HADES zakład pogrzebowy Nowy Dwór Mazowiecki

HADES zakład pogrzebowy Nowy Dwór Mazowiecki


przedsiębiorstwo HADES jest Zakładem pogrzebowym, który znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim. Zajmujemy się usługami pogrzebowymi, które świadczymy na najwyższym poziomie, zapewniając solidną i kompleksową pomoc dla osób z rodziny zmarłych. Załatwiamy wszelkie formalności w kancelariach cmentarnych, kościelnych oraz urzędowych. Proponujemy kremację zwłok, kosmetykę pośmiertną, eksportację zmarłych z mieszkań, szpitali lub hospicjów, a także sprzedaż akcesoriów pogrzebowych takich jak np.: nekrologi, urny, klepsydry, urny, trumny, wiązanki i kompozycje kwiatowe. Aby zapoznać się z pełną propozycją zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej.Podobne strony
 • Międzynarodowy transport zwłok

  Szukasz profesjonalne firmy która zajmuje się transportem zmarłych? Nie chcesz zlecać tego pierwszym lepszym amatorom? Dobrze trafiłeś - nasz firma ORSZAK zajmuje się od wielu lat transportowaniem zmarłych na terenie całego świata (mamy doświadczenie przy transporcie pomiędzy krajami Unii Europejskiej, Ukrainy, Rosji i Białorusi). Cała usługa jest załatwiana przez nas kompleksowo - uzyskujemy zezwolenia w Polskich urzędach, wyrabiamy nie zbędne dokumenty (zarówno Polskie jak i zagraniczne), załatwiamy wszelkie formalności związane z transportem lotniczym. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami.

 • Kraków pogrzeby

  Funkcjonujemy w dziedzinie usług pogrzebowych nieprzerwanie od prawie 30 lat. Nabyte doświadczenie daje nam możliwość zaoferowania konsumentom usługi najwyższej jakości. Przeprowadzamy pogrzeby również w granicach cenowych ubezpieczenia ZUS. Posiadamy własną flotę w postaci eleganckich, spełniających wszystkie wymogi dotyczące przewozu zmarłych furgonów pogrzebowych. Zapewniamy przewóz zmarłych na terenie państwa Polskiego, a także całego globu.Nasze osobne działy w postaci kamieniarstwa, kwiaciarni sprawia iż nasza oferta jest kompleksowa. W naszym serwisie internetowym znajdą Państwo ekspozycję oraz ofertę: trumien, grobowców, urn, nekrologów, kamiennych tablic, bukietów, wieńców pogrzebowych. . Na dodatek,kiedy zainteresują się Państwo spojrzą Państwo przychylnym okiem na naszą ofertę, na hasło: nagrobki Kraków otrzymają Państwo zniżkę w wysokości 10% sumy zamówienia na dany produkt.

 • Obol. Zakład pogrzebowy pogrzeby pomorskie

  Zakład pogrzebowy OBOL zajmuje się ceremoniami pogrzebowymi na terenie Trójmiasta oraz najbliższych okolic. Jesteśmy specjalistami w branży, wobec tego dokładnie i z poszanowaniem wszelkich uczuć rodziny i osób bliskich pomagamy przejść przez szczególnie dotkliwe chwile powiązane ze utratą ukochanej osoby. Zapewniamy profesjonalizm zaświadczanych usług pogrzebowych, wysoką kulturę osobistą i subtelne podejście do tematu pochówku. mamy kompleksową wiedzę na temat organizacji ceremonii pogrzebowych i respekt do realizowanej pracy, w związku z tym mogą nam Państwo zaufać. Wesprzemy także w wyborze właściwej trumny i urny. Wszelkie informacje na witrynie internetowej.

 • Gasowski.info

  Przedsiębiorstwo Dom Pogrzebowy Gąsowski wyspecjalizowało się w realizowaniu usług pogrzebowych. Nasz teren działania obejmuje całą Polskę. Gwarantujemy kompleksowe świadczenia. Pomagamy w rozwiązywaniu ewentualnych problemów, które związane są z pogrzebem. Mamy do dyspozycji dwie kaplice, które są wybierane stosownie do przewidywanej ilości osób. Gwarantujemy także przestronny parking w sąsiedztwie naszej firmy. Siedziba naszej firmy znajduje się w Białymstoku. Zapewniamy także usługi międzynarodowego transportu zmarłych, pomagając w załatwieniu niezbędnych formalności.

 • ANUBIS pogrzeby Wrocław

  Zakład Usług Pogrzebowych „Anubis” zajmuje się wszechstronną obsługą pogrzebów oraz dopełnia wszelkich formalności związanych ze zgonem. Firma istnieje od 2005 roku i nadrzędnym celem naszej działalności jest udzielenie wszelkiej pomocy bliskim zmarłego, żeby ostatnie pożegnanie uczynić mniej bolesnym przeżyciem, dokładamy wszystkich starań, aby w tej trudnej chwili mogli skupić się jedynie na kwestiach duchowych. Przygotowujemy w porozumieniu z cmentarzami ceremonie pogrzebowe zarówno katolickie, jak i świeckie, bezwyznaniowe. Dysponujemy dużym asortymentem przeróżnych akcesoriów pogrzebowych - trumny, urny, krzyże, tabliczki. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

 • www.firmapogrzebowa-piotr.pl

  Firma Pogrzebowa Piotr i Gabriela Bączyk mieści się w Katowicach - Szopienicach. Przedsiębiorstwo świadczy całodobowe usługi pogrzebowe. Zajmujemy się eksportacją zmarłych zarówno na terenie kraju jak i za granicą. Prowadzimy oprócz tego sprzedaż trumien, urn, krzyży, zniczy, wieńców, klepsydr, odzieży funeralnej oraz wiązanek z kwiatów ciętych. Zapewniamy oprawę muzyczną ceremonii. Nasi doświadczeni pracownicy służą wsparciem oraz radą na każdym etapie organizacji pochówku. Żeby dowiedzieć się więcej na temat działalności i oferty firmy, wystarczy wejść na stronę internetową.

 • zakladpogrzebowycalvaria.pl

  Całodobowa organizacja pogrzebów i pomoc w sprawach urzędowych to oferta Zakładu usług pogrzebowych Calvaria w Jednorożcu. Zajmujemy się wszechstronnym przygotowaniem do pogrzebu zarówno pod kątem formalnym, jak i samego zmarłego, proponując wyjazdy kremacyjne, przechowanie ciała w chłodni oraz tanatokosmetykę (przygotowanie zmarłego do ceremonii). Aranżujemy również specjalne wieńce oraz wiązanki pogrzebowe na indywidualne zamówienie. W razie potrzeby prosimy o kontakt.

 • Przewóz zwłok z Niemiec funeral-transportzwlok.pl

  Dom pogrzebowy Funeral- Międzynarodowy Transport Zmarłych z Pułtuska ma wieloletnie doświadczenie w usługach pogrzebowych. Zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów. Zapewniamy piękną oprawę muzyczną, umożliwiamy organizację stypy wraz z transportem żałobników. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie transportu zmarłych w kraju, a także za granicą. Do transportu trumien wykorzystujemy eleganckie karawany renomowanych marek. Posiadamy własną chłodnię. Ponadto udzielamy całodobowo porad pod bezpłatnym numerem telefonu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

 • kremacje radom angelus.radom.pl

  W Radomiu przy ulicy Tochtermana znajduje się siedziba firmy Angelus. Jest to przedsiębiorstwo pogrzebowe, cieszące się wieloletnim doświadczeniem w branży. Firma działa już od 2003 roku, dzięki czemu zdobyli rozbudowaną wiedzę w tematyce organizacji pogrzebów oraz procedur z nimi związanych. Pomagają rodzinie z formalnościami oraz organizacją całej ceremonii, niezależnie od wyznania. Dysponują własną kaplicą i kostnicą, aby ułatwić rodzinie ostatnie pożegnanie. Są gotowi na współpracę o każdej porze.

 • kremacja zwłok międzylesie adventum.pl

  Zakład pogrzebowy Adventum w Warszawie oferuje rzetelne usługi organizacji ceremonii kremacyjnej i pogrzebowej. Świadczymy usługi pogrzebowe w pełnym zakresie, korzystając z wieloletniego doświadczenia. Proponujemy wsparcie przy formalnościach z ZUS i USC. Oprócz tego honorujemy wpłaty z zasiłku pogrzebowego i pomagamy ubiegać się o świadczenia. Zajmiemy się też sprowadzeniem zwłok zza granicy. Proponujemy duży wybór trumien, urn oraz kwiatów. Zakres naszych usług obejmuje też sprowadzanie zwłok z zagranicy. Zapraszamy do skorzystania z oferty i do kontaktu.