Monitoring, alarmy, telewizja przemysłowa

 • Rejestratory IPOX

  Rejestratory IPOX

  Zapraszamy serdecznie na stronę IPOX, aby zapoznać się ze szczegółami oferty tej firmy. Znajdziesz tutaj bardzo duży wybór kamer kopułkowych, kamer z oświetlaczami oraz kamer typu box IPOX, które przeznaczone są do systemów monitoringu CCTV. W selekcji sprzętu pomoże prezentacja parametrów technicznych oraz funkcji kamer. Naszym celem jest dostarczanie ich klientom w atrakcyjnych cenach i przez internet. Zamówienie można złożyć już teraz online.

  Data dodania: 02 08 2013 szczegóły wpisu
 • Kamery Szczecin

  Kamery Szczecin

  Nasza propozycja skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i instytucji czy inwestorów przemysłowych. Wszystkie produkty przez nas oferowane są wypisane na naszej stronie. Ubogaciliśmy propozycję o wyczerpujące opisy i bogate galerie zdjęć. Nasze usługi cechuje profesjonalizm i kompleksowość. Wybieramy sprzęt tylko renomowanych firm takich jak Samsung, ACO czy FERMAX. Działalność naszej firmy sięga roku 1989.

  Data dodania: 01 08 2013 szczegóły wpisu
 • Kamery przemysłowe

  Kamery przemysłowe

  Każdy ze stuprocentową pewnością chociaż raz myślał jak działa telewizja przemysłowa i  kamery przemysłowe. Jak wygląda konstrukcja i na czym polega. Tak więc każdy monitoring składa się głównie z kamer cctv. To one mają duży wpływ na stabilność obrazu i na skuteczność pracy telewizji przemysłowej. Kamery przemysłowe w znaczącej liczbie przypadków montowane w systemach cctv to kamery z przetwornikiem sony o rozdzielczości między sześćset a siedemset TVL. Następnym istotnym punktem są rejestratory cyfrowe to one odpowiadają za zapisywanie video z kamer monitoringu. Teraz powinno się powiedzieć, że wiele osób decyduje się na atrapy kamer niestety nie są one tak wysoce skuteczne jak zwykła telewizja przemysłowa. Kolejną bardzo ważną częścią każdego zestawy kamer przemysłowych to okablowanie. Ma ono wpływ na jakość obrazu, a ponadto na jego stabilność. W większości wypadków montowane są przewody CU chodź zdarzają się także przewody koncentryczne aluminiowe. Sam sprzęt, a ponadto przewody to nie wszytko istotny jest również montaż monitoringu. Powinien on być wykonany w profesjonalny metodę poprzez autoryzowaną firmę albo przeszkolonego instalatora. Dalszym aspektem który warto poruszyć są akumulatory żelowe wykorzystywane w instalacjach kamer przemysłowych cctv. Dzięki bateriom nasz zestaw kamer ma możliwość pracować, bez prądu i nagrywać obraz nonstop co posiada wpływ na bezpieczną pracę. Każda instalacja kamer musi być być w nie wyposażona. Warto wspomnieć, że dobrze zainstalowany monitoring może być świetnym przyrządem sprawdzeniu pracy, hali czy ochrony przed intruzami. Nie polecamy też instalacje atrapy kamer jako sposób na niedrogą instalacje systemów cctv. Niestety poprzednio czy w późniejszym czasie atrapy kamer w każdym momencie zostaną rozpoznane i stają się bezużyteczne. Jeśli zależy nam na oszczędnościach to ciekawym wyjściem są gotowe zestawy do monitoringu dużo tańsze, przeznaczone do własnego montażu, łatwe w instalacji i bardzo rozpowszechnione montowane. Dla wymagających nabywców proponujemy monitoring ip jest to system z najlepszej półki oferujący obraz HD i FullHD wyposażony w innowacyjne kamery ip zwane także urządzeniami cyfrowymi.
   

  Data dodania: 30 05 2013 szczegóły wpisu
 • Alarmy domowe - zabezpieczenia

  Alarmy domowe - zabezpieczenia

  Wystarczy zaledwie wstukać w jakąkolwiek wyszukiwarkę internetową frazę „systemy alarmowe sklep internetowy” bądź też „Satel cennik” czy inne takie typu hasło, żeby przekonać się, jak imponująca jest panorama usługowa zawierająca monitoring przemysłowy oraz alarmy bezprzewodowe, które pozwalają na zręczną ochronę naszego mienia. Serdecznie zachęcamy wszystkich do skorzystania z fachowych usług w tym zakresie, jakie zapewnia polecana przez nas firma itchome.pl - rzeczona strona online to znakomite miejsce, aby zobaczyć, jak atrakcyjna jest nasza oferta!

  Data dodania: 27 05 2013 szczegóły wpisu
 • Kamery przemysłowe, monitoring

  Kamery przemysłowe, monitoring

  Witryna internetowa fortec.pl prezentuje spółkę FORTEC, której domeną jest telewizja przemysłowa CCTV. Nasza oferta jest nowoczesna, odpowiada najnowszym trendom w dziedzinie ochrony. Naszym odbiorcom oferujemy sprawdzone kamery inspekcyjne oraz kompleksowe rozwiązania do inspekcji rur oraz kanałów. Telewizja przemysłowa to dziedzina, która stale się rozwija. Obecnie coraz powszechniej stosowane są systemy ruchome. U nas klienci dostaną kamery IP i kamery CCTV solidnych producentów. Wszystko widzący monitoring IP to przede wszystkim kamery do monitoringu, dlatego naszym zadaniem jest przekazanie naszym nabywcom urządzeń kompleksowych.

  Data dodania: 16 05 2013 szczegóły wpisu
 • RSystems - alarmy, kamery, monitoring, inteligentny dom, sieci komputerowe, Kościan, Poznań, Śrem

  RSystems - alarmy, kamery, monitoring, inteligentny dom, sieci komputerowe, Kościan, Poznań, Śrem

  Instalujemy, serwisujemy i projektujemy: systemy alarmowe (alarmy), monitoring wizyjny (kamery), systemy sygnalizacji pożaru, systemy kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, sieci komputerowe, strukturalne, domofony i wideodomofony, instalacje elektryczne, niskoprądowe, inteligentny dom, okablowanie światłowodowe, systemy dachowych przewodów grzewczych. Obszar działania - Kościan, Poznań, Śrem, Leszno, Mosina, cała Wielkopolska.

  Data dodania: 12 05 2013 szczegóły wpisu
 • Alarm zawiercie

  Alarm zawiercie

  Nasza firma trudni się projektowaniem oraz dodatkowo instalacją inteligentnych systemów zabezpieczeń, testom oraz sterowania. Są to między innymi: domofony zawiercie, bramofony cyfrowe i analogowe, telewizja przemysłowa, systemy alarmowe przewodowe i bezprzewodowe, systemy testom dostępu, automatyka bram, dom inteligentny. Mamy w katalogu usług/produktów też instalację telewizji naziemnej i satelitarnej, elektryki,monitoring zawiercie,  central telefonicznych, sieci LAN i nagłośnienia 100V.Świadczymy usługi wszechstronnie i specjalistycznie a wieloletnia praktyka gwarantuje zrealizowanie prac naszych kontrahentów spersonalizowanych, a oprócz tego firmowych. Komputery myszków - zapraszamy. Oferujemy nieodpłatny konsulting i wycenę, a oprócz tego szybki termin realizacji zapotrzebowania. Na każdą usługę gwarantujemy dwuletnią gwarancję (z czego na bezdyskusyjne urządzenia jest 3, 4 albo wręcz pięć lat) z darmowymi inspekcjami technicznymi w cyklu kwartalnym lub półrocznym. Oferujemy także interesujące warunki jeżeli już chodzi o konserwacje pogwarancyjne. Jeżeli masz pytnia - napisz do nas. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 05 2013 szczegóły wpisu
 • Monitoring, systemy alarmowe, alarmy Luboń, Komorniki, Plewiska, Poznań

  Monitoring, systemy alarmowe, alarmy Luboń, Komorniki, Plewiska, Poznań

  Nasza firma oferuje montaż kamer, monitoringu oraz systemów alarmowych. Poznań, Komorniki, Luboń, Plewiska oraz okolice.

  Nasza oferta obejmuje:
  - system monitoringu, telewizji przemysłowej, cctv: domu, firmy, magazynu, parkingu itp.
  - systemy alarmowe
  - systemy przeciwpożarowe
  - Montaż instalacji teletechnicznych
  - montaż domofonów oraz wideo domofonów
  - inteligentne instalacje domów
  - usuwanie awarii
  - systemy wykrywania gazów toksycznych i wybuchowych
  - sterowanie wentylacją budynków
  - instalacje elektryczne

  Pełna oferta usług na www.monitoring-alarmy.net

  Data dodania: 24 04 2013 szczegóły wpisu
 • TELEMECHANIKA Krzysztof Soboń Łask

  TELEMECHANIKA Krzysztof Soboń Łask

  Na stronie firmy TELEMECHANIKA Krzysztof Soboń Łask znajdziesz wszystkie potrzebne Ci informacji dotyczące świadczonych przez nas usług telekomunikacyjnych. Aby jednak przybliżyć Ci nasz profil, kilka istotnych: po pierwsze jesteśmy na runku nieprzerwanie od dwóch dekad, po drugie pomimo, iż wachlarz naszych usług jest szeroki, do najważniejszych zaliczyć można obsługę w zakresie central telefonicznych, telewizji przemysłowej, systemów alarmowych oraz domofonowych. Prowadzimy swoją działalność na terenie byłego województwa sieradzkiego w miastach takich jak Łask, Zduńska Wola, Sieradz, a także Pabianice oraz Łódź. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 12 2012 szczegóły wpisu
 • Kontrola dostępu

  Kontrola dostępu

  Posiadamy stosowne kwalifikacje oraz sprawdzoną i bardzo wyszkoloną kadrę. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, doskonała wiedza branży niskoprądowej. Za pomocą systemu alarmowego mieszkania, firmy, zakłady przemysłowe, domy, mają ewentualność zapobiegania włamaniom. Działamy błyskawicznie, sprawnie i sprawnie. Naszym klientom oferujemy przetestowane systemy alarmowe, z odpowiednimi certyfikatami.

  Data dodania: 06 09 2012 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Monitoring, alarmy, telewizja przemysłowa - nowa strona:

Adres: