Outsourcing

 • Outsourcing - astrafox.pl

  Outsourcing - astrafox.pl

  Przedsiębiorstwo ASTRAFOX Sp. z o. o., którego siedziba znajduje się w Warszawie, proponuje klientom duży zakres usług, pośród których jest między innymi wdrażanie aplikacji typu business intelligence, outsourcing IT, tworzenie aplikacji a także dużo innych. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży, które umożliwia nam zapewnienie doskonałej jakości oferowanych usług. Działamy niezwykle elastycznie, indywidualnie dostosowując zakres czynności do wskazanych przez klienta oczekiwań. Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do rozmowy.

  Data dodania: 10 02 2017 szczegóły wpisu
 • Stock Inventory

  Stock Inventory

  Firma Stock Inventory zajmuje się kompleksową obsługą inwentaryzacyjną, a dokładnie outsourcingiem tej usługi. W ofercie firmy znajdują się pakiety, które można dopasować do swoich potrzeb, niezależnie czy jest to inwentaryzacja sklepu, budynku, centrum handlowego czy supermarketu. Inwentaryzacje są przeprowadzone o dowolnej porze dnia lub nocy tak, aby nie zakłócać działalności firmy lub sklepu. Dzięki wyposażeniu w autorskie zaplecze sprzętowe i własnych audytorów zapewniamy najwyższą jakość inwentaryzacji minimalizując ilość błędów przy liczeniu towarów. Sprawdź nas !

  Data dodania: 26 02 2015 szczegóły wpisu
 • Outsourcing sił sprzedaży - Mobilis

  Outsourcing sił sprzedaży - Mobilis

  Firma Mobilis proponuje usługi outsorcingu sił sprzedaży. Stale rozwijane, innowacyjne technologie monitorujące, raportujące oraz kontrolujące pracę struktur terenowych wspólnie z wieloletnim doświadczeniem pozwalają na oferowanie skutecznych i wydajnych kosztowo usług. Zakres kooperacji jest w całości uściślany przez klienta, usługa zawiera kilka modułów, z których są selekcjonowane odpowiednie w zależności od wymogów. Dodatkowo w ofercie jest usługa konsultingu w obrębie administrowania strukturami terenowymi, właściwych parametrów pracy, systemów bonusowych i premiowych, optymalizacji portfolio oraz strategii rabatów i cen.

  Data dodania: 21 04 2013 szczegóły wpisu
 • Outsourcing IT Poznań

  Outsourcing IT Poznań

  Spółka z o.o. Silpol, mająca swoją siedzibę w Dąbrowie w okolicach Poznania, porusza się na rynku produktów IT od ponad 10 lat. Zapraszamy wszystkich potencjalnych klientów do skorzystania ze swoich usług świadczonych na terenie Poznania - outsourcingu IT Poznań. Jako doświadczona firma z branży IT oferujemy kompleksową obsługę informatyczną. Dostarczymy Państwu sprzęt i oprogramowanie (w tym też oprogramowanie ERP Semiramis, a także oprogramowanie dla firmy CRM). Spośród naszych wyrobów mogą Państwo wybrać serwery IBM, Dell a także laptopy Lenovo, HP wraz z wieloma odrębnymi, wybitnymi i respektowanymi na całym globie producentami oprogramowania komputerowego dla spółek i dużych przedsiębiorstw.

  Data dodania: 19 07 2012 szczegóły wpisu
 • Portale korporacyjne Zeto

  Portale korporacyjne Zeto

  Nic nie jest samostne. Dotyczy to nie tylko ludzi, ale również instytucji gospodarczych. Wszystko, co dobre, rodzi się we współpracy. Być może stąd pojawił się pomysł i realizacja zamysłu dotyczącego outsourcingu. Można, np. samemu pracować i stopniowo poznawać tajemnice IT, a można zająć się czymś innym, a to zadanie powierzyć firmom outsourcingowym. Outsourcing IT jest całkiem dobrze praktykowany w wielu firmach, ponieważ w ten sposób można zaoszczędzić nie tylko czas, ale też środki finansowe, nie tworząc, np. w tym celu oddzielnego działu.

  Data dodania: 24 04 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Outsourcing - nowa strona:

Adres: