Renowacja antyków – szeroki zakres usług – pracownia Antyk

Renowacja antyków – szeroki zakres usług – pracownia Antyk

Ocena: 3.5/10 (17 głosów)Pracownia „Antyk” zaprasza do oferty renowacja antyków. Istniejąca już od ponad 25 lat w branży firma „Antyk” swoje prace wykonuje fachowo, przy użyciu dawnych metod oraz naturalnych środków. Prowadzimy również doradztwo, sprzedaż oraz skup mebli antycznych. Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z pełną ofertą naszej firmy „Antyk” z Krapkowic. Znajdziesz u nas także galerię renowacji antyków oraz ich aranżacji. Serdecznie zapraszamy.Podobne strony
  • Renowacje przedmiotów liturgicznych

    Firma ARGENTUM RENOWACJE zajmuje się renowacją przedmiotów sakralnych. Świadczymy takie usługi jak złocenie, srebrzenie, miedziowanie, niklowanie jak i rodowanie. Odnawiamy także przedmioty liturgiczne, antyki, dzieła sztuki oraz elementy techniki. Na naszej stronie przedstawiamy wykonane już prace, które świadczą o nienagannej jakości usług naszej firmy. Proponujemy atrakcyjne ceny za świadczone usługi. Kolejnym atutem jest fakt, że na nasze prace udzielamy gwarancji. Więcej szczegółów uzyskasz odwiedzając naszą stronę srebrzenie.pl Zapraszamy!

  • TOP-GUN naprawa broni Warszawa

    Zachęcamy Państwa do zaznajomienia się z atrakcyjną propozycją Top-Gun. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie rusznikarstwa. Proponujemy Państwu pełen zakres profesjonalnych usług rusznikarskich. Zajmujemy się zarówno bronią krótką, jak i długą. Gwarantujemy, iż naprawa oraz modernizacja broni wykonywana jest przez wykwalifikowany personel. Posiadamy koncesję MSWiA. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami. Nasze dane teleadresowe i pełna propozycja znajdują się na stronie internetowej, serdecznie zachęcamy do jej odwiedzenia.