwią przygotowania do wycieczki. Zapraszam do czytania artykułów.Podobne strony
 • Kiveri apartamenty wakacje w Grecji Kiveri pokoje

  Nowoczesne apartamenty w Grecji Kiveri. Polecamy pokoje do wynajęcia wakacje wczasy Grecja Peloponez zapraszamy. Dysponujemy dwoma nowoczesnymi apartamentami w pięknie położonej miejscowości Kiveri na północno-wschodnim Peloponezie w Grecji. Kiveri to mała nadmorska miejscowość nieskażona jeszcze przez natłok turystów. Kiveri to baza wypadowa do wielu miejsc zaliczanych do pereł kultury starogreckiej. Międzi innymi w odległości zaledwie 2km leży LERNA, NAFPLIO (15km), MYKENY (17km), EPIDAUROS (50km), NEMEA (30km), KORYNTH ze słynnym Przesmykiem Korynckim (ok. 60km), MISTRA, SPARTA, OLIMPIA oraz wiele cudnych miejsc o których nie piszą przewodniki, a o których wiedzą tylko mieszkańcy. W odległości 13 km znajduje się miejscowość ARGOS, która jest centrum handlowym z największym na Peloponezie bazarem w każdą środę i sobotę, na którym można kupić owoce, świeże ryby, a także markowe ciuchy za bezcen.

 • Przewodnik po Europie

  Urlop w Europie? Kapitalny wybór! Pierwszy raz wybierasz się w podróż po Europie? A może już byłeś, ale nie wszystko jeszcze wiesz i widziałeś? Serwis Imagine-Europe.eu to właśnie właściwe miejsce dla Ciebie. Na witrynie znajdziesz opinie o hotelach, przykładowe ceny, podstawowe wiadomości o języku, walucie, klimacie, geografii każdego europejskiego kraju. Porady i miejsca warte zobaczenia w takich państwach jak Francja, Chorwacja, Hiszpania, Grecja, Włochy, Portugalia, Wielka Brytania, Niemcy. Serwis jest obficie ilustrowany fotografiami. Z naszego przewodnika krajoznawczego dowiesz się o pogodzie, kuchni, walucie czy obyczajach panujących w każdym europejskim kraju. Co warto zjeść i co warto zwiedzać. Tylko na Iamgine-Europe.eu przeczytasz o tym, co Cie może spotkać w podróży dobrego albozłego w danym kraju.

 • Wczasy

  Duża liczba podróżnych,jest w kropce jaki wybrać, kraj na spędzenie urlopu. Z pewnością, dobrym wyborem będą południowe rejony Europy a najwłaściwszy wybór to Włochy. Zdajemy sobie przecież sprawę, że Italia ma kilkanaście rejonów, które są odmienne, ale równie widowiskowe. Problemy z wyborem są zawsze. Bo np. można wziąć urlop, który załatwi lokalne biuro podróży, albo tez zabukować noclegi na własną rękę. Oczywiście wcześniej powinno zająć się załatwieniem transportu. Czy to szukając bilety lotnicze, czy też wyznaczając plan trasy na mapce lub programując elektronicznego pomocnika. Inni szukają też promocji na gruperze itp, co może być niezłą oszczędnością - zobacz tutaj. A więc, duża grupa wybiera się do Rimini a inni wolą np. zobaczyć atrakcje w Piemoncie, albo też posmakować innych części Włoch jak np. wyspy włoskie. Najszybciej oczywiście dostać się do Mediolanu, albowiem z licznych polskich miast mamy atrakcyjne połączenia lotnicze. Jak nam się uda to kto wie, może zakupimy bilety w cenach nawet 40 czy 100 zł ! Trochę trudniej skoro wybierzemy inną część dawnego cesarstwa rzymskiego, czeka nas lot z przesiadkami a może nawet z nocowaniem w hotelu, lub też, dosyć męcząca trasa własnym autem poprzez prawie całe Włochy. Ale jak to niektórzy gadają - dla każdego co jemu pisane.

 • Poznaj najpiękniejsze polskie miasta

  W niedalekiej przyszłości czeka cię wizyta w dawnej stolicy naszego kraju? Z serwisem NaButach.pl, Kraków nie będzie miał przed tobą żadnych tajemnic! Nasz serwis funkcjonuje jak przewodnik turystyczny, dzięki któremu będziesz wiedział, w które miejsca powinieneś się udać w pierwszej kolejności, a odwiedzenie jakiego muzeum, możesz sobie odpuścić. Prowadzimy również dział z wydarzeniami, dzięki któremu w prosty sposób sprawdzisz, czy w danym terminie, możesz liczyć na dodatkowe atrakcje, odwiedzając któreś z polskich miast, np. wspomniany wcześniej Kraków.

 • Kochamczechy.pl - czeska turystyka

  Kochamczechy.pl czyli po prostu Kocham Czechy! Planujesz wakacje, urlop w Czechach? A może jedziesz do Czech w celach służbowych? Znajdź dla siebie odpowiedni hotel czy pensjonat. Planujesz trip do Czech? Znajdź schronisko, hostel, chatkę lub pole namiotowe w Czechach. Tanie noclegi w Czechach. Znajdziesz u nas opisy ciekawych wycieczek po Czechach, po Pradze. Proponujemy Ołomuniec, Brno, Ostravę, Czeski Krumlov, Pilzno. Zdjęcia z Czech. Czeskie góry, uzdrowiska. Narty w Czechach, ośrodki narciarskie.

 • Wycieczki do Wilna

  Jesteś Pasjonatem wycieczek? Spędzasz czas z rodziną? Jeśli tak to dobrze trafiłeś! Oferujemy wycieczki do Wilna, Rygi, Tallin, Helsinek, St. Petersburg. Z nami zaplanujesz każde wczasy rodzinne o każdej porze roku. Oferujemy między innymi wyjazd z Twojego miasta i powrót po 7dniach. Wycieczka do Wilna jest atrakcja cenowo i spędzony tam czas będziesz długo pamiętał. Na naszej stronie internetowej oferujemy wyjazdy też do innych pięknych miast Europejskich. Odwidź naszą stronę i dowiedz się o wiele więcej.

 • Zwiedzanie Krakowa

  ExcitingKrakow.pl to lokalne biuro turystyczne którego głównym profilem działaności jest oragnizowanie zwiedzania melexami lub z przewodnikiem jak i również wycieczek do obozu Auschwitz Birkenau. Dzięki długoletniej działalności na rynku turystycznym zdobyliśmy szerokie doświadczenie, mamy w posiadaniu również wysoce wykwalifikowany personel i flotę nowoczesnych i komfortowych samochodów. Nasi kontrahenci kupują najwyższą postać obsługi a co za tym idzie stale pełną satysfakcję z realizowanych usług turystycznych. Rezerwacji usług można błyskawicznie dokonywać online na stronie internetowej a także telefonicznie poprzez nasze centrum rezerwacyjne.

 • Obiektywnie o podróżowaniu - BeztroskieWczasy.pl

  Jesteś zmęczony pracą? Szukasz tanich wakacji i pięknych miejsc? My powiemy Ci gdzie możesz się udać, jakie zakątki warto zwiedzić w kraju, jak i za granicą. Opisujemy nasze przeżycia, informujemy o promocjach i publikujemy wiele przydatnych wskazówek. Natkniesz się tu także na obszerną galerię zdjęć i nasze inspiracje, które z pewnością zachęcą Cię do podróży. Szukaj promocji i zwiedzaj jak najwięcej.