Outsourcing IT Kraków

Outsourcing IT Kraków

Ocena: 2.1/10 (17 głosów)Powierz dokuczliwą usługę obsługi Informatycznej w ręce ekspertów Studia Merigold. Obszerne doświadczenie, praktyczna wiedza, najlepszej jakości kwalifikacje i bezlik realizacji. Zapewnij swojej działalności kompetentną pomoc IT, korzystaj z wprawy profesjonalnych specjalistów informatycznych! Nie trać bezcennego czasu - sprawdź: obsługę IT, usługi informatyczne - oszczędzaj czas i zdobywaj nowych klientów!Podobne strony
 • Outsourcing IT Warszawa

  Outsourcing IT Warszawa, proof cyfrowy, ORIS CGS - Paweł Pomorski Solutions - jesteśmy zespołem ludzi, dla których praca zawodowa jest jednocześnie życiową pasją na wymagającym rynku informatycznym. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo naszą pełną ofertę oraz pełen zakres usług oferowanych przez nas. Serdecznie Państwa zapraszamy. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo naszą pełną ofertę oraz pełen zakres usług oferowanych przez nas. Serdecznie Państwa zapraszamy.

 • Outsourcing IT Poznań - SupportIT

  Firmę SupportIT tworzą młodzi, energiczni, pełni zapału ludzie. W każde postawione nam zadanie angażujemy się w pełni, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość usług. Dla naszych klientów świadczymy kompleksowe usługi informatyczne. Specjalizujemy się w: - outsourcing IT, wsparcie informatyczne, sieci, serwery, stacje robocze, strony internetowe, wizytówki, sklepy internetowe, e-marketing, pozycjonowanie, optymalizacja stron, kampanie marketingowe, kampanie na portalach społecznościowych. Jeśli mają Państwo inne ciekawe zadanie dla naszego zespołu, również prosimy o kontakt. Zapewniamy najwyższy poziom usług! Outsourcing IT Poznań, Pozycjonowanie Poznań, Strony Internetowe Poznań

 • Eureka - Outsourcing bhp

  Szukasz osób, które zadbają o obsługę płacową Twojej firmy? A może jest Ci niezbędna obsługa kadrowa bądź księgowa? Jesteśmy firmą zajmującą się outsourcingiem księgowym, BHP, kadr i płac a także outsourcingiem szkoleń. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na doskonałe zadbanie o Twoją firmę. Świadczymy także usługę payroll, która pozwoli Państwu nadążyć za błyskawicznie zmieniającymi się przepisami Prawa Pracy i rozporządzeniami ZUS. Naszym celem jest odciążenie naszych klientów z codziennej organizacji biura, dzięki czemu mogą poświęcić więcej czasu na działalność biznesową swojej firmy.

 • Portale korporacyjne Zeto

  Nic nie jest samostne. Dotyczy to nie tylko ludzi, ale również instytucji gospodarczych. Wszystko, co dobre, rodzi się we współpracy. Być może stąd pojawił się pomysł i realizacja zamysłu dotyczącego outsourcingu. Można, np. samemu pracować i stopniowo poznawać tajemnice IT, a można zająć się czymś innym, a to zadanie powierzyć firmom outsourcingowym. Outsourcing IT jest całkiem dobrze praktykowany w wielu firmach, ponieważ w ten sposób można zaoszczędzić nie tylko czas, ale też środki finansowe, nie tworząc, np. w tym celu oddzielnego działu.

 • Outsourcing IT Poznań

  Spółka z o.o. Silpol, mająca swoją siedzibę w Dąbrowie w okolicach Poznania, porusza się na rynku produktów IT od ponad 10 lat. Zapraszamy wszystkich potencjalnych klientów do skorzystania ze swoich usług świadczonych na terenie Poznania - outsourcingu IT Poznań. Jako doświadczona firma z branży IT oferujemy kompleksową obsługę informatyczną. Dostarczymy Państwu sprzęt i oprogramowanie (w tym też oprogramowanie ERP Semiramis, a także oprogramowanie dla firmy CRM). Spośród naszych wyrobów mogą Państwo wybrać serwery IBM, Dell a także laptopy Lenovo, HP wraz z wieloma odrębnymi, wybitnymi i respektowanymi na całym globie producentami oprogramowania komputerowego dla spółek i dużych przedsiębiorstw.

 • Outsourcing sił sprzedaży - Mobilis

  Firma Mobilis proponuje usługi outsorcingu sił sprzedaży. Stale rozwijane, innowacyjne technologie monitorujące, raportujące oraz kontrolujące pracę struktur terenowych wspólnie z wieloletnim doświadczeniem pozwalają na oferowanie skutecznych i wydajnych kosztowo usług. Zakres kooperacji jest w całości uściślany przez klienta, usługa zawiera kilka modułów, z których są selekcjonowane odpowiednie w zależności od wymogów. Dodatkowo w ofercie jest usługa konsultingu w obrębie administrowania strukturami terenowymi, właściwych parametrów pracy, systemów bonusowych i premiowych, optymalizacji portfolio oraz strategii rabatów i cen.

 • Stock Inventory

  Firma Stock Inventory zajmuje się kompleksową obsługą inwentaryzacyjną, a dokładnie outsourcingiem tej usługi. W ofercie firmy znajdują się pakiety, które można dopasować do swoich potrzeb, niezależnie czy jest to inwentaryzacja sklepu, budynku, centrum handlowego czy supermarketu. Inwentaryzacje są przeprowadzone o dowolnej porze dnia lub nocy tak, aby nie zakłócać działalności firmy lub sklepu. Dzięki wyposażeniu w autorskie zaplecze sprzętowe i własnych audytorów zapewniamy najwyższą jakość inwentaryzacji minimalizując ilość błędów przy liczeniu towarów. Sprawdź nas !

 • Outsourcing - astrafox.pl

  Przedsiębiorstwo ASTRAFOX Sp. z o. o., którego siedziba znajduje się w Warszawie, proponuje klientom duży zakres usług, pośród których jest między innymi wdrażanie aplikacji typu business intelligence, outsourcing IT, tworzenie aplikacji a także dużo innych. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży, które umożliwia nam zapewnienie doskonałej jakości oferowanych usług. Działamy niezwykle elastycznie, indywidualnie dostosowując zakres czynności do wskazanych przez klienta oczekiwań. Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do rozmowy.