Outsourcing IT Kraków

Outsourcing IT Kraków

Ocena: 2.3/10 (14 głosów)Powierz dokuczliwą usługę obsługi Informatycznej w ręce ekspertów Studia Merigold. Obszerne doświadczenie, praktyczna wiedza, najlepszej jakości kwalifikacje i bezlik realizacji. Zapewnij swojej działalności kompetentną pomoc IT, korzystaj z wprawy profesjonalnych specjalistów informatycznych! Nie trać bezcennego czasu - sprawdź: obsługę IT, usługi informatyczne - oszczędzaj czas i zdobywaj nowych klientów!Podobne strony
 • Outsourcing IT Poznań - SupportIT

  Firmę SupportIT tworzą młodzi, energiczni, pełni zapału ludzie. W każde postawione nam zadanie angażujemy się w pełni, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość usług. Dla naszych klientów świadczymy kompleksowe usługi informatyczne. Specjalizujemy się w: - outsourcing IT, wsparcie informatyczne, sieci, serwery, stacje robocze, strony internetowe, wizytówki, sklepy internetowe, e-marketing, pozycjonowanie, optymalizacja stron, kampanie marketingowe, kampanie na portalach społecznościowych. Jeśli mają Państwo inne ciekawe zadanie dla naszego zespołu, również prosimy o kontakt. Zapewniamy najwyższy poziom usług! Outsourcing IT Poznań, Pozycjonowanie Poznań, Strony Internetowe Poznań

 • Eureka - Outsourcing bhp

  Szukasz osób, które zadbają o obsługę płacową Twojej firmy? A może jest Ci niezbędna obsługa kadrowa bądź księgowa? Jesteśmy firmą zajmującą się outsourcingiem księgowym, BHP, kadr i płac a także outsourcingiem szkoleń. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na doskonałe zadbanie o Twoją firmę. Świadczymy także usługę payroll, która pozwoli Państwu nadążyć za błyskawicznie zmieniającymi się przepisami Prawa Pracy i rozporządzeniami ZUS. Naszym celem jest odciążenie naszych klientów z codziennej organizacji biura, dzięki czemu mogą poświęcić więcej czasu na działalność biznesową swojej firmy.

 • Portale korporacyjne Zeto

  Nic nie jest samostne. Dotyczy to nie tylko ludzi, ale również instytucji gospodarczych. Wszystko, co dobre, rodzi się we współpracy. Być może stąd pojawił się pomysł i realizacja zamysłu dotyczącego outsourcingu. Można, np. samemu pracować i stopniowo poznawać tajemnice IT, a można zająć się czymś innym, a to zadanie powierzyć firmom outsourcingowym. Outsourcing IT jest całkiem dobrze praktykowany w wielu firmach, ponieważ w ten sposób można zaoszczędzić nie tylko czas, ale też środki finansowe, nie tworząc, np. w tym celu oddzielnego działu.

 • Outsourcing IT Poznań

  Spółka z o.o. Silpol, mająca swoją siedzibę w Dąbrowie w okolicach Poznania, porusza się na rynku produktów IT od ponad 10 lat. Zapraszamy wszystkich potencjalnych klientów do skorzystania ze swoich usług świadczonych na terenie Poznania - outsourcingu IT Poznań. Jako doświadczona firma z branży IT oferujemy kompleksową obsługę informatyczną. Dostarczymy Państwu sprzęt i oprogramowanie (w tym też oprogramowanie ERP Semiramis, a także oprogramowanie dla firmy CRM). Spośród naszych wyrobów mogą Państwo wybrać serwery IBM, Dell a także laptopy Lenovo, HP wraz z wieloma odrębnymi, wybitnymi i respektowanymi na całym globie producentami oprogramowania komputerowego dla spółek i dużych przedsiębiorstw.

 • Outsourcing sił sprzedaży - Mobilis

  Firma Mobilis proponuje usługi outsorcingu sił sprzedaży. Stale rozwijane, innowacyjne technologie monitorujące, raportujące oraz kontrolujące pracę struktur terenowych wspólnie z wieloletnim doświadczeniem pozwalają na oferowanie skutecznych i wydajnych kosztowo usług. Zakres kooperacji jest w całości uściślany przez klienta, usługa zawiera kilka modułów, z których są selekcjonowane odpowiednie w zależności od wymogów. Dodatkowo w ofercie jest usługa konsultingu w obrębie administrowania strukturami terenowymi, właściwych parametrów pracy, systemów bonusowych i premiowych, optymalizacji portfolio oraz strategii rabatów i cen.

 • Stock Inventory

  Firma Stock Inventory zajmuje się kompleksową obsługą inwentaryzacyjną, a dokładnie outsourcingiem tej usługi. W ofercie firmy znajdują się pakiety, które można dopasować do swoich potrzeb, niezależnie czy jest to inwentaryzacja sklepu, budynku, centrum handlowego czy supermarketu. Inwentaryzacje są przeprowadzone o dowolnej porze dnia lub nocy tak, aby nie zakłócać działalności firmy lub sklepu. Dzięki wyposażeniu w autorskie zaplecze sprzętowe i własnych audytorów zapewniamy najwyższą jakość inwentaryzacji minimalizując ilość błędów przy liczeniu towarów. Sprawdź nas !

 • Outsourcing - astrafox.pl

  Przedsiębiorstwo ASTRAFOX Sp. z o. o., którego siedziba znajduje się w Warszawie, proponuje klientom duży zakres usług, pośród których jest między innymi wdrażanie aplikacji typu business intelligence, outsourcing IT, tworzenie aplikacji a także dużo innych. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży, które umożliwia nam zapewnienie doskonałej jakości oferowanych usług. Działamy niezwykle elastycznie, indywidualnie dostosowując zakres czynności do wskazanych przez klienta oczekiwań. Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do rozmowy.