Ksero Opole

Ksero Opole

Ocena: 4.1/10 (20 głosów)Punkt inkBOX oferuje kserowanie dokumentów A4 w czerni. Uzupełnieniem oferty jest sprzedaż tuszy i tonerów do drukarek. Wykonujemy na miejscu pieczątki samotuszujące Modico. Dajemy gwarancje 25 tysięcy odbić lub 7 lat gwarancji. U nas można również napełnić tonery i kartridże do drukarek. Ceny napełnienia dla kartridży zaczynają się od 20 zł, dla tonerów od 60 zł. Do napełniania używamy najwyższej jakości komponenty. Zużyte części wymieniane są na nowe.Podobne strony
 • Ksero, wydruki Warszawa

  W punkcie ksero umiejscowionym przy bibliotece studenckiej znajdziemy szeroki asortyment usług związanych z pracami kserograficznymi. Kierowany przez kilku byłych studentów punkt mieszczący się w bibliotece uczelnianej, bardzo dobrze współgra z terminem otwarcia biblioteki. Dopuszczalne jest również pozostawienie artykułów do ksero lub prac i odbiór w innym terminie już skończonego produktu. Miękka i twarda oprawa prac oferowana przez punkt również wykonywana jest na miejscu przez co każdy ma możliwość sprawdzenia i wybrania odpowiedniej oprawy. Bardzo dobrym pomysłem są wydruki prosto z komputera zlokalizowanego w punkcie, daje nam to okazję poręcznego przeniesienia swoich prac na papier. Korzystanie z komputera w celu wydruku dokumentów lub prac jest gratisowe. By zdobyć więcej żądanych informacji, można odwiedzić stronę internetową firmy, gdzie dowiemy się o bieżących cenach oraz ofertach.

 • Druk wielkoformatowy Tarnów

  Firma XeroExpress działa na tarnowskim rynku usług poligraficznych od 2004 roku. Oferujemy szeroki wachlarz usług kserograficznych (skanowanie, drukowanie, kopiowanie), oprawiania dokumentów, archiwizacji oraz digitalizacji dokumentów, laminowanie dokumentów, wydruki wielkoformatowe, banery na folię samoprzylepną. Wszystkie przyjmowane zlecenia nasza firma wykonuje z należytą estetyką i dbałością o zadowolenie naszego klienta. Wszystkich zainteresowanych z korzystania z usług poligraficznych naszej firmy zapraszamy do współpracy, oferujemy atrakcyjne ceny, a dla stałych zleceniodawców rabaty!

 • Usługi Ksero - Tarchomin

  Kopiowanie. com. pl od samego początku istnienia nastawione jest na zróżnicowane potrzeby Klientów. Działamy efektywnie, natychmiastowo i w pełni profesjonalnie. Wieloletnie doświadczenie, pomysłowość oraz profesjonalny sprzęt pozwalają nam sprostać oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających Klientów. Dostarczamy Państwu ksero w Tarchominie, gwarantujemy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Drukujemy ulotki, instrukcje, ankiety, katalogi, a także materiały konferencyjne i prezentacje. Ksero Warszawa to natychmiastowa obsługa kserograficzna. Satysfakcja naszych Klientów jest najważniejsza, dlatego jesteśmy do Waszej dyspozycji w każdej chwili, niezależnie od pory dnia. Jesteśmy w pełni. Gwarantujemy szybkie tempo realizacji zamówienia. Dysponujemy bogatym zapleczem sprzętowym z tego powodu jesteśmy w stanie Wam zapewnić pełną wydolność w przypadku spiętrzenia zamówień.

 • Book2pdf.pl

  Wysyłkowe skanowanie i dygitalizacja książek. Książki, które państwo do nas przesyłką zostają przetworzone na format cyfrowy (plik PDF). Usługa jest szybka, profesjonalna i w przystępnej cenie. Na naszej stronie WWW można zapoznać się, ze szczegółami oferty i procesu skanowania. Wystarczy wysłać do nas książkę, my potwierdzimy mailowo jej odbiór, po przetworzeniu do PDF, wyślemy plik PDF i fakturę do opłacenia. Po zakończonej transakcji odsyłamy też książkę.

 • Ksero Warszawa

  Szukasz korzystnych usług kserograficznych? Nasz internetowy portal kserowarszawa.com.pl zaprasza do skorzystania z naszej atrakcyjnej propozycji na usługi poligraficzne. Nasze usługi to zapewnienie natychmiastowej i niezwykle prostej realizacji. Gwarantujemy niedrogie odbitki na terenie Warszawy, również dla osób prywatnych, jak i dla firm, w natychmiastowym terminie. Nasz nowatorski park maszynowy to gwarancja wykonania każdego zadania. Na naszej stronie znajdą Państwo dotychczasowe realizacje naszej firmy. Internetowy serwis www Ksero zaprasza.

 • Serwis kserokopiarek Wrocław

  Kopiarki to newralgiczne sprzęty biurowe używane we wszystkich liczących się korporacjach które sporządzają spore stosy wydruków, faktur, dokumentów. Fachowość mechanika od niszczarek, jego spryt, zręczność zależy od jego stażu i zdolności przy pracach ręcznych. Głównie, ksero wymagają ostrożności i niemałych przygotowań robotnika odpowiedzialnego za to zadanie. Posiadamy w swoich szeregach uzdolnionych i profesjonalnych fachowców a oferowana usługa jest niedroga, i niezwykle korzystna pod względem sortu. Zaprezentuję fragment oferty prezentowanego przedsiębiorstwa:

  - naprawa lub wymiana zepsutych podzespołów a także sprzedaż potentatów: Ricoh, Toshiba, Panasonic.
  - konserwacja i zamiana zepsutych elementów drukarek potentatów: HP, Toshiba, Panasonic.
  - sprzedaż wymiana zepsutych elementów niszczarek płyt, liczarek wagowych, wytwórców: Opus, Ideal, Kobra.

 • Kopiamax Smorawski oprawa dokumentów Poznań

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez profesjonalną firmę KOPIAMAX SMORAWSKI. Funkcjonujemy z sukcesem na rynku od 1986 roku na obszarze Poznania. Proponujemy Państwu szeroki wachlarz usług począwszy od prostego ksero A4 po wysokiej jakości kopie kolorowe i wydruki wielkoformatowe również w kolorze. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży i najlepszy poziom świadczonych usług stanowią naczelne atuty firmy. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy z wykorzystaniem wiadomości e-mail lub telefonicznie. Cała propozycja przedsiębiorstwa mieści się na naszej stronie internetowej.

 • Ksero Warszawa

  Zajmujemy się kompleksową realizacją zleceń, począwszy od projektu po druk i dostawę gotowego produktu do klienta. Specjalizujemy się w druku cyfrowym Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dzięki czemu nawet nietypowe zamówienia oraz napięte terminy realizacji nie stanowią dla nas problemu. Jednocześnie oferujemy wysoką jakość naszych produktów przy zachowaniu bardzo przystępnych cen. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Bardzo chętnie przyjmiemy zaproszenie do odwiedzenia Państwa firmy z możliwością prezentacji naszych produktów i odpowiadającym im kosztom produkcyjnym.