Ksero, wydruki Warszawa

Ksero, wydruki Warszawa

Ocena: 3.5/10 (24 głosów)W punkcie ksero umiejscowionym przy bibliotece studenckiej znajdziemy szeroki asortyment usług związanych z pracami kserograficznymi. Kierowany przez kilku byłych studentów punkt mieszczący się w bibliotece uczelnianej, bardzo dobrze współgra z terminem otwarcia biblioteki. Dopuszczalne jest również pozostawienie artykułów do ksero lub prac i odbiór w innym terminie już skończonego produktu. Miękka i twarda oprawa prac oferowana przez punkt również wykonywana jest na miejscu przez co każdy ma możliwość sprawdzenia i wybrania odpowiedniej oprawy. Bardzo dobrym pomysłem są wydruki prosto z komputera zlokalizowanego w punkcie, daje nam to okazję poręcznego przeniesienia swoich prac na papier. Korzystanie z komputera w celu wydruku dokumentów lub prac jest gratisowe. By zdobyć więcej żądanych informacji, można odwiedzić stronę internetową firmy, gdzie dowiemy się o bieżących cenach oraz ofertach.Podobne strony
 • Kalibracja fotolabu

  Korzystając z drukarek bez wątpienia wie się, że mogą się one zepsuć zresztą tak jak właściwie każde inne urządzenie. Jednak dla niektórych taka awaria może się okazać ogromnie kłopotliwa i uniemożliwić im pracę, którą muszą wyprodukować. W tak zaistniałej okoliczności najlepiej jest korzystać z usług dobrych spółek, które oferują naprawę takich urządzeń. A do takich trzeba właśnie ta firma, która oferuje szeroki wybór różnych ofert związanych z drukarkami i ich utrzymaniem w wysokiej sprawności. Zapraszamy do odwiedzenia ich strony!

 • Druk wielkoformatowy Tarnów

  Firma XeroExpress działa na tarnowskim rynku usług poligraficznych od 2004 roku. Oferujemy szeroki wachlarz usług kserograficznych (skanowanie, drukowanie, kopiowanie), oprawiania dokumentów, archiwizacji oraz digitalizacji dokumentów, laminowanie dokumentów, wydruki wielkoformatowe, banery na folię samoprzylepną. Wszystkie przyjmowane zlecenia nasza firma wykonuje z należytą estetyką i dbałością o zadowolenie naszego klienta. Wszystkich zainteresowanych z korzystania z usług poligraficznych naszej firmy zapraszamy do współpracy, oferujemy atrakcyjne ceny, a dla stałych zleceniodawców rabaty!

 • Ksero Opole

  Punkt inkBOX oferuje kserowanie dokumentów A4 w czerni. Uzupełnieniem oferty jest sprzedaż tuszy i tonerów do drukarek. Wykonujemy na miejscu pieczątki samotuszujące Modico. Dajemy gwarancje 25 tysięcy odbić lub 7 lat gwarancji. U nas można również napełnić tonery i kartridże do drukarek. Ceny napełnienia dla kartridży zaczynają się od 20 zł, dla tonerów od 60 zł. Do napełniania używamy najwyższej jakości komponenty. Zużyte części wymieniane są na nowe.

 • Book2pdf.pl

  Wysyłkowe skanowanie i dygitalizacja książek. Książki, które państwo do nas przesyłką zostają przetworzone na format cyfrowy (plik PDF). Usługa jest szybka, profesjonalna i w przystępnej cenie. Na naszej stronie WWW można zapoznać się, ze szczegółami oferty i procesu skanowania. Wystarczy wysłać do nas książkę, my potwierdzimy mailowo jej odbiór, po przetworzeniu do PDF, wyślemy plik PDF i fakturę do opłacenia. Po zakończonej transakcji odsyłamy też książkę.

 • Serwis kserokopiarek Wrocław

  Kopiarki to newralgiczne sprzęty biurowe używane we wszystkich liczących się korporacjach które sporządzają spore stosy wydruków, faktur, dokumentów. Fachowość mechanika od niszczarek, jego spryt, zręczność zależy od jego stażu i zdolności przy pracach ręcznych. Głównie, ksero wymagają ostrożności i niemałych przygotowań robotnika odpowiedzialnego za to zadanie. Posiadamy w swoich szeregach uzdolnionych i profesjonalnych fachowców a oferowana usługa jest niedroga, i niezwykle korzystna pod względem sortu. Zaprezentuję fragment oferty prezentowanego przedsiębiorstwa:

  - naprawa lub wymiana zepsutych podzespołów a także sprzedaż potentatów: Ricoh, Toshiba, Panasonic.
  - konserwacja i zamiana zepsutych elementów drukarek potentatów: HP, Toshiba, Panasonic.
  - sprzedaż wymiana zepsutych elementów niszczarek płyt, liczarek wagowych, wytwórców: Opus, Ideal, Kobra.

 • Kopiamax Smorawski oprawa dokumentów Poznań

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez profesjonalną firmę KOPIAMAX SMORAWSKI. Funkcjonujemy z sukcesem na rynku od 1986 roku na obszarze Poznania. Proponujemy Państwu szeroki wachlarz usług począwszy od prostego ksero A4 po wysokiej jakości kopie kolorowe i wydruki wielkoformatowe również w kolorze. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży i najlepszy poziom świadczonych usług stanowią naczelne atuty firmy. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy z wykorzystaniem wiadomości e-mail lub telefonicznie. Cała propozycja przedsiębiorstwa mieści się na naszej stronie internetowej.

 • A0COPY Plotowanie wielkoformatowe Katowice

  Firma A0Copy z Katowic zachęca Państwa do zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Zajmujemy się wydrukami wielkoformatowymi, które sporządzamy dla architektów, geodetów, biur projektowych oraz innych Klientów. Realizujemy zlecenia we wszystkich formatach. W pracy korzystamy z nowoczesnych maszyn takich jak drukarki, plotery, składarki, trymery oraz inne. Zapewniamy błyskawiczną realizację zleceń, indywidualne podejście do każdego zamówienia jak też niezwykle atrakcyjne ceny. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie lub skontaktować się z nami, zapraszamy na stronę internetową.

 • Ksero Warszawa

  Zajmujemy się kompleksową realizacją zleceń, począwszy od projektu po druk i dostawę gotowego produktu do klienta. Specjalizujemy się w druku cyfrowym Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dzięki czemu nawet nietypowe zamówienia oraz napięte terminy realizacji nie stanowią dla nas problemu. Jednocześnie oferujemy wysoką jakość naszych produktów przy zachowaniu bardzo przystępnych cen. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Bardzo chętnie przyjmiemy zaproszenie do odwiedzenia Państwa firmy z możliwością prezentacji naszych produktów i odpowiadającym im kosztom produkcyjnym.